Innovatieve en duurzame trapUFt binnen 48 uur leverbaar €750,- OtoliFt, dé meest gekochte trapliFt van Nederland Korting Stuur mij een gratis brochure Bel gratis 0800 444 770 6 www.otoliFt.nl ry 5jaar voor een gratis thuisadvies of om onze gratis brochure te bestellen. Slechts 48 uur levertijd Veilige trapliFt Duurzaam en herbruikbaar Koninklijke OtoliFt Uw trapleuning blijft zitten Brede kant van de trap blijft vrij Niet goed geld terug Huren, nieuw en tweedehands Slechts 48 uur levertijd Gratis garantie er wereidl Adres Postcode/plaats Telefoon Advertentie Zo lang mogelijk in je eigen huis blijven wonen. Dat is de wens van een ruime meer derheid van de 55-plussers. Ook als ge zondheidsklachten er op latere leeftijd voor zorgen dat hun fijne woning niet meer goed toegankelijk is. Als de trap een obstakel wordt, vormt een traplift dé oplossing. Juist omdat iedere trapsituatie en persoonlijke wensen anders zijn, ontwikkelde Konink lijke Otolift een traplift die een oplossing biedt voor vrijwel elke trap. De innovatieve Otolift Modul-Air wordt op gebouwd uit meerdere, perfect op elkaar aan sluitende, modules. Hierdoor kan de traplift heel makkelijk op maat gemaakt worden voor eigenlijk alle soorten trappen: rechte trappen, trappen met een of meerdere bochten en zelfs spil- en wenteltrappen. De flexibele inzetbaar heid van de traplift zorgt er ook voor dat deze aan de buiten- of binnenzijde van trappen geplaatst kan worden. Bij plaatsing aan de binnenzijde kan de trapleuning in de meeste gevallen blijven zitten en blijft de trap veilig beloopbaar. Een bijkomend voordeel van de innovatieve opbouw van de Otolift Modul-Air is de zeer korte levertijd. Koninklijke Otolift heeft een grote bibliotheek van modules, die op voor raad gemaakt worden in de fabriek. Hierdoor kan de modulaire traplift in veel gevallen vol ledig uit voorraad geleverd worden. Een Oto lift Modul-Air kan daarom al binnen 48 uur na opdracht op de trap geïnstalleerd worden. Tijdens het ontwerpproces van de Otolift Mo dul-Air is er ook veel rekening gehouden met de veiligheid van de gebruiker. Zo komt de traplift automatisch en zachtjes tot stilstand wanneer er een obstakel op de trap ligt en kan de stoel zich zijwaarts of achterwaarts naar bo ven en beneden bewegen, waardoor plaatsing al mogelijk is op trappen van minimaal zestig centimeter. En dankzij het ingebouwde nood- programma kan de traplift ook bij stroomuit- val veilig gebruikt kan worden. Om een zo lang mogelijke levensduur te ga randeren, bestaat de Otolift Modul-Air uit duurzame en slijtvaste materialen. In combi natie met de modulariteit zorgt dit ervoor dat de traplift 100% herbruikbaar is. Ingenomen trapliften worden, na een volledige inspectie en een grondige schoonmaakronde, gerecon- ditioneerd. Dit betekent dat de stoelen, afhan kelijk van de door de klant bestelde uitvoe ring, voorzien worden van nieuwe bekleding en dat de raildelen helemaal opnieuw gecoat worden met een milieuvriendelijke en duurza me poedercoating. Zo ontvangt de klant altijd een tweedehands traplift die zo goed als nieuw is en voldoet aan de strengste kwaliteits- en veiligheidseisen. Ook de andere trapliftmodellen van Konink lijke Otolift Trapliften worden zo duurzaam mogelijk geproduceerd. Zo kunnen de Otolift Two, het degelijke tweebuizenmodel, en de Otolift Line, dé traplift voor rechte trappen, volledig opnieuw ingezet worden. Wilt u meer weten over de Otolift Modul-Air of de andere trapliften van Koninklijke Oto lift? Vraag dan een gratis brochure aan of maak een geheel vrijblijvende afspraak om de moge lijkheden te bespreken. Kijk op •www.otolift.nl of bel gratis naar 0800 444 770 6. KONINKLIJKE TRAPLIFTEN Naam r~ Stuur deze bon in een ongefrankeerde envelop naar: Otolift Trapliften, Antwoordnummer 17014,2810 VK Bergambacht

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 32