16 FAMILIEBERICHTEN Jo Korstanje Cees Burger-Dieleman jkvr. Louise Ingrid Berg Francisca Laurence Mercy Tona Dellebeke OVERLEDEN Jo Korstanje VE™ Jo Korstanje Leo Burger Willem de Buck, Cis Mercy Cis Mercy zaterdag 6 februari 2021 PM Wij vernamen het droeve bericht van het overlijden van de heer De heer Jo Korstanje was oud-wethouder. Wij wensen zijn nabestaanden en verdere familie sterkte bij het dragen van dit verlies. Burgemeester en wethouders van Veere, de secretaris, de burgemeester, J.F.M. Steinbusch drs. R.J. van der Zwaag GEMEEIHE Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Jo was behalve een bestuurder iemand die zich inzette voor de PvdA als vereniging. Zijn bijdragen aan de discussies waren markant, en zijn kennis en ervaring zette hij in om anderen te scholen in het sociaal democratische werk. PvdA Gewest Zeeland Wij zijn aangedaan door het overlijden van lid van onze bezwarencommissie. Wij wensen familie en vrienden veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Namens Raad van Toezicht, College van Bestuur, medewerkers en studenten van Scalda, Hendrik-Jan van Arenthals, voorzitter College van Bestuur "De Manjs" is er niet meer Sluiskil, 28 november 1933 t Wemeldinge, 3 februari 2021 echtgenote van Heieen Kees Inge, Nina Rens Maarten Caroline Ilse Rob Shantella Roel Esther Max Anne Correspondentieadres: Hazelaar 40,5664 VK Geldrop We nemen afscheid van Cees in kleine kring. Everybody talks about a new world in the morning. A new world in the morning so they say. I, myself don't talk about a new world in the morning. A new world in the morning, that's today" Roger Whittaker. Na een bewogen leven is vredig ingeslapen onze lieve, daadkrachtige moeder, schoonmoeder, grootmoeder, overgrootmoeder en zuster. Zij hield van het leven, de familie en haar vrijwilligerswerk. Lid in de Orde van Oranje-Nassau Horten, Noorwegen, 2 augustus 1929 Veere, 3 februari 2021 Grijpskerke: Oscar Garschagen en Willemijn Outhuijse Londen: Melle Garschagen en Femke Kramer Sanya en Tessel Odijk: Alexander Garschagen en Mieke Seijfarth Amsterdam: Max Garschagen Rotterdam: Robert Garschagen en Carlijn Claassen Brouwershaven: Willem Ernst Garschagen en Liesbeth Kodde Woerden: Agaath Garschagen en Johan Freerk Hoekstra Leeuwarden: Abel Hoekstra Utrecht: Joris Leeflang Amsterdam: Merel Leeflang Den Haag: Saar Berkhout-Berg Correspondentieadres: O. Garschagen Jacob Catsstraat 4 4364 AM Grijpskerke De crematieplechtigheid zal vanwege de coronaregels plaatsvinden in het bijzijn van genodigden. Wij zijn de staf van de afdeling lepenhof van Nieuw-Sandenburgh te Veere dankbaar voor de geduldige, attente verzorging in het laatste jaar van haar leven. We kregen het droevige bericht dat mijn dierbare zwager en onze oom echtgenoot van Corrie de Buck-Gabriëlse, in liefdevolle herinnering, is overleden op de leeftijd van bijna 93 jaar. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Huib Roelse Jo Roelse-Gabriëlse, in liefdevolle herinnering Jolanda, Huib en Michelle Jos, Annie, Ariane en Joanne Westkapelle, 4 februari 2021 Mijn geluk was je, ben je en je zult het altijd zijn. Mijn grootste zwakte en grootste kracht. Altijd mijn liefde ongeacht hoe ver of dichtbij. Geheel onverwacht is Cis overleden. We hebben haar in besloten kring op 5 februari begraven. Hanneke Schoonen Harry Mercy Addy Stolk-Mercy en Dirk Stolk Correspondentieadres Hanneke Schoonen Middelburgseweg 29 4364 TB Grijpskerke Groot was de liefde Groot het verdriet Mooi de herinneringen Die ze achterliet Onverwacht is overleden de partner van onze collega Hanneke, Wij wensen Hanneke en haar familie heel veel kracht toe en willen er voor haar zijn. Namens het team Pedagogiek en de intern begeleiders van Kibeo We zijn ontdaan en bedroefd door het plotselinge overlijden van partner van onze collega Hanneke. We leven mee met Hanneke, familie en naasten in deze moeilijke en verdrietige tijd. Collega's van Kibeo Alle lof en eer aan God. Psalm 103 Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering gedenken wij in liefde tante Ton. Vlissingen, 13 augustus 1924 Vlissingen, 2 februari 2021 Uit naam van de familie: Manon en Babet De begrafenis en de afscheids- dienst zullen in besloten kring plaatsvinden op woensdag 10 februari. De dienst is om 12.30 uur te volgen via het YouTube kanaal van De Ontmoeting Middelburg en de kerkomroep.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44