16 FAMILIEBERICHTEN Piet Padmos Willem de Rijk P0DIYI0S Kilmore Quay Irl. ê^PADIYIOS Piet Padmos Piet Padmos Wies Vlissingen 14-3-1939 Vlissingen 30-1-2021 Leo Maas Het boek is uit, het is mooi geweest! Met diepe bewondering en veel respect voor alles wat hij ons heeft meegegeven, is geheel onverwachts van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa echtgenoot van Jean Padmos-Mouwen f 24 december 2015 5 december 1935 12 februari 2021 Anne Marie en Johan Valérie Edwin Leon en Lijdia Dorien en Huub Marjolein en Ralf Dokter de Kockstraat 81-19 4311 EL Bruinisse We nemen in besloten kring afscheid. V. r Bedenkt de dingen/ die boven zijn/ niet die op de aarde zijn. Want gij zijt gestorven en uw leven is verborgen met Christus in God. Kolossenzen 3:1 en 3 Verdrietig, maar in alle rust hebben wij afscheid genomen van onze vader/ grootvader en overgrootvader Sinds 23 september 2005 weduwnaar van Cornelia de Rijk - Van Wijck Baarland/17 juli 1926 Middelburg, 30 januari 2021 Renkum Anneleen en Peter Eitjes - de Rijk Dieke en Marly Timmo/ Maxim Gemma en Daniel; Sarah, joab, Ezra Vivian Amersfoort Cora enJ oop Akker - de Rij k Ruth en Danny; Carsten, Levi Tirtsa Gapinge Margriet en Henk Harpe - de Rijk Marriët/ Dirk Middelburg Jacqueline en Otto Schutte - de Rijk Victor en Joëlle Tim Drachten Jan Willem en Ellen de Rijk - Mobach Jeftha/ Micha Middelburg Koos en Joke de Rijk-Boer Niels/ Yvonne/ Tobias Leusden Theo en Margriet de Rijk - de Heer Elise/ llja/ Sarah/ Imri Hij heeft de laatste twee jaar in zorgcentrum Eben-Haëzer gewoond. Intens dankbaar zijn we voor de respect- en liefdevolle zorg die onze vader daar heeft mogen ontvangen. Correspondentieadres: JW. de Rijk/ De Twee Gebroeders 35,9207 CL Drachten Op zaterdag 6 februari zal de begrafenis plaatsvinden. Vanwege de Covid-19 maatregelen is de begrafenis in besloten kring. Aloysius Leonia Reijns PM donderdag 4 februari 2021 Vanuit Vlissingen gingen we op avontuur In Vlissingen vond ik ook mijn rust. De cirkel is rond. Herinner mij hoe ik was toen ik alles nog kon. I did it my way... Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. U kunt uw herinneringen aan Leo Maas met ons delekvia deze link https://herinnering.dela.nl/leomaas Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze oud-directeur Piet was één van de grondleggers van ons bedrijf en mede verantwoordelijk voor hoe het bedrijf nu is. Hij kwam tot de laatste dag naar "zijn" fabriek in Bruinisse voor een kop koffie en een praatje. Wij gedenken hem met veel respect en wensen de familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit zware verlies. Bruinisse, 2 februari 2021 Medewerkers Padmos Bruinisse - Stellendam Geheel onverwacht is op 85 jarige leeftijd overleden onze oud-directeur Piet is ruim 50 jaar werkzaam geweest in het bedrijf en was enorm betrokken bij zijn personeel, klanten en zakelijke relaties. Hij leeft in onze herinnering voort als een markante man met een groot zakelijk inzicht en een enorm doorzettingsvermogen. Een man die nooit van zijn visie afweek, hetgeen er mede aan bijgedragen heeft dat Padmos een begrip geworden is in de visserij en ver daarbuiten. Wij zijn hem dan ook erg dankbaar voor hetgeen hij voor ons bedrijf betekend heeft en zullen hem nooit vergeten. Piet wordt a.s. zaterdag 6 februari in Bruinisse, 2 februari 2021 besloten kring begraven. Bruinisse - Stellendam Kilmore Quay Irl. Je was de tijd kwijt en nog zoveel meer... Dan kwam ineens je glimlach, een knipoog... Een herinnering aan vroeger, het hoorde zo bij jou, en jij bij ons... Bedroefd nemen wij afscheid van onze papa en opa weduwnaar van Ria Reijns-Verstraeten St. Jansteen, 12 september 1936 t Hulst, 27 januari 2021 Marina Stijn en Nienke, Tijmen, Myrthe Ward en Mariska, Merle, Erin Veerle en Irene, Yanick, Yara Huub Claudia Brigitta en Angeto Luuk Evi Gianni Giutia Correspondentieadres: Livingstonestraat 80,4562 BB Hulst Wij namen in besloten kring afscheid van onze papa en opa. Verzorgers van Blaauwe Hofke 63 dank je wel voor de liefdevolle verzorging van papa.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44