12 FAMILIEBERICHTEN "N Mieke Pasman - van den Berg Mieke Pasman - van den Berg Petra Helderop Janna Stouten - van der Maas Dineke Crans-Romijn Andrew Heard Mieke Pasman Daarboven in de hemel als de mooiste stralende ster ben jij nog altijd bij ons ook al is dat veel te ver weg. Na een korte periode waarin wij hoopten op herstel is tot ons grote verdriet overleden onze moeder, schoonmoeder en oma 11 februari 1951 19 februari 2021 Bernardo en Valery Romy, Owen Correspondentieadres: Sloestraat 33 4456 AN Lewedorp Wij hebben in besloten kring afscheid van Petra genomen. Met diepe droefheid maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve zorgzame moeder, groot- en (betovergrootmoeder sinds 8 december 1998 weduwe van Marinus Stouten 26 augustus 1920 100 jaar 13 februari 2021 Zierikzee: Nieuwe-Tonge: Siijansland: Kerkwerve: Kerkwerve: Hengelo: Zierikzee: Siijansland: A.S. van de Velde - Stouten J.W. van de Velde S.A. Keuvelaar - Stouten B. Keuvelaar C. Stouten L.M.J. Stouten - Noorthoek K. Stouten M.J. Stouten - Voshol J. Stouten J.L.C. Stouten - Brooshoofd C.M. Timmer - Stouten H. Timmer M.J. Stouten M. Stouten - Kooman J. Stouten C. Stouten - van der Have Kleinkinderen Achter- en achterachterkleinkinderen Correspondentieadres: Zandweg 15,4321 TA Kerkwerve De dienst en begrafenis zullen vanwege de omstandigheden in besloten kring plaatsvinden. De rouwdienst, welke uitgaat van de Oud Gereformeerde Gemeente in Ned. te Zierikzee, zal worden gehouden D.V. vrijdag 19 februari in de Pniëlkerk, Beatrixstraat 5 te Kerkwerve. Deze dienst is te beluisteren via www.kerkdienstgemist.nl (CGK Kerkwerve), aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kerkwerve. De toespraak op de begraafplaats is te beluisteren via www.dorstbegrafeniszorg.nl/meeluisteren We ontvangen uw blijken van medeleven graag schriftelijk of online via www.dorstbegrafeniszorg.nl/condoleance Geen bloemen We zijn de medewerkers van Eilandzorg Schouwen- Duiveland en van IrisZorg dankbaar voor de goede en liefdevolle verzorging. Wimmie Johanna Klooté-Mulder ds. Joop de Boer woensdag 17 februari 2021 PM Mijn levens liefde Onze lieve sterke moeder Onze creatieve oma is niet meer bij ons Lent 5 febr. 1953 Goes 14 febr. 2021 Bert Pasman Karin en Sebastiaan Tim en Jip Wouter en Simone Merijn en Sara Als gezin brengen wij haar 19 februari 2021 naar natuurbegraafplaats Koningsakker in Arnhem. Correspondentieadres: van der Biltlaan 65 4421 BD Kapelle Vriendschap is een wonderlijk woord Een van de mooiste op aarde Vriendschap is een machtig iets Een gift van onschatbare waarde Tot ons groot verdriet, is van ons heengegaan, onze dierbare, lieve vriendin We zullen je verschrikkelijk missen. Liefs, Toos en Arie Hanneke en Rinus Met groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve buurvrouw Haar levenskracht en vriendschap zullen wij ons altijd blijven herinneren. Wij wensen Bert en (klein)kinderen veel sterkte in deze moeilijke tijd. De gezamenlijke buren Eversdijk, Kramer, Scheele en Wesdorp Die mij droeg Die mij droeg op adelaarsvleugels, die mij hebt geworpen in de ruimte, en als ik krijsend viel, mij ondervangen met uw wieken en weer opgegooid, totdat ik vliegen kon op eigen kracht. Huub Oosterhuis Mam, je hebt het goed gedaan. V Tot het allerlaatst was je opgewekt en vol vertrouwen. Onze lieve moeder, schoonmoeder en oma is er niet meer. Zachtjes is zij uit het leven weggevlogen. weduwe van Johannes Crans Breskens, 27 maart 1944 t Middelburg, 13 februari 2021 Breda: Agnes en Mare Eva Oost-Souburg: Hans en Abby Ryan, Daphne De afscheidsdienst en begrafenis vinden in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Steenbroek 59, 4822 ZK Breda Geschrokken, overrompeld en intens verdrietig zijn wij dat op 11 februari 2021 plotseling is overleden levenspartner van Erica Lang-Deurloo Sinds 2005 weduwe van Andy Lang Schoonzoon van Anton Deurloo en Piyanan Khunnamaung Zwager van Elien Deurloo en kinderen Antoinet Deurloo en Michael Bom Vera Deurloo Andrew heeft zijn levensgevecht met een krokodil verloren in de Gayundah Creek Australia Hij is 69 jaar geworden. Voor altijd in ons hart Correspondentie adres: Sint Domusstraat 41 4301 CM Zierikzee Ziet welk een liefde ons de Vader heeft gegeven, dat wij kinderen Gods genoemd worden, en wij zijn het ook. (1 Johannes 3:1a) Tot ons verdriet is geheel onverwachts onze lieve moeder, schoonmoeder en oma overleden. weduwe van Anthonij Johan Klooté (t 20 mei 2000) 11 augustus 1927 t 15 februari 2021 Marianne en Nico Paul en Paula Niek en Annemarie Miriam en Luuk Ellen en Richard Ester Josien Iris en Robin Correspondentieadres: Stationsweg 71 5803 AH Venray De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. De code van de livestream is op aanvraag beschikbaar via de uitvaartverzorger (gklein@monuta.nl). Ons bereikte het verdrietige bericht dat onze voormalige predikant is overleden Wij herinneren hem als een warm, authenthiek en bevlogen, maar bovenal betrokken mens. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Vlissingen, 16 februari 2021 Protestantse Gemeente te Vlissingen (Sint Jacobskerk)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44