14 dinsdag 9 februari 2021 Catharina Johanna Schrijver - Pieterse Carolien in de leeftijd van 43 jaar. Catharina Johanna Schrijver - Pieterse Carolien Carolien Carolien Schrijver Carolien Schrijver Carolien Schrijver - Pieterse Met veel verdriet in ons hart werden we opgeschrikt door het overlijden van de lieve vrouw van onze neef Ronald en de lieve mama van Sanne en Aron. Carolien Schrijver-Pieterse Wij wensen Ronald, Sanne, Aron en ook de ouders heel veel sterkte toe. De Heere zegene deze roepstem aan ons aller hart. Fam. Schrijver CAROLIEN SCHRIJVER-PIETERSE Met verdriet en verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve buurvrouw Carolien Schrijver We wensen Ronald, Sanne, Aron en verdere familie de kracht en troost van God toe. Jaap en Thea Ronald (in liefdevolle herinnering) en Mieneke Sander en Wilma Jan en Maria Arnemuiden, 5 februari 2021 Een mens te zijn op aarde is leven van de wind. Lied 489 Met grote verslagenheid ontvingen wij het bericht dat onze zeer gewaardeerde en zeer geliefde collega Carolien Schrijver-Pieterse op 5 februari 2021 is overleden. Wij zijn er stil van. Carolien leeft voort in onze herinnering door haar liefde voor kinderen en het onderwijs, haar betrokkenheid en enorme collegialiteit. Wij zullen haar verschrikkelijk missen. Wij wensen Ronald, Sanne, Aron, haar familie en vrienden heel veel sterkte toe. Dat zij zich gesteund weten door onze gedachten en gebeden. Namens alle kinderen, ouders, MR en collega's van CBS 't Klinket Koudekerke, Martien Ie Clercq Namens alle collega's, GMR en bestuur van Primas-scholengroep, Agnes de Jong Verdrietig zijn wij nu de moeder van onze klasgenoten Aron en Sanne Carolien Schrijver is overleden. We wensen hen, hun vader en alle nabestaanden heel veel sterkte en Gods nabijheid toe. Klas V1G, mentoren Wouter Izeboud en Aran van Sluijs Klas V3A, mentor Peter de Munck Afdelingsleiders Leonard van Moolenbroek en Irene Buffart CSW Van de Perre PM Romeinen 10 vers 9. In dit geloofsvertrouwen is overleden, na een bewonderenswaardig gedragen lijden, onze innig geliefde dochter, allerliefste zus, schoonzus en zorgzame tante Allen die haar gekend hebben, zullen beseffen hoe intens verdrietig we zijn en haar zullen missen. De Heere is Ronald, Sanne en Aron nabij, naar Zijn belofte. Meliskerke: Bram en Corrie Pieterse-de Landmeter Middelburg: Marnel en Rijndert van der Kolk-Pieterse Tjerk Waddinxveen: Annemieke en fees Krijgsman-Pieterse Cors, Noa, Loïs, Bram Als uw mond belijdt dat Jezus de Heer is en uw hart gelooft dat God Hem uit de dood heeft opgewekt, zult u worden gered. Romeinen 10 vers 9. Tot ons groot verdriet, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen die wij aan haar mogen hebben, delen wij u mee dat door de Heere is weggenomen mijn innig geliefde vrouw en onze fantastische moeder 25 januari 1978 5 februari 2021 Ronald Schrijver Sanne Aron Boterbloemstraat 1 4341 KB Arnemuiden De rouwdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. De rouwdienst wordt gehouden op D.V. donderdag 11 februari om 13.15 uur in de Ontmoetingskerk te Middelburg. U kunt deze volgen via het YouTube kanaal van De Ontmoeting Middelburg en via www.kerkomroep.nl De begrafenis, die aansluitend zal plaatsvinden op de begraafplaats te Arnemuiden, kunt u volgen via www.begrafenisverzorging-poppe.nl Uw condoleances en blijken van medeleven ontvangen wij graag schriftelijk. I want to say thank You I was lost and You found me I was dead inside And You breathed into me And You brought these bones to life I want to say thank You Thank You for saving me Thank You for loving me unconditionally, God Wij zijn intens verdrietig, maar ook dankbaar dat door haar Hemelse Vader is verlost en Thuisgehaald, Zijn geliefde kind en onze allerliefste zus Wij zijn dankbaar voor haar liefde voor ons en onze gezinnen. Haar getuigenis van Wie God voor haar was, zullen wij altijd meedragen. Marnel en Annemieke Jezus zegt: 'Vader, Ik wil dat waar Ik ben, ook zij bij Mij zijn die U Mij gegeven hebt, opdat zij Mijn heerlijkheid zien.' Joh. 17 vs 24a Verdrietig zijn we, dat onze lieve schoondochter, schoonzus en tante Carolien is overleden. Ze laat een onuitwisbare herinnering achter bij ons. We zullen haar missen. Lieve Ronald, Sanne en Aron, we leven met jullie mee en delen het verdriet. We zijn er voor jullie. Anton en Annemarie Schrijver-Woutersen Mariska en Leonard Jurian, Jamo en Jessica Anthonie en Evelien Annemieke en Martijn Mike en Naomi Leonie en Martijn Nathan en Siem 's- Heer Arendskerke, 5 februari 2021 I'm no longer a slave to fear I am a child of God Wij hebben aan Gods liefde moeten toevertrouwen onze lieve vriendin Wij zijn intens verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons en onze kinderen heeft betekend. Voor altijd een speciale plaats in ons hart. We wensen Ronald, Sanne en Aron de troost en nabijheid van de Heere toe. Johan en Erika, Pepijn, Merel Madelief Jacco en Gertiena, Willemijn, Marit, Denise Jozias en Nathalie, Anouk, Esmee, Nikki René en Cathalijne, Hanna en Juda, Sara, Gijs Willem en Trudy, Julian, Sophie Jaco en Marije, Nick, Sem, Lisa Petro en Joanne, Estelle, Jesse, Veerle Met verdriet en verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve nicht in de leeftijd van 43 jaar Oost-Souburg: Cees en Josette de Landmeter Middelburg: Dick en Leny Janse Aagtekerke: Ko en Corrie de Landmeter Nieuw- en Sint Joosland: Ko en Ria de Kraker Veere: Jan en Els de Landmeter Arnemuiden: Hans en Marion de Landmeter Neven en nichten. Wij wensen Ronald, Sanne, Aron en familie Gods nabijheid toe. Verslagen en bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve nicht. In de leeftijd van 43 jaar. Middelburg: Izak Pieterse (in herinnering) Vlaardingen: Ria Pieterse Goes: Lou en Jannie Pieterse Middelburg: Liza en Corrie Pieterse Middelburg: Adrie en Laura van Horssen Middelburg: Peter Pieterse Neven en nichten. Wij wensen en bidden Ronald, Sanne en Aron en alle and eren die haar met liefde omringden, veel kracht en sterkte toe in dit grote verlies.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 46