9 Piet Brandes Jacobus Lorier David Malipaard Simon Geluk Onverwacht is hij aan zijn laatste reis begonnen Nog volop in het leven en bruisend van energie hebben wij tot ons grote verdriet geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn liefdevolle maatje, onze vader, opa en overgrootopa weduwnaar van Cathy Brandes-Polderman Oostkapelle, 12 mei 1942 Arnemuiden, 4 februari 2021 Corrie Piet f John en Petra Joost en Kirsten Jasmijn Wouter Karin en René Danielle en Jan, Isa Dennis en Amber Linda en Jackie Thirza en Wesley Jasper Ties Sabine Piet en Violetta Samantha en Dominik Patrique en Sara Pascal Correspondentieadres Kastanjelaan 110 4661 VL Halsteren De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 11 februari om 15.30 uur. Deze bijeenkomst is te volgen via https:/start.memoriam.tv/A8SG-S6CZ buurman de Buck Zoveel jaren een vertrouwd gezicht in de Koudorp. We zullen hem missen. De buren: Rinus en Wanne Romy Sonja en Piet Jo Wim en Ria Selma en Gerke Nel Willy en Adrie Ronny en Annelies Heden ontvingen wij het droeve bericht dat is overleden onze lieve zus en schoonzus Wil Bimmel-Rotte Uit aller naam familie Rotte, Oostkapelle, 5 Februari 2021 Want ik weet: mijn Verlosser leeft. Bedroefd om zijn heengaan, geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom in de leeftijd van 82 jaar. Middelburg C. Lorier t Veere N. Geelhoed - Lorier C. A. Geelhoed Brielle G. Lorier J. Gloudi neven en nichten Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van 't Gasthuis te Middelburg voor de goede en liefdevolle zorgen. Middelburg Zorgcentrum 't Gasthuis, 6 februari 2021 Correspondentieadres: Valeriusstraat 37 4351NK Veere De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. woensdag 10 februari om 10.30 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Met verdriet hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze broer en zwager Simon Geluk Binnen onze famiLie is een markant mens weggevalLen maar de verhalen blijven! We wensen Riek, kinderen en kLeinkinderen veel sterkte toe. Amersfoort: Hans GeLuk t Leny GeLuk-Bakker Goes: Ria Fierloos-Geluk Hans Fierloos Heinkenszand: Els Poortvliet-Geluk Jankees Poortvliet Neven en nichten Dank aan de bewoners van de Bizedaan voor hun hulp en belangstelling, WVO - team Paauwenburg voor hun goede zorg en de vrijwilligers die ons zo lange tijd hebben bijgestaan. Familie Geluk Spreuken 2:1 Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons betekend en gedaan heeft, delen wij u mee dat uit ons midden is weggenomen mijn vlijtige, altijd positieve, zorgzame man, onze lieve pappa en opa echtgenoot van Riek Geluk - Murre Gorinchem, 26 juni 1942 Goes, 5 februari 2021 Riek Esther en Arend Koriene en Remco Menno Daphne Merien en Helen Simon f De rouwdienst wordt in besloten kring gehouden op D.V. donderdag 11 februari om 10.45 uur in de Marnixkerk. U kunt deze dienst volgen via www.kerkdienstgemist.nl Aansluitend zal - eveneens in besloten kring - de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats in Vlissingen. liever geen bloemen Bizetlaan 23 4384 KP Vlissingen maandag 8 februari 2021 PM 'Heer die mij ziet zoals ik ben' Psalm 139:1 berijmd Verdrietig, maar vol van herinneringen, geven wij kennis dat toch nog onverwacht in zijn eigen vertrouwde omgeving is overleden, onze meelevende vader en opa 15 februari 1928 f 4 februari 2021 Weduwnaar van Kornelia de Buck-Gabriëlse f 21 augustus 1983 Je motto was: Doorgaan! Ineke en Jan Maljaars-de Buck Edwin en Selina Ronald en Kim Ad en Ina de Buck-Lievense Kim Tessa en Robbie Jolanda de Buck De herdenkingsdienst wordt in familiekring gehouden op woensdag 10 februari. Aansluitend vindt omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaats op de begraafplaats te Westkapelle. Koudorpstraat 3 4361 BS Westkapelle We willen alle medewerkers van Zorgstroom team Veere-West en dagbehandeling Somatiek Gasthuis Middelburg bedanken voor alle goede zorgen. Wij zijn verdrietig door het plotseling overlijden van mijn lieve broer, zwager en onze oom Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verlies van hun (schoon)vaderen opa. Corrie Dominicus-de Buck Ko Dominicus en kinderen We ontvingen het verdrietige bericht van het overlijden van Meester Malipaard was veel jaren directeur en de sportieve meester van groep 8 van de 'OBS Oostburg' We wensen Matty, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Team, leerlingen, ouders en alle overige betrokkenen van OBS de Berenburcht

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 29