fea mSKkFI FAMILIEBERICHTEN 19 David de Looff Collie Wankave - Stlaul) Jan Delforge 'Wij staan altijd voor u klaar/ DEEA DANKBETUIGING Wim Vermont Cor Hobbel OVERIGE BERICHTEN Zonder mijn moeder is alles anders. Het doet mij goed zoveel brieven en bemoedigende woorden te hebben ontvangen na het overlijden van Frangoise Witte-de Blaeij - Francien - Ik dank u hiervoor hartelijk. Spui, februari 2021 Marian Witte Een woord, eengebaarofeen kaart, het doet je goed. Wanneer je iemand dieje lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, zorgzame vader, schoonvader en opa. Jacob Pijpelink Jaap J. Pijpelink van de Velde Kinderen en kleinkinderen Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Riek Oppeneer-Zegers zeggen wij u hartelijk dank. Een speciaal woord van dank aan SVRZ Orangerie, Ter Schorre woning R14 en de thuiszorg. Familie Oppeneer-Schoot Familie Bevers-Oppeneer Terneuzen, februari 2021 Na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa Marcel Claeijs hebben wij veel warme blijken van medeleven mogen ontvangen. De grote belangstelling, vele bloemen, kaarten en telefoontjes hebben ons erg goed gedaan. Familie Claeijs - Neijt, Sas van Gent Hartelijk dank voor alle kaarten, brieven, appjes en mailtjes die wij ontvingen na het overlijden van mijn grote liefde, mijn "stoere boer", mijn zorgzame papa, mijn superheld, mijn ondernemende schoonvader, mijn behulpzame schoonzoon U begrijpt misschien dat wij jullie niet allemaal persoonlijk kunnen bedanken. Jullie woorden en medeleven voelden als een warme deken in deze koude, kille, harde tijd en hebben veel voor ons betekend. Wij danken jullie voor alle steun. Carla de Looff-de Wolf Maja de Looff en Nicky Vermeulen Lenie Mesu Nieuw- en Sint Joosland, februari 2021 De vele berichten, kaarten, telefoontjes, bloemen en belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma hebben ons enorm gesteund. De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om door te gaan. Jaap Manhave Kinderen Kleinkinderen Terneuzen, 20 februari 2021 Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa willen wij iedereen bedanken voor de bloemen, telefoontjes en grote hoeveelheid kaarten, waarvan vele met mooie teksten en troostende woorden. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd Jan was. Jeannine Kinderen en kleinkinderen COLOFON Familieberichten voor elkaar zaterdag 20 februari 2021 ZV AT De honden blaffen, de karavaan trekt verder. Wij missen mijn allerliefste man, onze lieve en unieke (schoon)vader en opa. Zoveel mooie, persoonlijke en lieve kaarten kregen wij na het overlijden van Voor ons is het een troost om te weten dat zoveel mensen aan ons gedacht hebben. Wij bedanken u hier heel hartelijk voor. Francien Vermont-de Waal Ingeborg Vermont en Egbert Bakker Bengt, Febe Clementien Vermont en Steven Roosen Finn, Olaf Het is voor mij onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele kaarten die ik heb mogen ontvangen na het overlijden van mijn broer Het is hartverwarmend om te weten dat Cor bij veel mensen zo geliefd was. Een speciaal woord van dank aan alle bewoners en medewerkers van De Okkernoot in Schoondijke voor de liefde en aandacht die zij aan Cor hebben gegeven. Els van Zeele-Hobbel Biervliet, februari 2021 Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m* 4 ff Ons ervaren team helpt u graag om het afscheid altijd persoonlijken bijzonder te maken. Voor leden en ieder ander. Ga voor informatie naar dela.nl/zeeuwsvlaanderen of bel 0115 21 ÏO 77 voor een persoonlijk gesprek.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 137