Inspiratie en informatie rondom overlijden Jan OttenA nfin mensenlinQ COLOFON Familieberichten 1 dpg FAMILIEBERICHTEN 17 mensenlinq.nl Arie van den Dool DANKBETUIGING -li' Jan Kaland Wanneer een naaste overlijdt gaat dit altijd gepaard met verdriet. Rouwen is voor iedereen anders, maar altijd een gevoelige kwestie. In het geval van overlijden komen er veel emoties los en moet er, soms onverwacht, veel worden geregeld. Op Mensenlinq.nl staan verhalen over mensen, emoties en praktische zaken waarmee je te maken kunt krijgen rondom overlijden. Dat zo velen zijn geraakt door het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa GERARD VAN ACKER heeft ons diep ontroerd. Voor de zeer vele kaarten, uw liefdevol medeleven en mooie uitvaartdienst onze hartelijke dank. Kitty van Acker - de Baar kinderen en kleinkinderen Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten Met fannilieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze geliefde broer en zwager echtgenoot van Janna van Iwaarden In herinnering: Jaap, Clasien en Janie van den Dool Middelburg: Margo Kasse-van den Dool, Ad Kasse IHeenvliet: Teun van den Dool, Ina van den Dool-van Iwaarden Papendrecht: Leen van den Dool, Ria van den Dool-Janse In herinnering: Wim van Iwaarden Apeldoorn: Paula Wendt-van Iwaarden en Jan Zuidema Middelburg: Centinus en Liesbeth van Iwaarden 2 februari 2021 Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve broer, zwager en oom We zullen hem erg missen. Vrouwenpolder: Marjan en Lou Vermeulen neven en nichten Maurik, 2 februari 2021 vrijdag 5 februari 2021 Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, vader en opa Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Jan in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Jos Ottens-de Reus Erika - Amy Terhole, februari 2021 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 53