12 FAMILIEBERICHTEN Joop de Boer OVERLEDEN Rie de Ligt-Dekker Johanna van der Rest- Leeman Maatje Christina van den Bosse Adriana Maria Caan-Katsman Wilhelmus Johannes Liplijn Jopie -Wim- Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze lieve moeder en oma Catharina Leuntje Bijl - in 't Anker sinds 2004 weduwe van Pieter Comelis Bijl in de leeftijd van 92 jaar. Corlien en Kees Lindenbergh - Bijl Laurens Pieter Matthijs en Marit Carien Met dank aan allen die haar aandacht, zorg en liefde hebben gegeven, in het bijzonder de medewerkers van Zorgcentrum 'Eben Haëzer te Middelburg. Middelburg, 13 februari 2021 Correspondentieadres: Eversdijkseweg 28a 4421 RC Kapelle Vanwege de huidige maatregelen is er geen gelegenheid ons persoonlijk te condoleren. Uw blijken van medeleven ontvangen wij graag schriftelijk. De rouwdienst en de begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Op 12 februari 2021 is overleden onze lieve Predikant van 1984 - 1998 in de Jacobskerk te Vlissingen Amsterdam, 6 december 1942 Vlissingen, 12 februari 2021 Ilse de Boer-Bakker Kinderen en kleinkinderen dinsdag 16 februari 2021 "Ik werd weer kind, ik werd een boom een plant, een lied, een stukje hemel." Hans Warren Op 12 februari is overleden onze lieve zorgzame Moeder, Oma en Overgroot Oma (Adriana) Sinds 2008 weduwe van Han de Ligt Borssele Geersdijk 10-07-1935 12-02-2021 Kees en San Jesse en Ayla, Eefje, Suus en Tess Yoep Luca Jip en Marijn Puk Caroline en Peter Sterre Nick Peter en Ingrid Liselotje Myra Correspondentieadres: Leliestraat 8,4332 TL Middelburg De uitvaart zal wegens de huidige omstandigheden in besloten kring plaatsvinden op vrijdag 19 februari 2021 om 11:00 uur te Borssele. De afscheidsbijeenkomst zal te volgen zijn via https://youtu.be/nptRAXKM8OU Onze speciale dank gaat uit naar de mensen van Landgoed Rijckholt die haar zo warm en liefdevol verzorgd hebben in haar laatste jaren. Helder werd het verleden Vaag werd het heden Verdrietig, maar ook vervuld van dankbaarheid voor alles wat zij voor ons heeft betekend, laten wij weten dat van ons is heengegaan mijn zorgzame vrouw, onze allerliefste moeder en oma Oost-Souburg, Oostkapelle, 23 november 1931 9 februari 2021 Henk van der Rest Jan Hein en Winette Rudi en Quinty Laura en Geert Sandra en Thom Lotte Merijn Wij bedanken de medewerkers en vrijwilligers van woonzorgcentrum de Egelantier in Oostkapelle. Correspondentieadres: Halve Maanstraat4 4356 BP Oostkapelle Wij hebben in besloten kring afscheid van Jopie genomen. Wij laten haar in liefde gaan Verdrietig, maar met mooie herinneringen, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder en oma Maatje Sint Laurens, Oost-Souburg, 5 februari 1931 14 februari 2021 Gehuwd geweest met Maarten Marijs t Ina en John Evy Riet en Gerrit Dennis en Annemieke Levi, Finn Liza en Marco Christina en Martin Sander en Rebecca Nadine en Quinten Correspondentieadres: Christina Roelofs Dijkstraat 57 4388 CK Oost-Souburg De herdenkingsdienst zal i.v.m. de nu geldende maatregelen in besloten kring plaatshebben op donderdag 18 februari in de Protestantse Gemeente de "Open Haven" in Oost-Souburg. Deze dienst is vanaf 13.30 uur te volgen via Kerkomroep.nl De crematie zal volgens de wens van Maatje in stilte plaatshebben. Wij bedanken alle medewerkers van de Zoute Viever in Oost-Souburg voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. U omgeeft me van achteren en van voren, en u legt uw hand op me Psalm 139:5 Verdrietig en ontroerd berichten we u dat onze liefdevolle moeder, oma, oma-oma is gestorven. Met veel goede herinneringen aan de lange tijd dat ze bij ons mocht zijn, hebben we afscheid genomen van geboren in Wolphaartsdijk op 12 december 1917 gestorven in Goes op 5 februari 2021 Ze is 63 jaar getrouwd geweest met Abraham J. Caan, gestorven op 13 mei 2006 Ma vertrouwde op haar Heiland. Wij zijn dankbaar dat we lang in haar nabijheid mochten zijn. Wat zullen we haar gaan missen. Joke ten Heuw-Caan Tom ten Heuw, in dierbare herinnnering Frans en Anthoinette Caan-Suurmond Jan en Marieke Caan-van der Kevie Marijke en Bert van Vugt-Caan Kees en Jeleijn Caan-Dees Kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze moeder, oma, is op donderdag 11 februari 2021 begraven op de algemene begraafplaats in Wolphaartsdijk. Zowel de afscheidsdienst, als ook de begrafenis was in besloten kring. Correspondentieadres: Rosenburglaan 247,4385 KL Vlissingen PM 't Verlies was er al voor het einde de rouw, voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring bezit van je gedachten nam. We voelden mee in je stil verdriet. Nu rouwen wij, maar vergeten je niet. Toch nog onverwachts hebben wij door corona eerder afscheid moeten nemen van onze lieve (schoon)vader en opa weduwnaar van Janny Louwerse Middelburg Middelburg 11 december 1932 14 februari 2021 Ronny en Wilma Liplijn Jessica en Koen Patricia en Rayisa llona Liplijn Correspondentieadres: Parelduikerhof 14 4332 DA Middelburg De crematie vindt in besloten kring plaats. Onze dank gaat uit naar team Afdeling A.01 van 't Gasthuis voor hun inzet en goede zorg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44