12 FAMILIEBERICHTEN - Qtetly J? Anna Elisabeth Maria Paridaen Pieternella Vermeulen - de Frel OVERLEDEN Mare de Clerck Mare de Clerck Annelies Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve zusschoonzusvriendin Nelly Vermeulen-de Frel Joop en Francien Theuni f- en Cor Adrie en Krijn Bert en Ivonne Marga Elfie Voor altijd in ons hart. dinsdag 16 februari 2021 ZV Hij hield van de polder, het weidse land, daaraan had hij zijn hart verpand. Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd, daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het heengaan van mijn zwager en onze oom - Mare Theo André Gerard - *Terneuzen, 11-3-1949 f Terneuzen, 11-2-2021 Marije van der Zanden-de Clerck f Peter van der Zanden Frederik en Mirjam Lodewijk en Tooske Hugo Fenne Pepijn Correspondentieadres: Amerstraat 4 4535 CLTerneuzen De crematiedienst zal in besloten kring plaatsvinden. Dank aan allen die er in de laatste moeilijke periode voor Mare waren. We zijn erg verdrietig nu onze medebewoner zo plotseling is overleden. Altijd oprecht geïnteresseerd en belangstellend voor de mensen om hem heen. Altijd in voor een grapje en een praatje. Dat was Mare, zo hebben we hem mogen kennen. Wat zullen we hem missen. Namens bewoners en begeleiders Amberboom Terneuzen Tragel Zij zat nog vol plannen voorjaren, maar het heeft niet zo mogen zijn. Geheel onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve mama, schoonmama en oma echtgenote van Hans Schmits Aardenburg, 26 februari 1952 t Aardenburg, 10 februari 2021 Aardenburg: Westdorpe: Hans Merel en Lars Sophie en Freek Juliette Fay Gent: Sandorenlne We zullen in besloten kring afscheid nemen van Annelies. Correspondentieadres: Olieweg 1,4527 PP Aardenburg Wanneer u geen kaart heeft ontvangen, verzoeken wij u vriendelijk om deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Denk aan mij: in de regen, als een troostende omhelzing in de mist, als een tedere bescherming in de wind, als een zachte fluistering in de zon, als een warme koestering ik ben om jullie heen, als een stille levenskracht ik ben nog steeds in leven, door mijn nageslacht Na een kleurrijk leven is op 76- jarige leeftijd overleden onze charmante levensgenieter, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma echtgenote van Rinus Vermeulen Rotterdam, 26 november 1944 Terneuzen, 12 februari 2021 Rinus Monique en Marcel Anne en Roland Guus en Isabelle Evi en Max Ingmar en Karin Mathijs en Anne Wout Scheldekade 26, 4531 EG Terneuzen Wij hadden graag samen met u afscheid van Nelly willen nemen, maar wegens de huidige omstandigheden zal de uitvaart in besloten kring plaatsvinden. Indien u dat wenst is er de mogelijkheid de dienst van vrijdag 19 februari via livestream te volgen. Dan graag een mail voor donderdag 13 februari naar afscheidnellyvermeulen® gmaii.com dan krijgt u de link gemaild. NWttSHH t-r •- rvVR-iflNM - - V, smst-v

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 55