O 0 Het voordeel van PZC 1 10 Vlissingers verliezen in FC Straat League Triatlon Terneuzen verplaatst naar2022 Els Vader is 33 jaar oud record kwijt De veldrijder uit Colijnsplaat ziet zijn kansen op een mooie eindnotering uit beeld verdwijnen na twee valpartijen kort achter elkaar. Hij wordt tiende. Win een Valentijnsdag om nooit meer te vergeten De Vlissingse voetballers Zakaria El Hattach, Liam Stroes, Andi Zaplluzhani, Soufian Ha- mami en Kanje Sallent (allen 13) zijn uitge schakeld in de FC Straat League van You- Tube-ster Soufiane Touzani. In de aflevering die gisteren online kwam, verloor het vijftal met 10-5 van een ploeg uit Amsterdam. In de FC Straat League gaat de beroemde bal virtuoos op zoek naar de 'grote helden van de kleine velden'. Op een pleintje onder de Van Brienenoordbrug in Rotterdam nemen tel kens twee ploegen het tegen elkaar op: Street- captains versus Uitdagers. De winnaars gaan door naar de volgende ronde. Wie de vijfde aflevering winnen, zijn de eindwinnaars. In de tweede aflevering, die al bijna 300.000 keer bekeken is, wonnen de Vlissingers met 10-9 van een Rotterdams vijftal. Daarom mochten ze terugkomen als Streetcaptains. Kenji Sallent verving de geblesseerde Owen Klaaijsen. Ze raakten hun felgekleurde ban den ook meteen weer kwijt. Via 4-5 werd het De organisatie van de Triatlon Terneuzen heeft met pijn in het hart besloten om het evenement dat voor 5 juni op de kalender staat door te schuiven naar 2022. 'Aangezien er geen zicht is op de beperkende maatregelen in juni, kunnen we geen financiële risico's lopen', is de uitleg. In 2020 zou de Triatlon Terneuzen al gehou den worden. De deelnemers van destijds mochten automatisch dit jaar starten. Nu geldt dat opnieuw voor 2022. Na liefst 33 jaar is de uit Vlissingen afkomstige Els Vader haar Nederlands record op de 200 meter indoor kwijt. Lieke Klaver liep bij in- doorwedstrijden in Wenen naar een tijd van 23,17 seconden. Vader liep in 1988 haar indoor- record van 23,34 in het Franse Liévin. Vader was toen lid van atletiekvereniging Zeeland Sport en werd onder meer getraind door Gerrit de Pagter en Kees van Oosten en later door haar huidige partner Haico Scharn. Vader naam vanaf 1980 deel aan de Olympi sche spelen van Moskou, Los Angeles en Se oel. Vader woont al geruime tijd in Culemborg. In 2019 werd bekend dat ze ernstig ziek is. Sinds dien wordt ze behandeld voor een bijzondere vorm van alvleesklierkanker. De Nooijer WK VELDRIJDEN BELOFTES Boere Tim van Dijke uit Colijnsplaat keek met gemengde gevoelens te rug op het wereldkampioenschap veldrijden voor beloftes. De twin tigjarige coureur had zaterdagmid dag enige tijd uitzicht op een po diumplaats, maar finishte 'slechts' als tiende. ,,Ik had een waanzin nige eerste helft van de wedstrijd", zei hij. ,,Maar ik ben teleurgesteld in mezelf door mijn veel minder goede tweede helft." De Noord-Bevelander schoot bij de start uit beide pedalen, waar door hij bijna als allerlaatste de eerste bocht rondde. Maar meteen daarna vond hij zijn ritme en stoomde hij flink op. Op het strand van Oostende, waar het zand rul was en de wind vrij spel had, knokte hij zich helemaal te rug naar de kop van de wedstrijd. Van Dijke: ,,Dat was wel even schakelen voor mij: van bijna als laatste weg zijn naar vooraan mee doen. En ik merkte dat ik op het strand echt goed was. Daar kon ik mijn grote motor aanspreken." Aan de leiding was het een spel tussen de Nederlanders en de Bel gen. Pim Ronhaar, de latere we reldkampioen, ging er al snel in zijn eentje vandoor en Tim van Dijke was één van de eerste ach tervolgers. Na drie rondes was er echter een ,,kantelpuntje". De Zeeuw wilde heel graag aan blij ven klampen, maar ging foutjes maken. ,,In één van de gladde bochtjes in het gras viel ik. Ryan Kamp ging mij toen voorbij. Ik deed er alles aan om niet te veel terrein te verliezen, wat me best veel kracht kostte. Toen ik vervol gens van die heel lange brug het m Omdatje^^^R UNIEKE WINACTIE riH COLLECTION NH Collection geeft jou de mogelijkheid jouw Valentijn te verrassen met een onvergetelijke ervaring! Ga snel naar pzc.nl/valentijnsdag maandag 1 februari 2021 PM VOETBAL 5-10. TRIATLON ATLETIEK 1 Mitchell de Nooijer maakte vrijdagavond zijn eerste tref fer voor Loke- ren-Temse, dat tweede natio naal speelt. De Vlissinger scoorde in het met 3-1 gewon nen oefenduel met Olsa Bra- kel. I Terneuzenaar Tom Boere heeft ook in zijn vijfde duel voor SV Meppen (derde Bundes- liga) niet ge scoord. De club van de spits ver loor met 3-1 bij SC Verl. o a (O Van Dijke baalt Roeland van Vliet Oostende w De" belofte-mannen, de-wind- over het strand van Oostende. Tim van Dijke (gele helm) ligt op de zevende plek. foto belga HOTELS Een verleidelijk diner verzorgd door sterrenrestaurant The White Room, weg- zwijmelen in je eigen privé bioscoop, romantisch overnachten in een suite met butler service. Speciaal voor jou opent het oudste hotel van Amsterdam, NH Collection Doelen, haar deuren. Ben jij ook hoteldebotel verliefd en wil je deze ervaring winnen? Ga dan snel naar pzc.nl/valentijnsdag en wie weet verras jij straks jouw geliefde met deze heerlijke overnachting op 14 februari 2021*! 'Mocht door verscherpte maatregelen een aangenaam verblijf niet mogelijk zijn op 14 februari, dan wordt in overleg met de winnaar een andere datum gekozen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 42