FAMILIEBERICHTEN 11 OVERLEDEN 'Tannetje van BeCzen-yentevogeC Tan van Belzen - Ventevogel Celestina Magrieta de Jong - Clarijs Trijntje Adriaantje Hengst-Rotte Tante Trijn Tot ons groot verdriet, na een leven vol liefde, hard werken, zorg en betrokkenheid voor ons, familie en vrienden om haar heen, is in de leeftijd van 78 jaar overleden mijn liefste vrouw, onze moeder en oma Theresia Cornelia Anna Lodiers Trees echtgenote van Leonardus Doene Kruiningen 20 september 1942 t Middelburg 13 februari 2021 Middelburg Leen Doene 's-Heer Arendskerke Léon Doene en Marijke Sturm Goes Jeroen en Saskia Doene-Veltmans Niek Luuk Correspondentieadres Oosterse Lageweg 2 4336 LN Middelburg De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 19 februari in de R.K. Kerk Onze Lieve Vrouw Hemelvaart te Ovezande. Aansluitend vindt de begrafenis in het bijzijn van haar echtgenoot, kinderen en kleinkinderen aldaar plaats. Er is uitsluitend gelegenheid tot schriftelijk condoleren. Onze grote dank gaat uit naar huisarts WO. van de Peppel en de medewerkers van het ADRZ en Zorgstroom voor de goede en liefdevolle verzorging en begeleiding tijdens haar ziek zijn. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig. Familie Lodiers Met heel veel verdriet nemen we afscheid van onze zus, schoonzus en tante Trees Doene-Lodiers Wij wensen Leen, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. 13 februari 2021 Psalm 116 Na een periode van afnemende krachten is overleden onze zus, schoonzus en tante op de leeftijd van 90 jaar Arnemuiden: P. Ventevogel-Schroevers N. Poortvliet-Ventevogel Middelburg: J. van Belzen H. Nieuwenhuize-de Wijze Neven en nichten Greet Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die we met elkaar mochten beleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder weduwe van Kees Hengst Noordwelle, 21 februari 1929 f Domburg, 15 februari 2021 Leo Wim On%e dank gaat uit naar alk medewerkers van Zorgcentrum Simnia voor de liefdevolk verzorging en aandacht. Correspondentieadres: Achillesweg 6 4361 SP Westkapelle De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 19 februari om 12.00 uur in gebouw "Bij de Koster" aan de Markt te Westkapelle. Hieraan voorafgaand is er gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen van 11.30 tot 11.45 uur. De begrafenis zal omstreeks 12.45 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren "Bij de Koster". Langs deze weg delen wij u mede, dat op 91-jarige leeftijd is overleden tante Trijn Hengst-Rotte Kerkwerve Rinus Zierikzee Lia en Theo Leon en Florin Kerkwerve Wim en Liesbeth Bart Tessa Kerkwerve Kees en Anja Thijs Ruben We wensen Leo en Wim veel sterkte. Februari, 2021 Wij kijken naar haar foto waarop ze naar ons lacht. Voor heel even voelen wij ons blij. Ze behoort tot de liefste mensen uit ons leven, heeft ons alles geleerd en zoveel gegeven. Haar doorzettingsvermogen, wilskracht en optimisme zijn kenmerkend voor haar, ook tijdens de periode dat ze ziek was. woensdag 17 februari 2021 PM Verdrietig maar dankbaar voor wat onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder voor ons heeft betekend en gedaan, delen wij u mede dat op 90-jarige leeftijd is overleden sinds 2 juni 1954 weduwe van Daniël van Belzen 24 december 1930 15 februari 2021 Arnemuiden Han en Leintje van Belzen-Minderhoud Kamperland Ben en Lenie van Belzen-de Vos Arnemuiden Riet en Piet de Nooijer-van Belzen Schoondijke Corrie en Arie Lensen-van Belzen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Achter-achterkleinkind Met dank aan Zorgstroom, team "Arnemuiden" en dr. Roelof sen voor de goede zorg. Correspondentieadres: J. van Belzen Korenbloemlaan 9 4341JD Arnemuiden De afscheidsdienst zal in besloten kring worden gehouden D.V. op vrijdag 19 februari om 11.00 uur. Deze dienst is te volgen via www.kerkomroep.nl Uitsluitend schriftelijke condoleances. Verdrietig, maardankbaarvooralle mooie herinneringen, hebben wij afscheid genomen van onze lieve en zorgzame echtgenote, moeder, schoonmoeder en oma Utrecht, 25 juli 1940 Kapelle, 16 februari 2021 Kapelle Dirk de Jong Amsterdam Ellen en Jan-Willem Cramer - de Jong Floris, Seeger Goes Niels en Lisette de Jong - Bom Julie, Sjoerd Onze dank gaat uit naar de liefdevolle verzorging in Pomona, Groenewoud 5. Park Beukenhof 14 4421 BV Kapelle Wij nemen afscheid in besloten kring op zaterdag 20 februari 2021. De Heer is mijn Herder (Psalm 23) Onze lieve, meelevende en altijd behulpzame is op de leeftijd van 91 jaar overleden. We zullen haar missen. Ria en Ton Willemse-Kaland Wijnand Willemse Ineke Willemse Westkapelle, 15 februari 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43