12 FAMILIEBERICHTEN Dina Maria Maas Theo Franciscus Steenkiste Ronald Zaman Dineke Crans-Romijn OVERLEDEN Wij kijken naar haar foto waarop ze naar ons lacht. Voor heel even voelen wij ons blij. Ze behoort tot de liefste mensen uit ons leven, heeft ons alles geleerd en zoveel gegeven. Haar doorzettingsvermogen, wilskracht en optimisme zijn kenmerkend voor haar, ook tijdens de periode dat ze ziek was. Tot ons groot verdriet, na een leven vol liefde, hard werken, zorg en betrokkenheid voor ons, familie en vrienden om haar heen, is in de leeftijd van 78 jaar overleden mijn liefste vrouw, onze moeder en oma Theresia Cornelia Anna Lodiers Trees echtgenote van Leonardus Doene Kruiningen 20 september 1942 t Middelburg 13 februari 2021 Middelburg Leen Doene 's-Heer Arendskerke Léon Doene en Marijke Sturm Goes Jeroen en Saskia Doene-Veltmans Niek Luuk Correspondentieadres: Oosterse Lageweg 2 4336 LN Middelburg De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 19 februari in de R.K. Kerk Onze Lieve Vrouw Hemelvaart te Ovezande. Aansluitend vindt de begrafenis in het bijzijn van haar echtgenoot, kinderen en kleinkinderen aldaar plaats. Er is uitsluitend gelegenheid tot schriftelijk condoleren. Onze grote dank gaat uit naar huisarts WO. van de Peppel en de medewerkers van het ADRZ en Zorgstroom voor de goede en liefdevolle verzorging en begeleiding tijdens haar ziek zijn. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig. Familie Lodiers Met heel veel verdriet nemen we afscheid van onze zus, schoonzus en tante Trees Doene-Lodiers Wij wensen Leen, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. 13 februari 2021 Ina Theo Thila Zaman-Smit Fien \@n der Hoofd-Mariman woensdag 17 februari 2021 ZV Mijn tijd is om Ik moet nu gaan Mocht je later eens naar mij verlangen Loop dan even in de wind Dan streel ik je wangen Een bijzonder mens is van ons heengegaan. Wij zijn dankbaar dat zij haar leven met ons deelde. Wij nemen afscheid van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en omi echtgenote van Willi De Wilde G roede, 26 februari 1928 Aardenburg: Willi De Wilde Aardenburg, 14 februari 2021 Aardenburg: Katinka en Tom Henrij-De Wilde Veronique en Marco, Myron, Sybren Kevin en Isha Breskens: Carlo en Kitty De Wilde-Debaere Bianca en Adrian, Krijn Bjorn Speciaal woord van dank aan de dames van Thuiszorg Aardenburg en dokter Goethals voor de liefdevolle verzorging. Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Reinaertstraat 14Amz, 4527 CB Aardenburg Na een kortstondig ziekbed is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader echtgenoot van Lizette van Quekelberghe IJzendijke, 18 december 1931 Oostburg, 14 februari 2021 IJzendijke: Lizette Breskens: Yolanda en Jaap Michel en Laura Fien Iris IJzendijke: Eric en Desirée familie Steenkiste familie Van Quekelberghe Een woord van dank aan Buurtzorg, ZorgSaam Thuiszorg en verzorgenden van Stelle afdeling Boterbloem. Vanwege corona wordt Theo in besloten kring begraven. Geen bezoek aan huis. Correspondentieadres: L. Steenkiste J.J. Benteijnstraat 1-111,4515 EC IJzendijke Ik zoek een woord, een heel nieuw woord dat niemand kent, een woord dat zeggen wil dat jij de allerliefste bent! Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat thuis, in zijn vertrouwde omgeving, van ons is heengegaan mijn man, onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Sint Jansteen, 15 november 1930 t Terneuzen, 13 februari 2021 echtgenoot van Terneuzen: Thila Terneuzen: Jacques en Tally Miguel en Ramona, Loas Sandra en Demi Moreno en Miriam Berghem: Guido en Heike Lisa Linda Lowieke i't Correspondentieadres: Rijnstraat 10,4535 GW Terneuzen In verband met de huidige landelijke situatie, zullen wij in besloten kring afscheid nemen van Ronald. Die mij droeg Die mij droeg op adelaarsvleugels, die mij hebt geworpen in de ruimte, en als ik krijsend viel, mij ondervangen met uw wieken en weer opgegooid, totdat ik vliegen kon op eigen kracht. Huub Oosterhuis Mam, je hebt het goed gedaan. V Tot het allerlaatst was je opgewekt en vol vertrouwen. Onze lieve moeder, schoonmoeder en oma is er niet meer. Zachtjes is zij uit het leven weggevlogen. weduwe van Johannes Crans Breskens, 27 maart 1944 t Middelburg, 13 februari 2021 Breda: Agnes en Mare Eva Oost-Souburg: Hans en Abby Ryan, Daphne De afscheidsdienst en begrafenis vinden in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Steenbroek 59, 4822 ZK Breda Je hebt me zoveel ruimte gegeven maar wat is ruimte zonder jou? Je hebt me zoveel liefde gegeven waarmee ik doorleef, tóch met jou. Bedro£Tcl,^maar dankbaar terugkijkend naar alles wat zij \mor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijp lieve vrouw en moeder echtgenote van Krijn van der Hoofd St. Jansteen, 25-10-1946 Terneuzen, 15-2-2021 Krijn van der Hoofd Peter Scheldekade 28b 4531 EG Terneuzen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 52