T 18 FAMILIEBERICHTEN Willem Pieter Wondergem Willem Wondergem WONDERGEM Catharina Janna Margaretha Sara Faas-Herman jkvr. Louise Ingrid Berg OVERLEDEN r Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde die zij ons gaf en de zorg waarmee zij ons lang omringde, geven wij kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Erna Maria Willemina Buijsse sinds 1 december 1968 weduwe van Jan P.Th. Vereecken Koewacht, 5 augustus 1927 t Kloosterzande, 5 februari 2021 Clinge: Jules en Bernadette Marie-Thérèse Kloosterzande: Bemadet 's Heer-Hendrikskinderen: Thérèse en René Denise en Nathan Evi, Merel Sander en Mariene Empel: Pieter en Karina Irene Heikant: Tine en Eric Pieter Lianne Correspondentieadres: 'de Koestering' Groenendijk 51,4587 CS Kloosterzande De afscheidsdienst vindt plaats in besloten kring op woensdag 10 februari. Aansluitend wordt zij begraven op de R.K. begraafplaats te Kloosterzande. Rina 4r Arie van den Dool zaterdag 6 februari 2021 ZV Waarom al dat vechten, waarom al die pijn? Je wilde niet weg, wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk, de strijd niet terecht, je wilde graag leven, maar verloor dit gevecht. Na een zorgzaam leven is onze lieve, hardwerkende man, vader en opa toch nog plotseling overleden. Koudekerke, 10 juni 1938 Middelburg, 1 februari 2021 Middelburg AJ.M. Wondergem - Buijsrogge Middelburg John, in liefdevolle herinnering Andy en Peter Geraldine en Merijn, Isabelle, Sebastiaan William en Claudia Jacqueline en Paul 's-Gravenpolder Charles en Heieen Peter en Bianca Stefan Middelburg Corine Domburg Ellen en Ricardo Fabian en Robin Richelle Rend el Vlissingen Willeke en Rowdy Onze speciale dank gaat uit naar Verpleeghuis Noordbolwerk, afdeling 33C voor de goede zorgen van de afgelopen 2 jaar. Europalaan 64 4334 ED Middelburg Gezien de huidige omstandigheden vindt de afscheidsbijeenkomst in kleine kring plaats. Uw condoleances ontvangen wij graag schriftelijk. Met groot verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze oud-directeur TIMMERFABRIEK WONDERGEM B V. Hij heeft het bedrijf met veel passie en inzet geleid. Voor zijn jarenlange betrokkenheid zijn wij hem zeer dankbaar. Namens de familie en alle medewerkers van Timmerfabriek Interieurbouw En dan is er de dag dat je haar moet laten gaan je verstand zegt dat het goed is en in je ogen blinkt een traan Als een druppel kon zeggen hoeveel we je missen dan regende het elke dag. We hebben je niet verloren, daarvoor gaf je ons te veel. Wat je ons zei, dat blijven we horen, van wat wij zijn, ben jij een deel. We kunnen je overal nog voelen, in wat we doen, in wat we laten. Jij was, en blijft voor ons een zegen, waarvan het spoor steeds verder gaat. Intens verdrietig, maar met liefde omringd, is bij ons thuis overleden mijn allerliefste ma, moeke en oma weduwe van Jaap Faas G roede, 23 augustus 1938 t Groede, 3 februari 2021 Groede: Janien en Henk Imre Het afscheid vindt in besloten kring plaats. U kunt de afscheidsdienst volgen op donderdag 11 februari om 13.30 uur via https://youtu.be/lbTFSBn02Ns Correspondentieadres: Burg. J. C. Everaarslaan 5,4503 AA Groede TWTt'iV Everybody talks about a new world in the morning. A new world in the morning so they say. I, myself don't talk about a new world in the morning. A new world in the morning, that's today" Roger Whittaker. Na een bewogen leven is vredig ingeslapen onze lieve, daadkrachtige moeder, schoonmoeder, grootmoeder, overgrootmoeder en zuster. Zij hield van het leven, de familie en haar vrijwilligerswerk. Lid in de Orde van Oranje-Nassau Horten, Noorwegen, 2 augustus 1929 Veere, 3 februari 2021 Grijpskerke: Oscar Garschagen en Willemijn Outhuijse Londen: Melle Garschagen en Femke Kramer Sanya en Tessel Odijk: Alexander Garschagen en Mieke Seijfarth Amsterdam: Max Garschagen Rotterdam: Robert Garschagen en Carlijn Claassen Brouwershaven: Willem Ernst Garschagen en Liesbeth Kodde Woerden: Agaath Garschagen en Johan Freerk Hoekstra Leeuwarden: Abel Hoekstra Utrecht: Joris Leeflang Amsterdam: Merel Leeflang Den Haag: Saar Berkhout-Berg Correspondentieadres: O. Garschagen Jacob Catsstraat 4 4364 AM Grijpskerke De crematieplechtigheid zal vanwege de coronaregels plaatsvinden in het bijzijn van genodigden. Wij zijn de staf van de afdeling lepenhof van Nieuw-Sandenburgh te Veere dankbaar voor de geduldige, attente verzorging in het laatste jaar van haar leven. .Al KLOETjggf Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden Lid en oud-penningmeester van onze vereniging Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden van de Voetbalvereniging Kloetinge

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 137