Matty Louwerse 8 FAMILIEBERICHTEN Pieter Francke Rie de Ligt-Dekker Kornelia Dekker - Louws Corrie Kornelia Dekker - Louws K. Dekker - Louws Mevrouw Dekker-Louws OVERLEDEN L. Dekker - Piet - Piet Francke Piet Francke Joost van Overbeeke Rie de Ligt-Dekker Machiel Kole maandag 15 februari 2021 PM Hebreeën 13 vers 5 en 6 Met groot verdriet, maar ook dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte is overleden mijn lieve vrouw en onze zorgzame (schoon-) moeder en oma 23 september 1944 Meliskerke 12 februari 2021 Johan en Lia Dekker Jeanine Laurens Carolien en Ko de Visser Een woord van dank aan de medewerkers van de huisartsenpraktijk Zoutelande, het team oncologie van het ADRZ en het personeel van Hospice Ter Reede voor de goede begeleiding en zorg aan haar besteed. Corn. Jaspersesstraat 44 4365 BB Meliskerke De begrafenis zal in besloten kring plaats vinden op D.V. woensdag 17 februari omstreeks 12.00 uur op de begraafplaats te Meliskerke. Uw blijken van medeleven en condoleances ontvangen wij graag schriftelijk. Bedroefd geven wij kennis dat de Heere na een ernstige ziekte uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante Piet Louws Ineke Louws - Flikweert Aarnout Louws neven en nichten Meliskerke, 12 februari 2021 Heden is overleden onze geliefde schoonzus en tante P. Dekker f A. C. Dekker - Maljaars t J. Matthijsse - Dekker A. J. Matthijsse t M. Crucq - Dingemanse P. Crucq t J. Dekker t neven en nichten Meliskerke, 12 februari 2021 Met ontroering namen wij kennis van het overlijden van onze gewaardeerde en meelevende buurvrouw Wij wensen onze buurman met zijn kinderen en kleinkinderen van harte sterkte toe in dit grote verlies. Fam. A.M. Boogaard Garage Francke Fam. S. van Gilst-Riemens Fam. J.S. Matthijsse Mevr. M. Riemens Fam. J.C. Wisse Meliskerke 12 februari 2021 "Een vechter zoals we van je gewend waren tot op het laatste moment" Na een hardwerkend bewogen leven waar je wereld steeds kleiner werd hebben wij in vrede losgelaten mijn lieve man, onze vader en opa Vlissingen 28 maart 1932 Vlissingen 11 februari 2021 Janny Francke-Kasse Rob en Marianne Peter en Dorien Ingrid en Rutger Jolanda en Ad Correspondentieadres: Ter Reede Woning 16 T.a.v. Mevrouw Francke-Kasse Vondellaan 21 4382 BV Vlissingen Vanwege corona zal het afscheid in besloten kring plaats vinden. Wij willen u in de gelegenheid stellen om een in memoriam bij te wonen op donderdag 18 februari om 14.00 uur via www.pknkoudekerke.nl Wij zijn erg dankbaar voor de goede en intensieve zorg van alle medewerkers Vondellaan Ter Reede, in het bijzonder woning 17. Verdrietig om zijn overlijden, maar met mooie herinneringen, nemen we afscheid van onze lieve broer, zwager en oom Wij wensen Janny, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Jan t en Corrie van Sluijs-Francke Paulien Francke t Neven en nichten Middelburg, 11 februari 2021 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zwager en oom Wij wensen onze zus Janny en de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Veere: Koos Louwerse-Kasse Serooskerke: Leny de Kok-Kasse neven en nichten Onverwacht is overleden Haarlem, 8 juni 1961 t Den Haag, 11 februari 2021 Rust zacht Joost, behouden vaart. Boris, Sjoerd, Willemijn en zijn familie "Ik werd weer kind, ik werd een boom een plant, een lied, een stukje hemel." Hans Warren Op 12 februari is overleden onze lieve zorgzame Moeder, Oma en Overgroot Oma (Adriana) Sinds 2008 weduwe van Han de Ligt Borssele 10-07-1935 Geersdijk 12-02-2021 Kees en San Jesse en Ayla, Eefje, Suus en Tess Yoep Luca Jip en Marijn Puk Caroline en Peter Sterre Nick Peter en Ingrid Liselotje Myra Correspondentieadres: Leliestraat 8,4332 TL Middelburg De uitvaart zal wegens de huidige omstandigheden in besloten kring plaatsvinden op vrijdag 19 februari 2021 om 11:00 uur te Borssele. De afscheidsbijeenkomst zal te volgen zijn via https://youtu.be/nptRAXKM8OU Onze speciale dank gaat uit naar de mensen van Landgoed Rijckholt die haar zo warm en liefdevol verzorgd hebben in haar laatste jaren. Verdrietig delen wij u mee dat rustig is ingeslapen na een lang ziek zijn onze lieve oudste zus, schoonzus en tante Rilland: Ellyen Rinus Verrijzer Aagtekerke: Maddy en Edwin Soeterik Middelburg: Piet en Ineke Dekker neven en nichten Veilig in Jezus' armen. 9 december 1949 12 februari 2021 Jolanda t Merianne De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 17 februari om 13.00 uur op de begraafplaats aan de Molenweg 2 in Oost-Souburg. Toch nog plotseling moesten wij afscheid nemen van onze broer en zwager Wij wensen Maatje, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Jan en Els Kole Leni en Jan Tonglet Johan en Kitty Kole

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 28