FAMILIEBERICHTEN 13 FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten Anna Suzanna Elizabeth Dekker-de Nood Lucie Meijer - de Graaf DANKBETUIGING Anna Wij willen iedereen bedanken voor de grote hoeveelheid kaarten, waarvan vele met mooie teksten en troostende woorden, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en trotse oma Ook de aanwezigen bij het afscheid op de begraafplaats bedanken wij. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Quarles van Uffordweg 26 4501 KW Oostburg COLOFON Familieberichten media woensdag 17 februari 2021 Jezus Uw verzoenend sterven is het rustpunt van mijn hart Na een periode van afnemende krachten is overleden 6 november 1928 14 februari 2021 weduwe van Willem Meijer 1984) Familie Meijer Veel dank gaat uit naar de medewerkers van Rehoboth afdeling Tuinfluiter voor hun liefdevolle verzorging. De begrafenis, zal gezien de omstandigheden, plaatsvinden in besloten kring. Correspondentieadres: Johan de Brunestraat 10 4336 DJ Middelburg Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45