Avulré/Jootee/ 10 FAMILIEBERICHTEN Marcus van Damme Marcus van Damme Jacomina Johanna Capello Jacobus Lorier OVERLEDEN tAscJLs buurman de Buck Richard C Mien "ik hou van het leven" Wat heb je ongelooflijk hard gevochten om bij ons te blijven. Mijn mooie sterke man en allerbeste maatje, onze zorgzame liefdevolle vader en trotse opa is veel te vroeg van ons weggenomen. 12 september 1946 5 februari 2021 Loes van Damme-Meijer Jos en Chantal, Evi Carolien, Oscar Bodhi Correspondentieadres: Hoofdweg 6,4411 AR Rilland We nemen in kleine kring afscheid van Marcus. Een speciaal woord van dank gaat uit naar het personeel van het ADRZ te Goes voor de goede verzorgingen begeleiding. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Jan t en Desy Gerard en Gail t Corrie en Koos Jot Truus en Ron Neven en nichten Rilland, 5 februari 2021 André Joosse Want ik weet: mijn Verlosser leeft Bedroefd om zijn heengaan, geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom in de leeftijd van 82 jaar. Middelburg Veere Brielle C. Lorier t N. Geelhoed - Lorier C. A. Geelhoed G. Lorier J. Gloudi neven en nichten Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van 't Gasthuis te Middelburg voor de goede en liefdevolle zorgen. Middelburg Zorgcentrum 't Gasthuis, 6 februari 2021 Correspondentieadres: Valeriusstraat 37 4351 NK Veere De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. woensdag 10 februari om 10.30 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. dinsdag 9 februari 2021 'Heer die mij ziet zoals ik ben Psalm 139:1 berijmd Verdrietig, maar vol van herinneringen, geven wij kennis dat toch nog onverwacht in zijn eigen vertrouwde omgeving is overleden, onze meelevende vader en opa 15 februari 1928 f 4 februari 2021 Weduwnaar van Kornelia de Buck-Gabriëlse f 21 augustus 1983 Je motto was: Doorgaan! Ineke en Jan Maljaars-de Buck Edwin en Selina Ronald en Kim Ad en Ina de Buck-Lievense Kim Tessa en Robbie Jolanda de Buck De herdenkingsdienst wordt in familiekring gehouden op woensdag 10 februari. Aansluitend vindt omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaats op de begraafplaats te Westkapelle. Koudorpstraat 3 4361 BS Westkapelle We willen alle medewerkers van Zorgstroom team Veere-West en dagbehandeling Somatiek Casthuis Middelburg bedanken voor alle goede zorgen. Wij zijn verdrietig door het plotseling overlijden van mijn lieve broer, zwager en onze oom Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verlies van hun (schoon)vader en opa. Corrie Dominicus-de Buck Ko Dominicus en kinderen Zoveel jaren een vertrouwd gezicht in de Koudorp. We zullen hem missen. De buren: Rinus en Wanne Romy Sonja en Piet Jo Wim en Ria Selma en Gerke Nel Willy en Adrie Ronny en Annelies Woorden schieten te kort, met groot verdriet en verbijstering moeten we afscheid nemen van jou Ad en Dianne Jan Kees en Irene Ronald en Burgina Robert Jan en Miriam neven en nichten In plaats van kaarten Trouw aan je geloof, zorgzaam, meelevend en dankbaar Na een voltooid en tevreden leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn schoonzus en onze tante Lewedorp, 6 februari 2021 Jan de Jonge Door de Jonge-Capello Sjaak en Liesbeth Ella Greta en Lou Corry en Rinus Tonny en Marlies Corrie en Jan Antoine en Nicole Correspondentieadres: Beukenstraat 51,4462 TP Goes De uitvaartdienst zal in besloten kring plaats vinden Aansluitend is de begrafenis op het RK kerkhof te Heinkenszand. Graag schriftelijke condoleances met vermelding van uw adres naar voornoemd correspondentieadres. In het bijzonder danken wij de medewerkers van SVRZwoningll van "de Kraayert" voor hun uitstekende, liefdevolle zorg en aandacht. Heinkenszand, 12 februari 1922 Goes: Tante van: PM In plaats van kaarten "Als het leven niet meer gaat zoals gehoopt als veel je wordt ontnomen, als je moet toelaten dat een ander je verzorgt, als het leven niet meer jouw leven is, dan komt de tijd dat het einde goed is". Na een werkzaam en liefdevol leven, is na een lange tijd van hoop en vrees, van ons heengegaan, mijn levenspartner en maatje, onze opa en overopa Schore, 13-12-1936 84 jaar t Kapelle, 2-2-2021 Janny Bruinzeel Leo Robin en Marlous, Kyan Manouk, Devano Aaron Peter en Marianne Christel Edwin Van der Biltlaan 10 4421 BC Kapelle Onze dank gaat uit naar zorgcentrum Cederhof voor de goede verzorging. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd hebben we afscheid genomen van Je stond altijd voor ons klaar. Koos, Rianne, Marco en Ronald

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 42