M FAMILIEBERICHTEN 17 Nel Flipse - Roeleven WCm/Verkerh Ans de Koek - Kemperman Maria Gertruda Susanna van Geesbergen - Kerkhove Louis Philip Westhoff K^eloaii/^aateriA/- ffiloA/ DANKBETUIGING Vincent Stork Nel MT We gaan hem missen. (J/iu/ni ,(/Yoxfivi-' ïu/n/fc Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveel heid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, lieve brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze dappere moeder en oma Wij hopen dat haar naam in ons aller harten zal blijven voortleven. Dick de Koek Robert en Marieke Anouk, Fleur Wemeldinge, januari 2021 zaterdag 30 januari 2021 PM Omringd door haar dierbaren, is na een moedige strijd, vredig heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, trotse oma en overoma Goes, Kapelle, 22-5-1942 78 jaar 23-1-2021 Piet Flipse Leon en Rianne Anne Michel en Maria Alexander Samantha en Wesley, Aileen, Evi Jolanda Bruëlisstraat 98 4421CT Kapelle De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Als het leven niet meer gaat zoals gehoopt, als je veel wordt ontnomen, als je moet toelaten dat een ander je verzorgt, als het leven niet meer jouw leven is, dan komt de tijd dat het einde goed is. In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons is geweest, geven wij u verdrietig kennis van het overlijden van onze lieve tante Echtgenote van Paul van Geesbergen 128 juli 1982 Biezelinge Marjo en Rien Quist - Gilden Riemst (België) Hermine en René Lahaye - Westerhof Zierikzee, 24 januari 2021 Correspondentieadres: Gildenstraat 84,4421 KV Biezelinge Wij zijn alle medewerkers van Allévo Cornelia, afdeling Hoge Duin en Brasserie, buitengewoon dankbaar voor de liefdevolle zorg die onze tante ontvangen heeft. Overeenkomstig haar wens, heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt 'Ik ben moe' maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Met verdriet in ons hart, maar wel in grote dankbaarheid voor zijn liefde en zorgzaamheid voor ons, laten wij weten, dat na een mooi en lang leven rustig in zijn slaap is overleden 9 oktober 1931, Meppel 24 januari 2021, Veere Gerda Verkerk-Roelse Karin Verkerk en Ruud de Munck Correspondentieadres: Fazantenlaan 8,4351 RV Veere We hebben in besloten familiekring afscheid genomen van Wim. Na een lang leven waarin hij veel voor ons en anderen heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde Amsterdam 11 november 1927 Goes 27 januari 2021 Drager van de Landsteinerpenning Officier in de Orde van Oranje-Nassau Middelburg: Aad Westhoff-Hubée Sao Bras de Alportel (Portugal): Hans Westhoff en Tiina Westhoff-Lehtinen Amsterdam: Klaas Westhoff en Frans Marcelis Den Haag: Koos Westhoff en Bettine Hilbrands Sam en Shamaila Isha Louis Marlou en Torsten Sarah Aagje en Henk Zaandam: Rein Westhoff Simon Esther Middelburg: Erik Jacobs en Heieen Slimmen De uitvaart vindt in besloten kring plaats op donderdag 4 februari om 14:00 uur en is te volgen via een Iivestream. De link voor de Iivestream kunt u aanvragen via onderstaand e-mailadres. Correspondentieadres: KNSM laan 523, 1019 LG Amsterdam of: uitvaart.louis.westhoff@gmail.com Eerst komt het leven, dan de Strijd, daarna de Dood en men is alles kwijt. Met intens verdriet heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve bonusmoeder Neeltje Utrecht, 14 maart 1937 Breskens, 15 januari 2021 Vind rust en krijg nu al het goede wat je toekomt Marianne Nel was strikt in haar uitvaartwensen en vraagt geen blijk van medeleven te betuigen. Amicitiae causa In stilte heengegaan op de leeftijd van 48 jaar Ernest en Tiny Camiel en Arvid Jeroen en Meryn Otto Rene "The Edge- There is no honest way to explain it because the only people who really know where it is are the ones who have gone over" We gaan je missen jongen Goes 21 januari 2021 Voor de vele blijken van medeleven en de belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van 13 april 1943 26 december 2020 willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven is voor ons een grote troost. Willem Kosten Wim en Mariska Krystian Koudekerke, januari 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45