■|l' dpg FAMILIEBERICHTEN 13 Tan van Belzen - Ventevogel Anna Suzanna Elizabeth Dekker-de Nood Mieke Pasman - van den Berg Alin DANKBETUIGING Jo de Kort Anna Bertie Suij familieberichten Na een periode van afnemende krachten is overleden onze zus, schoonzus en tante op de leeftijd van 90 jaar Arnemuiden: P. Ventevogel-Schroevers N. Poortvliet-Ventevogel Middelburg: J. van Belzen H. Nieuwenhuize-de Wijze Neven en nichten Wij willen iedereen bedanken voor de grote hoeveelheid kaarten, waarvan vele met mooie teksten en troostende woorden, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en trotse oma Ook de aanwezigen bij het afscheid op de begraafplaats bedanken wij. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Quarles van Uffordweg 26 4501 KW Oostburg 17-02-20 17-02-21 FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. media woensdag 17 februari 2021 ZV Mijn levens liefde Onze lieve sterke moeder Onze creatieve oma is niet meer bij ons Lent 5 febr. 1953 Goes 14 febr. 2021 Bert Pasman Karin en Sebastiaan Tim en Jip Wouter en Simone Merijn en Sara Als gezin brengen wij haar 19 februari 2021 naar natuurbegraafplaats Koningsakker in Arnhem. Correspondentieadres: van der Biltlaan 65 4421 BD Kapelle Zeg me dat het niet zo is.. Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve buurman Wij zullen hem nooit vergeten. Wij wensen Els, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Marie-Jeanne en Johan Miranda en Carlos Vera Brigitte en Frank Janine en Martin Chris Lilian en Jan Marianne en Paul Greet en Louis Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling kaarten en berichten die mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve papa, opa, overgroot-opa Speciaal dank aan medewerkers Anthonius, Dela Hulst en De Ridder en dokterspraktijk Groenendijk. Familie Luijcks-de Kort Langs deze weg willen wij U allen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven in welke vorm dan ook. Dankbaar voor alle mooie woorden, bloemen, brieven en de vele kaarten, die wij het aljgelopen jaar mochten ontvangen na het overlijden van mijn man en onze pa. Riet Suij de Nijs Ellen-Luc Inge

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 53