FAMILIEBERICHTEN 17 J? OVERLEDEN Rosita Otjes - de Nïjs <3u^e£üia, Oo&ma, - VonA Ineke Ernst Vonk Nel Janse-van Sluijs Gerard Bun DINGENIS KOOLE Martijn Otjes Rosita Otjes - de Nijs echtgenote van Oosterhout, 13 juni 1960 Zaamslag, 14 februari 2021 Ernst Patrick Aidan Angela en Alessandro Aurora Axelsestraat 8,4543 CJ Zaamslag Ineke Vonk - Tolsma Rosita Otjes - de Nijs Zo plotseling ben je van ons heengegaan Daar heeft niemand ooit bij stil gestaan Wat in onze herinnering blijft is je lach Je genoot van het leven Bedankt voor alle liefde die je ons hebt gegeven. Intens verdrietig en machteloos zijn wij, nu wij af scheid hebben moeten nemen van echtgenoot van Marlies Brenters-Bun Hij overleed op 17 februari 2021 in de leeftijd van 65 jaar. Hulst: Marlies Stein: Boy en Jan Hulst: Jessica en Martijn Lieke, Tim Hulst: Carolien en Benny Jesse, Sem Kievitstraat 10,4561 KK Hulst De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. God geve mij, Jeruzalem, dat ik eens op een dag een pelgrim aan uw poorten ben en dat ik binnen mag. Liedboek 737 vers 5 Liefdevol omringd door zijn naasten, heeft mijn geliefde echtgenoot en onze lieve en zorgzame vader, stief-, groot- en overgrootvader het aardse leven los moeten laten Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Sint Laurens, Rijswijk, 17 juni 1926 16 februari 2021 eerder in liefde verbonden met Leni Koole-Janse f 1987 Wij zijn diepbedroefd en voelen ons in warme en liefdevolle gedachten en herinneringen voor altijd aan Dies verbonden. Lya Koole-Schnabel Sanja Koole Nely en Willem van Dijk-Koole Martin Koole en Karin Smids Jantine Koole Sander en Astrid Koole-Bruurmijn Arno en Karin Koole-Holtring Eveline en Bob Clement-Gribnau Chantal Gribnau klein- en achterkleinkinderen Het afscheid van Dies zal dinsdag 23 februari in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Postbus 1110,2340 BC Oegstgeest Gerard Bun zaterdag 20 februari 2021 Wij zijn ernaartoe gegroeid. Desondanks is het afscheid nemen voor ieder van ons moeilijk. Toch vinden wij de kracht: want sterker dan de dood is de liefde. In de bloei van haar leven moeten wij afscheid nemen van mijn geweldige vrouw, onze liefste mama, dochter en schoondochter Rosita Magdalena Mathilda echtgenote van Hulst, 18 juni 1974 t Terneuzen, 18 februari 2021 Martijn Lars en Ine Inez en Matthijs Lynn Pat en ma de Nijs Pa en ma Otjes Stoppeldijkveer 9,4543 NP Zaamslag In verband met alle maatregelen rondom het coronavirus zijn we genoodzaakt om in besloten kring afscheid van haar te nemen. Wij hopen op uw begrip hiervoor. Als u via Livestream de dienst wilt meevolgen, kunt u ons vóór maandag 22 februari een mail sturen: villatveer@zorgmuiters.nl U ontvangt dan een mail met de Link. Intens verdrietig en vol bewondering voor haar optimisme en wilskracht hebben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve en dappere zus, schoonzus en tante We wensen Martijn, Lars en Ine, Inez en Matthijs, Lynn, oma de Nijs en alle kinderen van het gezinshuis heel veel sterkte en kracht toe met dit grote verlies Marleen en Willy van Troost - de Nijs Rudy en Irene de Nijs - Danckaert Peter de Nijs José en Gino Schuerman - de Nijs Anita en Thei Vink - de Nijs Eddy t en Carolien de Nijs - Vermue Alle kinderen en kleinkinderen Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en ieder beetje dat je sterft 't is vreemd, maar dat vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan je zegt, ik ben wat moe, maar op een keer, dan ben je aan je laatste beetje toe. T. Hermans "De vonk dooft, het vuur blijft" Wij hadden graag samen met u afscheid van Ineke willen nemen, maar wegens de huidige omstandigheden zal de uitvaart in besloten kring plaatsvinden. Indien u dat wenst is er de mogelijkheid de dienst van dinsdag 23 februari via livestream te volgen. Dan graag een mail voor maandag 22 februari naar angelavonk@hotmail.com dan krijgt u de link gemaild. Met veel verdriet hebben wij afscheid genomen van onze schoonzus en tante. Echtgenote van Ernst Vonk, Wij wensen Ernst, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Zaamslagveer: Nico en Janny Zaamslag: Askold en Jacqueline Koewacht: Thorwald en Inge Remy en Lynn Terneuzen: Ad en Suzan Vlissingen: Veerle en Daniel Terneuzen: Petra Zaamslag, 14 februari 2021 Soms is er zoveel wat we voelen Maar zo weinig wat we kunnen zeggen Heel veel sterkte, we denken aan jullie. Goede vriend van Lars Vriendinnen van Lynn Ernst Jonna, Julie, Zara Familie van Beek, Truijman, van der Starre Dankbaar voor haar leven, maar verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante Driebergen: Coby Lottman-van Sluijs Westkapelle: Janny en Ko Minderhoud-van Sluijs Middelburg: Henk en Maaike van Sluijs-Walraven Vrouwenpolder: Leny en Pim Duvekot-van Sluijs Nichten en neven Bezorgen is een vak dat hebben we van jou geleerd. "We je zullen je missen Gerard, zoals jij was er geen één." Team FlowershopOudeman bv

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 135