A mensenlinQ Inspiratie en informatie rondom overlijden mensenlinq.nl dpg ■|l' FAMILIEBERICHTEN 17 Arie van den Dool André Temme COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten familieberichten donderdag 4 februari 2021 PM "Ziel gij zijt geboren tot zingen voor de Heer uw God Onze lieve en bijzondere man, vader en opa 16 april 1939 - 2 februari 2021 is overleden in volle vrede met zijn God. We zijn erg verdrietig en tegelijk dankbaar voor zijn waardevolle leven, waarin Arie veel liefde en passie met ons en vele anderen deelde. Kapelle Janna van den Dool - van Iwaarden 's-Hertogenbosch Harald Boaz, Norah Zwolle Marco en Hannie Bryan, Nazzanien, Ramin Leidschendam Louis en Adrian Woerden Claudia en Natallia Lisa Kapelle Judith Familie van den Dool De Grenadier 12 4421 HT Kapelle De begrafenisplechtigheid zal in verband met de huidige corona regelgeving in besloten kring plaatsvinden. Heel verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Middelburg Zoetermeer 3 mei 1954 26 januari 2021 Henny en Eric Peter en Marlies Karin en Dominique Rick en Tamara Yvonne en Hans Debbie en Niels Chantai en Schrlij Achterneefjes en achternichtjes Correspondentieadres: Wachttoren 18 4336 KL Middelburg De afscheidsbijeenkomst heeft, voorafgaand aan de crematie, in besloten kring plaatsgevonden. Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V* 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45