'Nee, zo'n skateboard koop ik niet op internet' x M l ZEELAND 3 'v- •- Goes Slechts een paar roepende duiven en wat kerkklokken verbreken de ijzige stilte in de Lange Vorst- straat in Goes. Maar daar komt Rozelie Kunst. Zij heeft een af spraak met Maarten Landegem van skatewinkel LUX Boardshop. ,,Wil je een longboard of skate board?", vraagt Maarten haar. ,,Een om trucjes te doen, of een voor lange afstanden?" Om trucjes mee te doen, ant woordt het meisje uit Biggekerke. ,,Cool, een skateboard dus. Dan gaan we zo even naar binnen en stellen we de onderdelen samen." Tof, roept Rozelie. ,,Een paar vrienden van me doen het ook, dus ik dacht: ik wil die trucjes ook leren. En je ziet er allemaal video's van." Het is meer dan een bevlieging. ,,Ik heb via via gehoord dat ze hier goede skateboards hebben en zo. Nee, ik wil zo'n skateboard niet op internet kopen. Ik wil het echt zien en voelen. Ja, het is moeilijk met corona, maar hier kan ik het tenminste echt bekijken. Want ik sta straks wel met mijn voeten op dat ding en dan moet ik er wel op kunnen vertrouwen." Het is wat Maarten vaker hoort. ,,Weet je wat het is met click and collect? Heel veel klanten willen iets kunnen vasthouden, het kunnen proberen. Ze willen kun nen passen, zelf even kunnen kij ken. Daarom ook hebben we bui- ten een paskamer gemaakt." Maar Bol.com heeft toch ook skateboards, longboards en step- jes? ,,Zeker. Maar mensen komen hiernaartoe omdat ze een be paalde kwaliteit willen en omdat ze het eerst in het echt willen zien. Daarom werkt bellen en af halen voor ons ook goed." Cindy Katsman uit Oud-Sabbinge een armband. Kerstcadeautje ,,Zit-ie zo goed?", vraagt Talitha de Bruin van Lucardi. ,,Ja, helemaal", antwoordt Cindy. ,,Dus jullie zijn overal foto's aan het maken?", vraagt ze vriendelijk. Als we zeggen dat we zoeken naar mensen die be stellen en ophalen, zegt ze hartelijk: ,,Oh ja, dat doe ik." Ze wijst naar de armband. ,,Dit was mijn kerstcadeautje van mijn man. Maar de armband was te klein." Wacht even, zegt ze. ,,Ik doe dat stomme ding even af." Ze haalt het masker voor haar mond weg. ,,En die tas, die heb ik ook voor kerst ge had." Ze wijst naar een grote tas op de grond waarin een kleinere, bruine tas zit. ,,Nou lijkt het net of ik een moeilijk mens ben", lacht ze. ,,Maar dat is helemaal niet zo. Ik zoek echt een leren tas. Dus deze ga ik ook zo ruilen." Talitha pakt ondertussen de nieuwe armband in. ,,Het was een leuke verrassing van mijn man. Maar ik moet dit toch echt zelf rui len. Toen ik vorige week belde was ik blij toen ik hoorde dat dat nu kan. Zo heb ik nu toch mijn kerstca deautje." I zaterdag 20 februari 2021 kun je het nog even voelen' Jeffrey Kutterink Echt bekijken Maar Bol.com heeft het toch ook allemaal? lick Cofld atsApp - 061646 J. V Maarten Landegem van Luxboardshop in Goes schuift een longboard over de 'toonbank' naar de 13-jarige Rozelie Kunst uit Bigge kerke. FOTO JOHAN VAN DER HEIJDEN winkel 'nd"e w'nkel zijn maximaal «el 'UESS/ V tic fofl lich toefci u |V i z iï ka. 1 ftANGlPAS" ir.C-v De Lange Vorststraat in Goes, vrijdagmiddag 19 februari. Nagenoeg geen levende Cindy Katsman ruilt bij Lucardi het kerstcadeautje van haar man, een armband, ziel te zien. foto johan van der heijden voor een exemplaar dat beter past. Talitha de Bruin (l) helpt. foto johan van der heijden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 31