FAMILIEBERICHTEN 13 Jacobus de Meulmeester Opa Ko Ko de Meulmeester Ko de Meulmeester ome Ko Piet Brandes Intens verdrietig nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Ko echtgenoot van Nel Schroevers Arnemuiden, t Goes, 15 juli 1947 5 februari 2021 Nel Henry en Miranda Michael, Brian Jacqueline en Bart Mika Ooststraat 17 4341 GD Arnemuiden In verband met de coronamaatregelen moeten wij helaas de begrafenis in besloten kring laten plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve Michael Brian Mika Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van vader van onze schoondochter Jacqueline Wij wensen Nel, Jacqueline, Bart, Mika en verdere familieleden veel sterkte toe met dit verlies. Ben en Annemarie de Kok Verdrietig nemen wij afscheid van onze zwager en oom Lia en André Angela en Rob Demi, Fenne Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze Wij wensen tante Nel en (klein) kinderen heel veel sterkte toe. Aart en Amanda Romee, Liam en Luca Jovanka en Marciano Hilko Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Ko de Meulmeester We wensen Nel en haar gezin veel sterkte toe. Aart en Matty de Meulmeester en kinderen Jacobus de Meulmeester Ko de Meulmeester Jacobus de Meulmeester Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden Ko de Meulmeester Oud-bestuurslid en gewaardeerd vrijwilliger van onze vereniging. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden van de voetbalvereniging Arnemuiden Onverwacht is hij aan zijn laatste reis begonnen Nog volop in het leven en bruisend van energie hebben wij tot ons grote verdriet geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn liefdevolle maatje, onze vader, opa en overgrootopa weduwnaar van Cathy Brandes-Polderman Oostkapelle, 12 mei 1942 Arnemuiden, 4 februari 2021 Corrie Piet f John en Petra Joost en Kirsten Jasmijn Wouter Karin en René Danielle en Jan, Isa Dennis en Amber Linda en Jackie Thirza en Wesley Jasper Ties Sabine Piet en Violetta Samantha en Dominik Patrique en Sara Pascal Correspondentieadres Kastanjelaan 110 4661 VL Halsteren De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 11 februari om 15.30 uur. Deze bijeenkomst is te volgen via https:/start.memoriam.tv/A8SG-S6CZ SJencCrika CCementia RoeCse- SytonseCee Ria dinsdag 9 februari 2021 PM Heden nam de Heere tot onze diepe droefheid uit ons midden weg onze lieve broer, zwager en oom. echtgenoot van Nel Schroevers, in de leeftijd van 73 jaar. Wij wensen Nel, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Arnemuiden: Prina t en Robbie Schroevers Koosje de Meulmeester t Janny en Henk Marijs Coby en Ko Wondergem neven en nichten Arnemuiden, 5 februari 2021 Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze vriend Wij wensen Nel en de familie veel sterkte toe. Anne en Rinus Piet en Lies Arnemuiden, 5 Februari 2021 Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van echtgenoot van Nel Schroevers, in de leeftijd van 73 jaar. Sterke de Heere Nel, kinderen en kleinkinderen in dit grote verlies. Schipper en bemanning van de Arm 20 Arnemuiden, 5 februari 2021 Vol mooie herinneringen nemen wij afscheid van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma t Rotterdam 4 februari 2021 Amsterdam 21 maart 1949 Huib John en Chantal Sacha Marlon Rody en Cindy Joey en Naomi Romy Edwin en Liesbeth Dieuwertje en Laurens Maud Emma Correspondentieadres: Fam. Behrens Hoofdplaatseweg 21 4521 GK Driewegen, Biervliet De uitvaart vindt plaats in besloten kring op vrijdag 12 februari.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45