16 FAMILIEBERICHTEN Adriana Catharina Johanna Elizabeth de Witte-Dattin Johanna Wilhelmina van der Welle Jo -GJOl Mieke Pasman Jo van der Welle Jo van der Welle OVERLEDEN Mieke Pasman Zoveel liefde, zoveel tranen Na een intens, dynamisch en tot het einde toe zelfstandig leven, is rustig van ons heengegaan onze oma, zus, schoonzus en tante Rina weduwe van Jan de Witte Yerseke, 21 mei 1943 Vlissingen, 11 februari 2021 Middelburg/ Arnhem: Lakeesha en Nesta Fonseca Oostkapelle: J.M. Dattin en M. Dattin-Murre Breskens/Le Havre: Anne-Claire Dattin en Marco van Graefschepe Guy, Serge Oostkapelle: Matthias Dattin en Iris Dattin-Kuipers Senna, Luca Correspondentieadres: Lansenpad 9,4386 ED Vlissingen rina.uitvaart@gmail.com Wij hebben in besloten kring afscheid van Rina genomen. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van het hospice van WVO Zorg - Ter Reede voor de goede en liefdevolle verzorging. 11 augustus 1947 Westkapelle 16 februari 2021 Lou en Rien Marlies en Albert, Maarten, Koen Inge en Jeroen, Jannes, Èvin Lies en Wibo Ilona, Roxanne en Rick, Julia Jolinda en Erwin, Beau en Sophie, Sven Niels en Karien, Lise, Roan Henk en Suzan Sebastiaan en Daniëlle, Finn, Mila Dennis en Monique, Semmy Piet en Sonja Lizan Anita en Arjan Nikki Lolitha Iwanda Onze dank gaat uit naar huisartsenpraktijk Westkapelle en de medewerkers van SVRZ Thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Adriaan Virulystraat 15 4361 GA Westkapelle De Dankdienst voor haar leven zal vanwege de COVID-19 maatregelen in besloten kring worden gehouden op maandag 22 februari om 13.00 uur in de Moriakerk te Westkapelle. Deze dienst is te volgen via www.kerkdienstgemist.nl/Protestantse gemeenteWestkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Gelieve uitsluitend schriftelijke condoleance. Jo van der Welle Philip Krant Met groot verdriet, maar ook in diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze dappere zus, schoonzus en tante Ik kan gaan slapen zonderzorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen, Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. donderdag 18 februari 2021 PM Onze power-vriendin is niet meer, dat doet pijn. Wij wensen Bert en de familie veel sterkte toe. Piet en Anneke Stroo Tot ons verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Mieke heeft zich vele jaren ingezet als secretaris van onze stichting, de laatste jaren samen met haar man Bert. Wij wensen Bert, zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur en vrijwilligers van de Stichting Kapelle Cultureel In jouw hart was plek voor ons allemaal. Je hebt ons zoveel mooie momenten gegeven. Lieve Jo, in ons hart zul je blijven voortleven. Na een levenslange vriendschap is tot ons verdriet overleden onze huisvriendin Jan en Elly Reijnhoudt- Kaland Hanna Louis en Esther Emma, Lisa Johannes en Judith Pieter, Lucas Reinier en Emre Westkapelle 16 februari 2021 Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze dappere buurvrouw We wensen de familie veel sterkte toe. Petra en Ad Marco en Sindy Hans en Jacodine Jaap en Leny Aarnoud Johnny en Jolanda Piet en Christel Gemand en Ella en kinderen Dankbaar voor een mooi leven wat wij samen hadden lieten wij hem in liefde los, mijn man, onze vader, schoonvader en opa 'unr Echtgenoot van Anita Rijkers-Lankhout Wanroij Middelburg 13 april 1942 15 februari 2021 Anita Mariska Theo Math Nannet, Raf Robbert Janneke Evan, Esther Annemieke Reaven, Nomad van Kleffenslaan 74 4334 HK Middelburg Gezien de huidige omstandigheden zal de crematie plechtigheid in besloten kring plaatsvinden. "Kinderen van Eén Vader" Verdrietig om haar overlijden, maar met mooie herinneringen, nemen wij afscheid van Lid in de Orde van Oranje-Nassau Het zondagsschool team Westkapelle (tot 2016) Piëta Lievense Jo Lievense-Hendrikse Elly Reijnhoudt-Kaland Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van oud bestuurslid, oud speler en teamleider/manager van ons Ie elftal Wij zijn hem dankbaar voor zijn inspiratie, enthousiasme en inzet voor onze vereniging. Wij wensen zijn vrouw Nel, zijn zoons Marcel en Patrick, zijn schoondochters, kleinkinderen en overige familieleden veel sterkte met dit verlies Bestuur en leden V.C. Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44