16 FAMILIEBERICHTEN Debora Catharina Neels-de Rijke Abraham Pieter Leenhouts Jo Korstanje R. Heuts OVERLEDEN Met grote bewondering en dankbaarheid voor wie zij voor ons was, nemen wij met veel verdriet afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma Bora sinds 20 april 1993 weduwe van Jan Jozias Adriaan Neels 13 mei 1941 - Terneuzen - f2 februari 2021 Ernst-Jan en Ina Nikki Mike Constantijn en Marianne Maud Gert-Jan en Angelique Mitchell en Natalia Gwendoline en Randy Arno en Meta Chimène Erica en Jaco Dominique en Eva Davina Correspondentieadres: Kasteelstraat 13 4543 DB Zaamslag Vanwege de huidige maatregelen zal de begrafenis in beperkte kring plaatsvinden. vy Debora Catharina Neels-de Rijke Bram Jo Korstanje Ons heeft het afschuwelijke bericht bereikt van het overlijden van de heer Het is goed zo Verdrietig, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat op 90 jarige leeftijd is overleden onze zorgzame pa, schoonpa, partner, schoonbroer, zwager en oom Paul Tiéleman sinds 2001 weduwnaar van Ireen de Theije levenspartner van Rachel Picavet-van den Branden Walsoorden, 3-8-1930 t St Jansteen, 28-1-2021 HulstBetty en Ronny van de Lavoir-Tieleman St JansteenRachel Picavet-van den Branden Familie Tieleman Familie van Houtert Familie Eeman Familie Picavet Correspondentieadres: Zoutziedersstraat 5,4561HD Hulst Vanwege de huidige omstandigheden heeft het afscheid in kleine kring plaatsgevonden. Een bijzonder woord van dank voor alle medewerkers van PrivaZorg Hulst en verpleegtehuis 'De Baronie' te Sint Jansteen, voor de liefdevolle verzorging. Piet de Hulster 23-5-1926 30-1-2021 Peter van der Sloot vrijdag 5 februari 2021 ZV Joost Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante weduwe van Jan Neels, in de leeftijd van 79 jaar. Wij wensen, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Namens broers, zussen, schoonfamilie, neven en nichten de Rijke Terneuzen, 2 februari 2021 Mijn genade is u genoeg. Van mij is heengegaan mijn man Breskens, 21 juni 1930 t Oostburg, 2 februari 2021 Breskens: Ria Leenhouts-Vermeulen Graag wil ik Thuiszorg Breskens en verplegend personeel van ZorgSaam Stelle, afdeling Boterbloem, bedanken voor de goede zorgen. U bent in de gelegenheid om afscheid van Bram te nemen op zaterdag 6 februari van 15.30 uur tot 16.30 uur in het mortuarium te Oostburg. Het afscheid vindt in besloten kring plaats. U kunt de dienst volgen via kerkdienstgemist.nl Correspondentieadres: Burgemeester van Zuijenstraat 17,4511GK Breskens Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Onze onderwijzer vertelt ons geen verhalen meer Een betrokken en sociaal man met een groot gevoel voor rechtvaardigheid is niet meer. Op dinsdag 2 februari is rustig overleden onze geweldige en lieve vader en opa Weduwnaar van Gina Korstanje-Janse Goes, Gapinge, 26 juli 1937 2 februari 2021 René en Phira Miriam en Jasper Gemma, Veerle, Joos en Olivia, Wytze, Fiep, Pien, Willem Schellachseweg 2b 4352 AJ Gapinge Jo wordt thuis opgebaard. Op zondag 7 februari en op maandag 8 februari is er op de Schellachseweg 2b gelegenheid om afscheid van hem te nemen. Als u zich hiervoor aan wilt melden, stuurt u een email naarafscheidjokorstanje@gmail.com. U kunt aangeven of u liever op zondag of op maandag wilt komen en krijgt dan bericht over het tijdstip waarop u welkom bent. De afscheidsbijeenkomst wordt in kleine kring gehouden in de Dorpskerk te Gapinge. U kunt hier bij aanwezig zijn als u hiervoor een persoonlijke uitnodiging heeft ontvangen. We zijn verdrietig door het overlijden van wethouder en sinds maart 2002 bestuurslid van onze afdeling. Een sociaal-democraat in hart en nieren. We zullen hem missen. Bestuur, wethouder en raadsleden van de PvdA afd. Veere papa van onze leerling Aysha Heuts Wij wensen Aysha en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. De leerlingen, de ouders, het team, de mede zeggenschapsraad en de activiteitencommissie van basisschool Op Dreef te Aardenburg. Bestuur, directie en personeel van Scoba. Lieve Aysha, Je kan niet praten met iemand die er niet meer is. Je kan niet luisteren naar iemand die er niet meer is. Je kan niet lachen met iemand die er niet meer is. Maar je kan nog wel houden van iemand die er niet meer is. Veel liefs, Klasgenoten, ouders, meester en juf van groep 6 Basisschool Op Dreef te Aardenburg. Een geest zo sterk als een beer Een lichaam uiteindelijk te teer Een wijsheid, bijna niet te evenaren Zijn liefde voor ons niet te bedaren. Moegestreden heeft hij de regie uit handen moeten geven. weduwnaar van Ans de Hulster-Hamer Warme en dankbare herinneringen blijven bestaan Papa, je hebt het goed gedaan Ine en Eric Dominique en Andries - Sytze Fabienne en Ronnie - Max, Kay,^? Karien en Joop Sven en Kim -Jake Kerwin Correspondentieadres: Ine Snoeck-de Hulster Paardendijk 2 4543 PD Zaamslag Wij hebben in familiekring afscheid van hem genomen. Onze dank gaat uit naar dr. Asrian en het personeel van Team ZorgThuis van Maxima voor alle goede zorgen, steun en aandacht. In respectvolle herinnering Met grote verslagenheid ontvingen wij het nieuws van het overlijden van onze goede vriend Peter. Met diep respect en bewondering hebben wij de afgelopen jaren zijn tomeloze en onbaatzuchtige inzet voor de kwetsbare medemens in Vlissingen en het werk voor de P0V van dichtbij mogen meemaken. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit enorme verlies. Bestuur en fractie POV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 52