16 FAMILIEBERICHTEN cZuAi/lCL, óëe, J\/ootfeA, - MJa^e/LcuzA, Suzanna Fran^ois-Vreeke Maria Joanna Cornelia de Bil - van Aken Cjrada Johanna Jansen - (Jemmin Rien Eversdijk OVERLEDEN Lourina de Nooijer-Wagenaar Laura r "Ik had nog wel even willen blijven In een stille winternacht hebben wij afscheid genomen van onze lieve mam, oma en overgrootoma Weduwe van Jan Frangois geboren: 24 november 1916 overleden: 21 oktober 2005 Oost- en West-Souburg f Goes 28 oktober 1927 10 februari 2021 Nijmegen Leo Rini Brigitte Daniëlle, Romy Heemskerk Hennie Joop Irene Pim Giedo Maxime, Jens Middelburg Jan Petra Ymke Jilt Daphne Correspondentieadres: Mezenhof 5 4332 DW Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op maandag 15 februari van 16.00 tot 17.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2, 4337 XD te Middelburg. De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn geraakt door het droevige bericht van het overlijden van Jan Buijs Wij wensen Tiny veel sterkte toe. De buren Roland van der Heide Riet Jan Buijs "Ingeefiets pas op als ikerecht niets meer aan kan doen Na een waardevol leven is overleden onze lieve, betrokken moeder en oma Zus echtgenote van Laurens Jansen t 28 augustus 1923 18 februari 2021 Ineke Poerstamper - Jansen en Rien Poerstamper Moniek en Niels Derk Jansen en Ineke Ligtermoet Marjolein en Bert Joost Correspondentieadres: Ineke Poerstamper - Jansen Michaelsdreef 26,4335 BH Middelburg We zullen in familiekring afscheid van haar nemen. Als beide handen wenken kom ik naar je toe weduwnaar van Mimi Eversdijk-Schrier Goes, Vlissingen, 8 november 1937 8 februari 2021 En ik ben jouw maatje En dat is voor altijd André <Sl Ellen Jay Lilou Correspondentieadres: Jasmijn Thorbeckelaan 33 4384 CB Vlissingen Jolanda Pieter Selwyn Marijn Onze dank gaat uit naar de huisarts Dr. Legemaate. De uitvaart zal plaatsvinden in besloten kring. PM vrijdag 12 februari 2021 Verdrietig, maar ook vervuld van mooie herinneringen, hebben wij afscheid genomen van onze lieve mama, schoonmoeder en oma; Weduwe van Paul de Nooijer f 1998) Marja en Ron Louwerse Sabine en Casper Tim Paula en Rob Goossen Davey en Deborah Charina en Michel Een condoléance of een herinnering kunt u plaatsen op: www.teeuwuitvaart.nl/lauradenooijer-wagenaar Correspondentieadres: Agaat 31, 2651 SB Berkel en Rodenrijs Na een langdurige periode van ziekte is op 9 februari 2021 rustig ingeslapen onze zus, schoonzus en tante Oostkapelle: Tinie en Wim Vlissingen: Bep en Marien Middelburg: Ria en Adrie Vlissingen: Engelien en Kees Koudekerke: Jaap en Lucie Nichten en neven 'Je bent niet meer daar waar je was, maar overal waar wij zijn' Is op 4 februari geheel onverwacht overleden in zijn woonplaats Bremerhaven. Bremerhaven René en Sylvia Tüsshoff Kapelle Martin en Nel van de Heide- Lagerberg Hanneke en Leo Traas-van der Heide Christel t en Marco t de Jager-van der Heide Martha van der Heide Petra van der Heide en Erwin Stobbelaar neven en nichten Kapelle, 11 februari 2021 't Verlies was er al voor het einde, de rouw, voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring, bezit van haar gedachte nam. Wij voelden mee met haar stil verdriet. Nu rouwen wij, maar treuren niet. Bedroefd, maar dankbaar dat zij rust gevonden heeft, hebben wij afscheid genomen van mijn moeder, schoonmoeder en oma Sinds 21 juli 2002 weduwe van Adriaan de Bil. Zierikzee, 20 juni 1936 Zierikzee, 6 februari 2021 Joke en Siem Kooman - de Bil Wim en Sharon Ricardo Mijn dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Borrendamme, woongroep 59, voor het geduld en de liefde waarmee zij voor mijn moeder gezorgd hebben en de begeleiding van Dr. Oosterhoff. Correspondentieadres: Mauritsweg 56, 4325 AH Renesse De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve broer en zwager in de leeftijd van 88 jaar. We gaan hem heel erg missen. Aagtekerke: Josina Knoester-Buijs Maarten Knoester Vlaardingen: Marijke Buijs Veere, 9 februari 2021 Zijn geest was helder maar zijn lichaam was op Tot het laatst heeft hij de regie in eigen hand gehouden Hij heeft van het leven genoten en wij gaan hem verschrikkelijk missen Mijn liefste lieveling, mijn fantastische papa en onze stoere opa is omringd door liefde rustig overleden echtgenoot van Marja Veenstra Heerlen, 7-1 -1948 t Terneuzen, 10-2-2021 Marja Vivian en Jos Daan en Esmée Sanne Erik Churchilllaan 430 4532 MD Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring worden gehouden op maandag 15 februari om 14.00 uur. Mocht u de dienst willen volgen via livestream, wilt u zich dan aanmelden via info@deridder-uitvaart.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44