FAMILIEBERICHTEN 13 Carla Peter van der Sloot (bes Je was 'de Maxima' in onze familie. Wat zal je gemist worden. Marleen Drijgers Carla Kamphuis Carla Kamphuis Carla Kamphuis 'gave- éce suck te tender voice, making off dve vaks rejoice Carla Kamphuis COLOFON Familieberichten dinsdag 2 februari 2021 PM Als leven niet meer leven is maar alleen nog lijden wachten tot de tijd verstrijkt tot je de laatste dag bereikt die je zal bevrijden. Als leven niet meer leven is alleen nog maar bestaan dan is het tijd je los te laten en je te laten gaan. Verdrietig, maar dankbaar om wie hij voor ons was, nebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader en opa C*Vl/ 3 augustus 1938 Oostkapelle 31 januari 2021 Jo de Korte - Willemse Eric de Korte Lars Marijn Judith de Korte en John Maas Thijs en Frédérique De afscheidsdienst en begrafenis zullen plaats vinden in familiekring op vrijdag 5 februari. De dienst is vanaf 13.00 uur te beluisteren via www. kerkomroep. nl Oostkapelle/Dorpskerk Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Noordweg te Oostkapelle. Brouwerijstraat 40, 4356 AN Oostkapelle Wij danken alle medewerkers van SVRZ voor de liefdevolle zorg. starend naar de einder houden wij aan de horizon waar wij jou vermoeden in havens aan de overkant altijd het stipje en het sterretje Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van mijn man, onze (schoon)vader en opa Voorschoten 8 juli 1946 t Rotterdam 29 januari 2021 Jean Alex en Tinie Kelly en Berry Rick Myrte en Jacco Thijs en Jeannet Nina Meaghan Correspondentieadres: Boulevard Bankert 456 4382 AC Vlissingen De uitvaart zal vrijdag 5 februari in besloten kring plaatsvinden. U kunt de bijeenkomst vanaf 11:30 uur meebeleven via een livestream: https://start.memoriam.tv/FNFQ-EX8T Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van onze oom Wij wensen tante Jo, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe J.W. de Korte (in herinnering) G. de Korle-Jobse (in herinnering) Lonie en Erik Heieen en Jako Richard Charmain en Kevin Bedroefd moeten wij afscheid nemen van onze buurman Echtgenoot van Jo de Korte. David en Nel Peter en Tanneke Bram en Brigitte Maaike en Antoon Rebecca en Daan Cor en Michiel en buurtgenoten van de Brouwerijstraat. Wij wensen de familie veel sterkte. Oostkapelle, 31 januari 2021 O, als ik dood zal, dood zal zijn Kom dan en fluister, fluister iets liefs J.H. Leopold Heel dicht bij ons ben je gestorven. Mooie, sprankelende vrouw, wat hebben we van je genoten. Zo verdrietig noemen we jouw naam, onze lieve, lieve, lieve Middelburg, Middelburg, 5 juli 1952 28januari 2021 Arjen Drijgers Eva Rosa en Pieter, Hanna, Charlotte De uitvaart vindt plaats in besloten kring. Oude Vlissingseweg 36d, 4336 AD Middelburg De dingen die voorbij zijn, blijven rustig verder leven Herman de Coninck Hoe de juiste woorden te vinden bij het verlies van onze dierbare vriendin Verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen. Tanneke en Herman Het bestuur van de Stichting Leergeld Walcheren heeft met verslagenheid kennisgenomen van het overlijden van Wij verliezen in haar een gedreven bestuurslid met een ruim hart voor de zwakkeren in de samenleving. De woorden van de dichter J.C. Bloem waren voor haar een inspiratie: "Alles is veel voor wie niet veel verwacht." Onze gedachten zijn bij haar en haar gezin. Middelburg, Bestuur Stichting Leergeld Walcheren Onze lieve alt, zo mooi, warm en enthousiast. Wat zullen we haar missen. Koor Aller Tijden Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45