12 FAMILIEBERICHTEN Hans Kosten Johannes Willem Kosten - Hans - Hans Kosten Hij heeft ons gemaakt en Hem behoren wij toe. Jan Dingenis Weststrate Jan Dingenis Weststrate Jan Catharina Dorothea Blaauw - van der Gulik Tineke JacoBa IWiCCemina Xocfi-oCe Qraaf "God heb ik lief. Psalm 116 Verdrietig geven wij u kennis dat de Heere mijn geliefde, zorgzame man, onze vader en opa na een kort ziekzijn tot Zich heeft genomen 77 jaar Yerseke: Maddy Kosten-van Stee Leiden: Arthur en Mayke Daniël, Joost, Heieen, Evelien Krabbendijke: Marco en Adrie Gydo, Evi, Dani 's-Gravenpolder: Hanneke en Kees Joël Lunteren: GonnyenJoan Hadassa, Adriaan, Nadine 5 februari 2021 Vletstraat 17 4401 JN Yerseke De rouwdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. U kunt de dienst meeluisteren D.V. dinsdag 9 februari om 10.30 uur via kerktelefoon en website van de kerk, www.gergemyerseke.nl. Geen bloemen Onze dank gaat uit naar artsen en de medewerkers van Buurtzorg voor de goede begeleiding en verzorging Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Hans was jarenlang zeer gewaardeerd hoofd mosselveiling en tot voor kort lid van de commissie behandeling overtredingen van de producentenorganisatie. Dankbaar voor zijn inzet en betrokkenheid, wensen wij zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte met dit verlies. Raad van commissarissen, directie en medewerkers van de Nederlandse Mosselveiling B.V. Bestuur, leden en medewerkers van de Producentenorganisatie van de Nederlandse Mosselcultuur Want ik ben ervan overtuigd dat het lijden van de tegenwoordige tijd niet opweegt tegen de heerlijkheid die aan ons geopenbaard 3al worden. Romeinen 8:18 Met groot verdriet laten we u weten dat Jan, onze lieve en zorgzame (schoon)vader, door zijn Hemelse Vader Thuis is gehaald. Krabbendijke, 6 april 1945 Krabbendijke, 5 februari 2021 sinds 5 oktober 2016 weduwnaar van Pieternella Jacoba Weststrate Dankbaar sjjn wij dat we deel mochten uitmaken van sjjn leven vol van liefde en toewijding. Hoevelaken: Frangois en Everdien Berlijn: Jeroen Amsterdam: Jesse en Anique Amsterdam: Reimer en Nienke Zuidweg 23, 4413 NL Krabbendijke De dienst van Woord en Gebed wordt donderdag 11 februari in besloten kring gehouden en zal aanvangen om 13.30 uur. De dienst zal online in beeld en geluid te volgen zijn via de volgende link: https:/www.kerkomroep.nl/#/kerken/10963 Mochten wij vergeten zijn een rouwkaart te sturen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een werkzaam en zorgvol leven is door zijn Schepper na een ernstige ziekte thuisgehaald onze geliefde broer, zwager, oom en oudoom; Chris en Joke Gerard en Rachel Diny Mike en Toos Adri en Maddie Kees en Caroüen Neven en nichten en achter neven en nichten Wij wensen Frangois Everdien, Jeroen, Jesse Anique, Reimer Nienke Gods nabijheid en troost toe in dit grote verlies. 5 februari 2021 Krabbendijke Jan Weststrate je bent niet meer daar tvaar je was maar overal waar wij zijn. Na een leven vol liefde, zorg en betrokkenheid voor ons en de mensen om haar heen is overleden onze lieve (schoon)moeder en omi weduwe van Hans Blaauw Andijk 24 februari 1934 Middelburg 5 februari 2021 Monique Provoost - Blaauw en Dirk Provoost Robbert Ivana Tom Floris Firn, Benjamin, Mason Frank Blaauw en Ilone Blaauw - Gijsbers Jorran Timo Niek Dankbaar zijn wij voor de liefdevolle verzorging in 't Gasthuis"afdelingA.01. Correspondentieadres: Loudonstraat 46 4384 HJ Vlissingen De afecheidsbij eenkomst zal in besloten kring worden gehouden op vrijdag 12 februari om 14.00 uur. U kunt de bijeenkomst volgen via www.hjobse-uitvaart.nl/livestream Coby dinsdag 9 februari 2021 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Tot voor enkele maanden had hij zitting in de Commissie Behandeling Overtredingen Oestersector. Een functie die hij sinds oktober 2008 met grote kennis van zaken, objectiviteit en integriteit heeft bekleed. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden Nederlandse Oestervereniging Kees van Beveren, voorzitter Jaap de Rooij, secretaris PM Wij ontvingen het droevige bericht dat is overleden onze oud-directeur Met respect denken wij terug aan de grote vakkundigheid en toewijding waarmee hij leiding heeft gegeven aan ons bedrijf. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn kinderen en naaste familieleden. Personeel CF Techniek BV Krabbendijke, 5 februari 2021 Heer, wijs mij de weg Leg mij uit hoe ik moet gaan Psalm 25 vers 4 Nog midden in het leven is na een korte ongelijke strijd, die zij dapper en zonder klagen heeft gevoerd, rustig van ons heengegaan onze sterke, lieve moeder, schoonmoeder en oma sinds 2004 weduwe van Arie Koch Brunssum 25 oktober 1942 Middelburg: Oost-Souburg: t Middelburg 5 februari 2021 Anita en Gerard Ricardo Mirjam Ruben Lydia Marieke Eline Oost-Souburg: Richard en Tineke De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Dank aan Zorgstroom team Souburg/Ritthem. Onze speciale dank gaat uit naar Sint Jans Hospice De Casembroot in Middelburg voor de goede zorg en steun tijdens haar laatste dagen. Correspondentieadres: Ritthemsestraat 43 - 4388 JN Oost-Souburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44