FAMILIEBERICHTEN 17 Wim Florent Marie Ghislain de Meurichy Willem Pieter Wondergem Willem Wondergem WONDERGEM Wim de Meurichy Frans van den Hoek Wat een leegte... 21 oktober 1944 f 2 februari 2021 Ridder in de Orde van Qranje-Nassau Els de Meurichy - van Loon Mélanie en Robbert f Madelief en Bart Roos en Joost Michiel en Baafke Alex Emma Vivian en Patrick Kyano Finn Veekestraat 16,4904 TE Oosterhout De crematieplechtigheid zal in familiekring plaatsvinden op maandag 8 februari om 13.30 uur. U kunt de plechtigheid volgen via een livestream op www.liveuitzendingen.nl De inlogcode is: 1D6DC452 Najaren van afiiemende gezondheid is overleden onze enige broer echtgenoot van Els de Meurichy - van Loon Marianne de Meurichy en Jan Groenendaal Carina en Husam Hasan - de Meurichy Olga en Hans f van de Velde - de Meurichy Mercedes en Martin Jansen - de Meurichy Arie van den Dool zaterdag 6 februari 2021 PM Waarom al dat vechten, waarom al die pijn? Je wilde niet weg, wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk, de strijd niet terecht, je wilde graag leven, maar verloor dit gevecht. Na een zorgzaam leven is onze lieve, hardwerkende man, vader en opa toch nog plotseling overleden. Koudekerke, 10 juni 1938 Middelburg, 1 februari 2021 Middelburg A.J.M. Wondergem - Buijsrogge Middelburg John, in liefdevolle herinnering Andy en Peter Geraldine en Merijn, Isabelle, Sebastiaan William en Claudia Jacqueline en Paul 's-Gravenpolder Charles en Heieen Peter en Bianca Stefan Middelburg Corine Domburg Ellen en Ricardo Fabian en Robin Richelle Rendei Vlissingen Willeke en Rowdy Onze speciale dank gaat uit naar Verpleeghuis Noordboiwerk, afdeling 33C voor de goede zorgen van de afgelopen 2 jaar. Europalaan 64 4334 ED Middelburg Gezien de huidige omstandigheden vindt de afscheidsbijeenkomst in kleine kring plaats. Uw condoleances ontvangen wij graag schriftelijk. Met groot verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze oud-directeur TIMMERFABRIEK WONDERGEM B.V. Hij heeft het bedrijf met veel passie en inzet geleid. Voor zijn jarenlange betrokkenheid zijn wij hem zeer dankbaar. Namens de familie en alle medewerkers van Timmerfabriek Interieurbouw Eerst is je wereld groot je kunt er reizen tot en met maar heel dicht bij de dood is hij niet groter dan je bed maar als het wonder is geschied waarop de mensen hopen dan gaat als je je ogen sluit een nieuwe wereld open (Toon Hermans) Enorm verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, delen wij u mede dat onverwacht van ons is heengegaan mijn lievevrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en schoondochter Vlaardingen, 22 juli 1948 Middelburg, 30 januari 2021 Dick Vincent en Saskia, Katja Lucinda en Ariact Mevrouw L.J. Diederik-Raadsveld Correspondentieadres: Amnestylaan 54- 4336 LA Middelburg CS -•'■v-, - k- De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden Lid en oud-penningmeester van onze vereniging Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden van de Voetbalvereniging Kloetinge Je mag huilen omdat ik er niet meer ben, maar glimlach vooral omdat ik er was. Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder mens. 31 januari 1930 - 3 februari 2021 Truus van den Hoek-Swart Yolanda en Arie t Frank en Willy Marvin Correspondentieadres: Spuistraat 8a 4381 HR Vlissingen De uitvaart heeft in stilte plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45