0 dpg FAMILIEBERICHTEN 17 Jacques van Bijlevelt ■li' Hans Kosten Dirk Pieter Bommeleijn Gerhard Frederik Deegens DANKBETUIGING Pim Jobse familieberichten J/a/Zy oaf/y Harry Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van zeggen wij u hartelijk dank. De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Familie van Bijlevelt Veere, 12 februari 2021 COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTEN PAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. vrijdag 12 februari 2021 PM Ik verlaat diegene die ik liefheb om diegene die ik liefhad terug te zien. Aan het einde van een lang en goed leven is overleden mijn lieve vader, onze opa en ouwe opa weduwnaar van Suzanna Verstraten Axel, 30-11-1928 Axel, 10-2-2021 't is goed zo. Annet Becht-van de Wege Philip Becht - in liefdevolle herinnering - Jean-Philip en Lida Julia, Evi Marie-Nicole en Tim Sophie Correspondentieadres: Edisonstraat 11 4532 LLTerneuzen De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Wij willen het personeel van ZorgSaamThuis, 'De Weistede', bedanken voor de liefdevolle verzorging. Wilskracht, twee woorden: wil en kracht.... Aan het einde restte nog slechts de wil, weg was de kracht. Ons bereikte het droeve bericht dat onze is overleden. Wij wensen Annet en de kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Willy en Saria, Natalie en Roald - Max, Annabel Zeer plotseling is tot ons verdriet overleden de heer Hans was bezoekvrijwilliger in Moerzicht. Zijn jaren lange inzet en aandacht voor de oudere medemens die hij tijdens zijn vrijwilligerswerk ontmoette, zullen zeer gemist worden. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Namens het directieteam, de cliënten, de medewerkers van Zorggroep Ter Weel en in het bijzonder alle vrijwilligers van Moerzicht Mw. drs. J.A. (Coby) Traas, Bestuurder Zorggroep Ter Weel Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder persoon... Intens verdrietig zijn we datje niet meer bij ons bent. We bewonderen je kenmerkende moed en waardigheid. We missen mijn lieve, zorgzame man en onze pa gehuwd met Heieen Brizee Rotterdam, 5 september 1956 t Hoofdplaat, 9 februari 2021 Hoofdplaat: Heieen Bommeleijn-Brizee Goedereede: Martijn en Natasja Hoek: Nick en Rayme Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Past. J.A.M. van den Muijsenbergstraat 28 4513 AV Hoofdplaat Verdrietig maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, laten wij u weten, dat is overleden mijn lieve man, onze lieve pa, trotse opa en overopa Middelburg 17 maart 1938 Kapelle 10 februari 2021 Jannie Deegens-van Boven Carla Alex en Linda Jordy en Sandra, Lumi Marian en Thejo Joost en Stella Marlou en Vincent, Mea Jolein André (in liefdevolle herinnering) Ceresstraat 6 4421 AV Kapelle Met dank aan Buurtzorg Kapelle voor de liefdevolle verzorging. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wij danken iedereen voor de belangstelling, condoleances en kaarten die we mochten ontvangen na het overlijden van onze broer, zwager en oom Het was indrukwekkend hoe Oostkapelle hem eerde bij de tocht naar de begraafplaats. Jan, Aart en familie Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45