12 FAMILIEBERICHTEN Gillis Jacobus de Nooijer Jeanette Bartha Elisabeth Kuiper Jeanette Kuiper Jacobus Janse OVERLEDEN -Jea nette- Jeanette Kuiper Jeanette Kuiper Ko Janse VCeterJohzwmefr Leeuw&nburg/ Viet - Enige en algemene kennisgeving - Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve (o)pa en overgrootvader weduwnaar van Emmy de Nooijer-de Buck in de leeftijd van 90 jaar. Elly en Peter Rudy en Anita Petra en Martin Klein- en achterkleinkinderen Oost-Souburg, 30 januari 2021 De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: F. Leenhoutstraat 3,4388 ND Oost-Souburg dinsdag 2 februari 2021 PM Een golf komt nooit aan haar eind, in de branding wordt ze weer gewoon zee, blijft altijd water, alleen de vorm is verdwenen Onverwacht is overleden onze lieve moeder en oma ze is 74 jaar geworden Leiden: Remco Kaashoek en Nadine Laatsch Mathijs, Veerle Middelburg: Olaf Kaashoek en Theresa Schipper Nico, Ceder 30 januari 2021 Correspondentieadres: Leliestraat 21 4332 TK Middelburg Gezien de huidige omstandigheden vindt de crematieplechtigheid helaas in te kleine kring plaats. Verdrietig zijn we om het heengaan van onze lieve zus, schoonzus en tante We wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. We gaan haar unieke aanwezigheid en aandacht missen. Rust zacht lieve Jeanette Jan Kuiper (in herinnering) Rinie Kuiper-Koole (in herinnering) Hans Kuiper (in herinnering) Annemagreet Kuiper-Brouwer Ruud Kuiper Emmy Kuiper-de Ruijter neven en nichten Op 30 september 1950 werd toevallig mijn achterbuurmeisje. In de zomer van 1970 toevallig mijn overbuurvrouw. Allebei meteen jong gezin. Vanaf die tijd hebben we lief en leed gedeeld. Wat zal ik haar missen. Marga Eijgelaar Ook ik zal Jeanette niet kunnen vergeten. Henk Sijsenaar Groot verdriet, verslagenheid en heel veel tranen, want op 30 januari 2021 is overleden meer dan 35 jaar een lieve en dierbare vriendin. Ik wens haar familie, vrienden en vriendinnen, ex-collega's en kennissen de kracht dit verlies te dragen. She certainly was one quite liking being one living being one loving. I certainly was one quite liking her being one living being one loving. Ik zal haar vreselijk missen. Lex In vertrouwen op zijn Heer en Heiland Verdrietig zijn we omdat onze broer en zwager is overleden Weduwnaar van Suus Leijnse Namens de familie Janse en de familie Leijnse Middelburg/Leeuwarden, 29 januari 2021 Want hij is als een boom, geplant aan waterstromen, die zijn vrucht geeft op zijn tijd. (Psalm 1:3) Onze ondernemende vader en belangstellende opa is overleden.Hij heeft veel voor ons betekend. Hij is naar zijn Schepper gegaan. Middelburg f Leeuwarden 17 juli 1927 29 januari 2021 61 jaar getrouwd geweest en nu weer verenigd met Suus Kees en Jelma Hannie en Arre Bart en Mettie Marian en kleinkinderen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Erasmus voor de jarenlange liefdevolle zorg. Correspondentieadres: Kees Janse Izeren Helling 7, 8651 DD IJlst De begrafenis vindt in besloten kring plaats. De dankdienst is te volgen op woensdag 3 februari vanaf 13.30 uur via een livestream op www.kerkomroep.nl - Leeuwarden - Pelikaankerk. Onze rots in de branding, waar wij altijd op konden bouwen. Sterk en strijdlustig tot op het laatste moment. Nu laatje ons los. Intens verdrietig, maar dankbaar voor de liefde en vele mooie jaren samen, nemen wij afscheid van mijn lieve man, vader, opa, opi. Vlissingen, 18-02-1926 t Goes, 28-01-2021 Rie Leeuwenburg-Bakx Ria en Leen Daphne en Eric - Raphaël, Chloé Correspondentieadres: Pablo Picassoplein 92 4382 KB Vlissingen Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij danken het personeel van hetADRZ en WVO zorg voor de liefdevolle verzorging. Degene die ik liefheb, verlaat ik om degenen die ik liefhad terug te vinden De tijd na het overlijden van (ojma, in 2019 is voor hem erg moeilijk geweest Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van de Zoute Viever die in deze moeilijke en zware Corona tijd, alle zorg en liefde hebben gegeven aan onze (o)pa.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44