M Louw ers Mos Lou 18 FAMILIEBERICHTEN Aartje Marina Geelhoed - de Wild Jo Mol - Kesselaar Jannie Nieuwenhuize (pieterneCCa (Dingemanse-Jfouterman !NeC~ Pieter (Jokannis Rime,n$ FRANS OSSEWAARDE David Cornelis Tazelaar Johanna Maatje Dekker-Goedegebure Cornelis Pieter Blomme DANKBETUIGING Suzanna Wisse Tante Suus Willemina Leenhouts-Meerman Mina "Haar verhaal is nu ons verhaal" Dankjewel voor alle lieve woorden, kaarten, berichtjes en bloemen. Hieruit blijkt hoe een bijzonder lieve vrouw onze moeder en oma was. "Madre familia" Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Januari 2021 -KT*" Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Onze hartelijke dank hiervoor. Tiny en Wim Dodmond - Mol Elma en Jan Steenbakker - Mol Klein- en achterkleinkinderen Januari 2021 ui Onze dankbaarheid gaat uit naar u die medeleven hebt betoond door uw aanwezigheid, kaarten en telefoontjes na het overlijden van onze geliefde en onvergetelijke tante Het heeft ons diep getroffen dat zij bij zo velen een plekje in het hart heeft Hartelijk dank. Ko en Alice Vermeulen Piet en Marlies Vermeulen Erik-Jan Gertjan Biggekerke, januari 2021. Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank voor de vele blijken van belangstelling na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Piet weduwnaar van Wilhelmina Elisabeth Schijve Nieuwvliet, 29 maart 1926 Terneuzen, 12 december 2020 Oostburg: Jan en Rens Riemens Martin Zelzate: Jos Riemens Het heeft ons bijzonder gesterkt en getroost. Hartverwarmend waren de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Wij betuigen u hiervoor onze welgemeende dank. Het is ons tot troost en steun geweest kinderen, klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, januari 2021 Graag willen we u danken voor uw belangstelling, medeleven en troost die we hebben mogen ontvangen na het overlijden van onze moeder, oma en overoma Familie Dekker Goes, januari 2021 Kees f't zaterdag 30 januari 2021 PM Ar Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben mogen ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat de vele brieven en kaarten ons erg goed gedaan hebben en een grote steun voor ons zijn geweest. Jo Nieuwenhuize Kinderen en kleinkinderen Breskens, januari 2021 Zij die wij liefhebben en verloren zijn niet meer waar zij waren maar zijn altijd waar wij zijn Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze dierbare moeder, schoonmoeder en oma Het is hartverwarmend te weten dat zij bij zoveel mensen geliefd was Rinus en Jolanda Lous Carina en Ko Rinko en Sherida Patricia en Dave Aagtekerke, januari 2021 Wij willen iedereen bedanken voor de vele kaarten, telefoontjes, berichtjes, bloemen en belangstelling, die wij als familie ontvingen na het overlijden van onze geliefde, zorgzame, sterke moeder en trotse oma weduwe van Rinus Dingemanse Woorden schieten te kort, maar weet dat alle reacties een grote troost voor ons zijn. André en Wilma Ella en Sjaak Marion en Rob En kleinkinderen Wissenkerke, januari 2021 Voor de belangstelling en het medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze broer, zwager en oom betuigen wij u onze oprechte dank. Bertha Dagevos - Ossewaarde Johannus Dagevos Wij willen een ieder die met ons heeft meegeleefd in de moeilijke dagen na het overlijden van mijn lieve man en onze vader oprecht bedanken. Het is ons een grote steun geweest. M. Tazelaar - de Boo en kinderen X Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor het medeleven, de aanwezigheid, telefoontjes en vele kaarten met lieve en troostende woorden die we hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man en (schoon)vader dit heeft ons ontroerd en gesteund. Ina Blomme-de Roos Linda en Kees Vlissingen, januari 2021 Graag wil ik iedereen hartelijk bedanken die, op welke manier dan ook, belangstelling heeft getoond na het overlijden van mijn man die mij zo dierbaar was. Mien Vos-Boogaard Zoutelande Januari 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 46