Nico Brinkhuis Nicolaas Brinkhuis FAMILIEBERICHTEN 15 Alexander de Coninck LEX Afra Cecilia Nagelkerke - Rood CaroLien Schrijver Carolien Schrijver Nico Brinkhuis Nico Brinkhuis Na een lang en liefdevol leven is tot ons grote verdriet ons ontvallen onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Sinds 29 augustus 2005 weduwe van Laurentius Gerardus Nagelkerke 4 oktober 1928 - 7februari 2021 Hansweert: Adri Nagelkerke Ania Nagelkerke-Olczak Robbert Mirjam Erik Heinkenszand: Gerard Nagelkerke In liefdevolle herinnering: Lonie Nagelkerke - Steijn Marlies Loïs Frank Stan, Lieke In liefdevolle herinnering: Bart 's-Heerenhoek: Cora Stancak - Nagelkerke Janusz Stancak Stanley en Patricia Sophia Steven en Samantha Aaron, Silvan, Calvin Rotterdam: Marijke Nagelkerke Correspondentieadres: Zijpe 8,4417 CN Hansweert Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel vanAllévo en St. Maarten in de Groe te Goes voor de liefdevolle verzorging. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen en ons te condoleren op donderdag 11 februari van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst en de begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. dinsdag 9 februari 2021 PM Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden Wij gaan CaroLien heel erg missen als teamgenoot bij de sport- en spelgroep, als ouder langs de lijn bij de wedstrijden van Sanne en Aron, als betrokken persoon en trouwe supporter. Wij wensen Ronald, Sanne en Aron, familie en vrienden veel sterkte met dit verlies. Namens leden bestuur KV TOP Ik sla mijn ogen op naar de bergen, vanwaar mijn hulp komen zal. Psalm 121:1 Verdrietig zijn wij dat ons lieve kringlid, is overleden. We zullen haar warmte en betrokkenheid missen en zijn dankbaar voor wat zij voor onze bijbelkring heeft betekend. Wij wensen Ronald en de kinderen veel sterkte en Gods zegen toe. Dennis en Marianne Esther Jan Johan Jozias en Nathalie Liesbeth Peter en Lydia René en Mariëlle Stephan 05-02-2021 ALGEMENE KENNISGEVING Na een intens en avontuurlijk leven is rustig en tevreden ingeslapen onze pa, opa en "grote" opa. Weduwnaar van Rie van 't Westeinde Goes Rilland 09-05-1935 07-02-2021 Agnes Rob Merlijn Esther Nini Geert Jeannette Hans Sjoerd Sascha Mason en Louèn Sietske Jurgen Binck en Indi Sjoukje Mitchell Correspondentieadres: Scottweg 1-01,4462 GS GOES Donderdag 11 februari tussen 14.30 en 16.00 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen van Lex in het uitvaartcentrum aan de Scottweg 1-01 te Goes. De crematie vindt in besloten kring plaats. De laatste jaren van zijn turbulente leven werd hij liefdevol verzorgd en begeleid door de medewerkers van Terweel 'De Batsen Toren' in Rilland. Wij zijn hen onnoemelijk dankbaar. Achter tranen van verdriet schuilt de glimlach van herinnering Wij zijn diep geraakt en verdrietig nu onze lieve collega is overleden. Met zijn imposante uitstraling was hij een markante verschijning op onze school. Hij leeft voort in onze herinnering door zijn enthousiasme, zijn zachtmoedigheid, zijn betrokkenheid bij leerlingen en zijn passie voor het vak Aardrijkskunde. Hij was een steunpilaar voor ons allemaal. Wij zullen hem verschrikkelijk missen, hij laat een leegte achter in onze school. Wij wensen zijn vrouw Marianne, de (klein)kinderen en allen die hem dierbaar waren bijzonder veel kracht en sterkte toe. Dat ze zich gesteund weten in onze gedachten en gebeden. Namens personeel en leerlingen, Irene Buffart, afdelingsleider vwo bovenbouw CSW Van de Perre Ilse Kuijpers, vestigingsdirecteur CSW Van de Perre Frans van der Knaap, directeur-bestuurder CSW Veilig in Jezus'armen Wie in mij gelooft zal leven, ook wanneer hij sterft, en ieder die leeft en in mij gelooft zal nooit sterven. - Johannes 11:25-26 Intens verdrietig moeten we afscheid nemen van de liefde van mijn leven, mijn sterke man, onze warme en zorgzame vader en onze lieve, trotse opa in de leeftijd van 64 jaar. *3 juni 1956 Rheden 16 februari 2021 Middelburg Dankbaar zijn we voor alle mooie momenten, zijn liefde en de woorden die hij sprak in zijn leven. Op bewonderenswaardige wijze heeft hij zijn ziekte gedragen. We zijn trots op hem. Marianne Brinkhuis-van Gameren Suzanne en David, Stijn, Sam Willemijn en Herbie,Julian, Mila Niek en Lois, Luca, Boas Deafscheidsdienstvindtin besloten kring plaats op vrijdag 12 februari om 13:00 uur in De Hoeksteen, te Middelburg. De dienst is via een livestream te volgen: https://youtube.com/watch?v=o66F8yD9~l Correspondentieadres: Molenberg 61,4331 NW Middelburg "Kom tot uw Heiland" In dit vertrouwen is uit onze familiekring heengegaan onze broer, zwager en oom Wij wensen Marianne, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte en kracht toe. Nelly en Dick, Wilma Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van onze vrijwilliger Samen met zijn Marian was hij jarenlang actief bij de SBH. Met groot enthousiasme heeft hij jongeren met het maritieme erfgoed laten kennismaken. Als maat aan boord wist hij altijd een vrolijke sfeer te creëren. We gaan zijn humor en betrokkenheid zeer missen. We wensen je een behouden vaart! Vrijwilligers en bestuur Stichting Behoud Hoogaars COLOFON i familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 47