FAMILIEBERICHTEN 13 imede ^mise f^ons tan tinus ^ëoccjuit - éfylaaltman Sara Louisa van Petegem - Marsilje J? Jacoba Francisca Libosan Fran dpg Theo Sprenkels .ii- a ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Stil ging je heen, lang heb je gewacht. Op het laatst weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Je bent nu daar, waar je rusten mag en eindelijk weer samen bent. Bedroefd maar ook wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid moeten nemen van weduwe van Jeróme Cocquit Hoofdplaat, 15 april 1929 t Oostburg, 14 februari 2021 Erro Cocquit t Erwin Cocquit Neven en nichten Correspondentieadres: Uitvaartverzorging Quataert Johan van Dalestraat 17,4524 BW Sluis t.a.v. mevr. Cocquit-Blaakman Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van De Stelle, afdeling Klaverblad voor de liefdevolle verzorging. Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Stil ben je van ons heengegaan Je hebt altijd voor ons klaargestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo wasje hele leven Je was een schat voor ons allen Je te moeten missen zal ons zwaar vallen Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma 'Soar- weduwe van Wim van Petegem Biervliet, 11 mei 1938 Sluiskil, 11 februari 2021 Wim en Marleen Davy en Martine Fleur Jordy en Deveney Cor Janny en Peter Melanie en Tim Robert en Selma Speciaal woord van dank aan Buurtzorg dokter Haerens en nachtzorg voor alle liefdevolle zorg. Correspondentieadres: Schepenenstraat 1 4541 EJ Sluiskil Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Het is goed zo. Bedroefd delen wij u mede dat, na een periode van afnemende gezondheid, in het bijzijn van haar dierbaren, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma, overgrootmoeder en vriendin partner van Robby van den Berghe weduwe van Rinus Meerveld 25 - 01 - 1937 Haarlem Sas van Gent: f 14 - 02 - 2021 Sas van Gent Marisca en John Rick en Marvin Bob f, Siebe Sas van Gent: Belinda en Rudy Kim en Michael, Tara Jacey Yordi Mick f Tom Lisa Terneuzen: Dennis en Eline Nick Evie Tïmo Esmee Sas van Gent: Robby van den Berghe Onze dank gaat uit naar Dr. Deleu en zijn team voor niet aflatende bijstand en natuurlijk de dames van SVRZ Zorg Thuis voor de liefdevolle verzorging. Sas van Gent, 15 februari 2021. Vierambachtenstraat 48,4551 HB De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatshebben op vrijdag 19 februari om 11.00 uur in Familiehuis De Geslootene Boom te Sas van Gent. Dit is te volgen via livestream: www.degeslooteneboom.nl/online-livedienst~ condoleanceregister klik hier op de groene balk "Volg hier een online uitvaartdienst" De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden te Terneuzen. V y* FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. V familieberichten dinsdag 16 februari 2021 ZV Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker Theo was ruim 29 jaar in dienst bij Elopak en in zijn laatste functie was hij werkzaam als Planner/Werkvoor bereider binnen de afdeling Maintenance. Theo was altijd een fijne en zeer betrokken collega en was een echte Elopakker. Hij was graag aanwezig op het jaarlijkse uitstapje met de gepensioneerde collega's en bij de uitreiking van de kerstpakketten. Ons medeleven gaat uit naar Hannie, de kinderen, kleinkinderen en de familie en wij wensen hen heel veel sterkte toe in deze verdrietige tijd. Directie en medewerkers Elopak B.V. Terneuzen COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 56