9 dpg Anna Elisabeth Maria Paridaen Maria Elisabeth van Dorsselaer-Roels Ria ■li' OVERLEDEN Annelies Alin Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van ons personeelslid Ria. Ria Elegeert - van Hoecke 35 jr personeelslid, boeking en sleuteladres van St. Gemeenschapscentrum De Vlaschaard Ria we gaan je ontzettend missen!! Bestuur en Personeel St. Gemeenschapscentrum De Vlaschaard Koewacht COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. familieberichten maandag 15 februari 2021 ZV Zij zat nog vol plannen voorjaren, maar het heeft niet zo mogen zijn. Geheel onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve mama, schoonmama en oma echtgenote van Hans Schmits Aardenburg, 26 februari 1952 t Aardenburg, 10 februari 2021 Aardenburg: Westdorpe: Hans Merel en Lars Sophie en Freek Juliette Fay Gent: Sandorenlne We zullen in besloten kring afscheid nemen van Annelies. Correspondentieadres: Olieweg 1,4527 PP Aardenburg Wanneer u geen kaart heeft ontvangen, verzoeken wij u vriendelijk om deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. Met aL haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze Lieve zus en tante weduwe van Emielvan Dorsselaer Hontenisse, 7 september 1951 t Terneuzen, 10 februari 2021 Pieten Annie Bert en Adrienne Lucien en Roos Tonny en Els Theo en Rina Neven en nichten Correspondentieadres: Jan van Eyckstraat 29,4571 L.V Axel Het afscheid vindt plaats in besloten kring. Zeg me dat het niet zo is Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve buurman Wij zullen hem nooit vergeten. Wij wensen Els, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Marie-Jeanne en Johan Miranda en Carlos Vera Brigitte en Frank Janine en Martin Chris Lilian en Jan Marianne en Paul Greet en Louis Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 49