Veilig thuis blijven wonen met een Otolift traplift Otolift, dé meest gekochte traplift van Nederland éihL I 1 r± 5jaar Stuur mij een gratis brochure uv Bel gratis 0800 444 770 6 www.otolift.nl voor een gratis thuisadvies of om onze gratis brochure te bestellen. Is uw woning levensloopbestending? Het tekort aan geschikte woningen en alternatieve woonvormen voor senioren met (lichte) fysieke beperkingen blijft onverminderd groot, aldus onderzoeksbureau ABF Research. En als er dan een geschikte woning gevonden wordt, is de kans groot dat er verhuisd moet worden naar een andere wijk of gemeente. Wie ondanks fysieke uitdagingen graag thuis blijft wonen, doet er daarom goed aan om na te denken over woningaanpassingen, zoals bijvoorbeeld een traplift. Binnenshuis vormt vooral de trap een grote uitdaging. Een traplift brengt u weer veilig naar boven en beneden, zodat u in uw fijne omgeving kunt blijven wonen. Gelukkig passen de trapliften van Koninklijke Otolift nagenoeg altijd, of u nu een rechte trap, een trap met één of meerdere bochten of een wenteltrap heeft. Als u de beloopbaarheid van uw trap belangrijk vindt, is de revolutionaire Otolift Modul-Air een goede optie voor u. Deze traplift kan zelfs aan de binnenzijde van uw trap geplaatst worden. De brede kant van uw treden blijft dan veilig beloopbaar en uw trapleuning kan in de meeste gevallen gewoon blijven zitten. Op maat voor uw situatie Alle trapliften van Koninklijke Otolift worden helemaal op maat gemaakt voor uw situatie. De vorm van uw trap en uw wensen zijn hierbij erg belangrijk. Een adviseur meet uw trap tot op de millimeter nauwkeurig op, zodat uw traplift perfect geplaatst wordt. Heeft u een smalle trap? Dankzij de Reverse Drive Technology kan de traplift deels of zelfs volledig achteruitrijden. Plaatsing is daarom al mogelijk op trappen vanaf slechts zestig centimeter breedte. Als u de traplift maar voor een korte periode nodig heeft, kan huren een goed alternatief zijn. Ook dan wordt de traplift helemaal op maat gemaakt. Heeft u de traplift voor een langere tijd nodig? Dan kan het voordeliger zijn om een (tweedehands) traplift te kopen. Veilige trapliften Natuurlijk wilt u een zeer veilige en betrouwbare traplift. Bij Koninklijke Otolift hebben ze dat heel goed begrepen. Ligt er een obstakel op de trap, dan komt de traplift automatisch en zachtjes tot stilstand. En bovenaan uw trap draait de zitting automatisch weg van het trappengat, zodat u altijd veilig op- en afstapt. Het ingebouwde noodprogramma en de slimme accu aandrijving zorgen ervoor dat de traplift ook bij stroomuitval gebruikt kan worden. Een traplift van Koninklijke Otolift Koninklijke Otolift is een betrokken familiebedrijf dat al sinds 1891 bestaat. Dat merkt u duidelijk aan de kwaliteit en de gepatenteerde technieken. Ook in deze moeilijke tijd kunt u met een gerust hart een gratis brochure aanvragen of een geheel vrijblijvende afspraak maken om de mogelijkheden voor uw trap te bespreken. Kijk op www.otolift.nl of bel gratis naar 0800 444 770 6. Uw trapleuning blijft zitten Brede kant van de trap blijft vrij Niet goed geld terug Huren, nieuw en tweedehands Slechts 48 uur levertijd Gratis garantie Naam Adres Postcode/plaats P Telefoon -s OTOLIFT dunste enke[e M&reU( Advertentie 444 777 2 SgSK O O O <JÏS> I KONINKLIJKE TRAPLIFTEN Stuur deze bon in een ongefrankeerde envelop naar: Otolift Trapliften, Antwoordnummer 17014,2810 VK Bergambacht

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 10