J? FAMILIEBERICHTEN 15 Jacomina Dingemanse - Janse Mina Dingemanse - Janse OVERLEDEN Mina Antonius Machgeels - Ton - Mina Dingemanse-Janse vrijdag 19 februari 2021 PM "want de liefde is sterk als de dood" Hooglied 86m Tekst bij de bevestiging van hun huwelijk op 11 oktober 1951 In de schemering van zijn leven is rustig weggegleden, onze lieve opa en overgrootopa sinds 4 augustus 2018 weduwnaar van Bep Batenburg - Koedoot In de leeftijd van 95 jaar Samen kregen ze een tweeling - twee jongens - die hen zijn voorgegaan. geboren: Oud-Beijerland overleden: Kapelle 26 juni 1925 17 februari 2021 Rotterdam Fop 11954 (in liefdevolle herinnering) Middelburg Arie (Ad) 11997 (in liefdevolle herinnering) Almere Tamara van Boeijen - Batenburg - kleindochter Daniël van Boeijen - echtgenoot van Tamara Mikael Tobias - achterkleinzoon Yara Jasmijn - achterkleindochter Park Beukenhof 6 4421 BV Kapelle De gedachtenisdienst en begrafenis vinden in besloten kring plaats. In dit afgelopen bijzondere jaar hebben de medewerkers van 'Cederhof' veel zorg en liefde kunnen geven aan onze opa, wanneer de mogelijkheid daartoe voor ons ontbrak. Verdrietig maar vol dankbaarheid dat ze zolang bij ons is geweest laten we weten dat is overleden onze lieve, stoere, krachtige moeder, oma en over-oma 19 juni 1930 Zoutelande t 17 februari 2021 met Rogier Dingemanse t 16-12-1995 Wat zullen we je missen! Je was de spil van onze familie. Cathrien Passenier - Dingemanse (in liefdevolle herinnering) Jan Passenier en Anja Rietman Jeroen en Mireille Marijn en Marjon, Yara, Liam, Bart Leny en Hans Sinke - Dingemanse Koen Rogier Jasper en Yvonne Dingemanse - Bryan Christa en Tjeerd, Raisa, Javi Mark en Mieke Irene en Niels, Danny, Ivan fr, Nima Els Dingemanse Iris Bram en Dorothea Dingemanse - Coppoolse Joris en Sarah Amber Jacqueline Dingemanse en John Janssen Guus Jasper en Femke Rogine Dingemanse en Peter Schouwenaar Langstraat 26, 4374 AP Zoutelande De dankdienst voor haar leven vindt plaats op maandag 22 februari om 11.00 uur in de Catharinakerk te Zoutelande. U kunt de dienst met ons meebeleven via kerkdienstgemist.nl/Zoutelande. Aansluitend brengen we moeder naar haar laatste rustplaats naast vader op de begraafplaats aan de Molenweg te Zoutelande. De dankdienst en de begrafenis zijn in besloten kring. Condoleances graag schriftelijk. De dames van Zorgstroom willen we hartelijk danken voor alle liefdevolle zorg aan moeder gegeven de afgelopen jaren. Altijd vol energie van het leven genietend, naar een wereld die steeds kleiner werd. Met al zijn wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben we met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa 27 februari 1936 115 februari 2021 Rie Machgeels -Bronkhorst Ronald René en Lia Sylvia en Arie Dylan Correspondentieadres: R. Machgeels Dijkstraat 40 4388 CL Oost-Souburg De uitvaartplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden op dinsdag 23 februari. Wij zijn dankbaar voor de goede en lieve hulp van Buurtzorg Oost-Souburg. Met veel verdriet maar ook met grote dankbaarheid moeten wij afscheid nemen van mijn lieve zuster, schoonzuster, onze tante en oudtante Ze laat een grote leegte achter in onze familie. We zullen haar erg missen Zoutelande: Cees Janse (in herinnering) Ma Janse - Labruyère (in herinnering) Katrien Lous - Janse Piet Lous (achter)neven en -nichten We nemen afscheid van onze tante Een generatie is voorbij gegaan Jasper, Ella, Jan en hun gezinnen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43