r 16 FAMILIEBERICHTEN Teunis Rijneveld Teus Rijneveld Jos Tevel-Vermeulen 'm JUBILEUM Teus Teunis Rijneveld Sophia de Fretes-Salhuteru Wim Lefferts jpr OVERLEDEN 'k Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheên. Psalm 891 Na een geduldig gedragen ziekteperiode is, in vast Geloofsvertrouwen, vredig van ons heengegaan onze lieve, zorgzame vader, schoonvader en opa sinds 1 mei 2014 weduwnaar van Corrie Aarnoutse Benschop, Koudekerke, 15 maart 1936 27 j anuari 2021 Oost-Souburg: Gera en Jos Wielemaker-Rijneveld Connie en Gerando Levi, Tess Anita en Stephan Eva Rotterdam: Jan en Yvonne Rijneveld-Wijenhoven Britt Correspondentieadres Vlissingsestraat 126, 4388 HG Oost-Souburg De dankdienst voor zijn leven zal in besloten kring plaatsvinden op maandag 1 februari om 13.00 uur in de Dorpskerk te Koudekerke, via www.kerkdienstgemist.nl te beluisteren. In deze dienst zal voorgaan ds. R. Poesiat. De begrafenis zal eveneens in besloten kring plaatsvinden op de begraafplaats te Koudekerke. Wij stellen het op prijs uw condoleances en blijken van medeleven schriftelijk te mogen ontvangen. Onze hartelijke dank gaat uit naar de medewerkers van het ADRZ te Goes, afdeling Longgeneeskunde, voor de liefdevolle zorg. "tante Sofie" Openbaring 21-4 Hij zal alle tranen uit hun ogen wissen, er zal geen dood meer zijn, geen rouw, geen jammerklacht, geen pijn want wat er eerst was is voorbij. Zaterdag hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve vader, lieve opa, lieve overgrootvader, lieve partner Wim, wetende dat hij nu veilig bij Jezus mag zijn. 18-08-1935 23-01-2021 weduwnaar van Doortje Lefferts-Smeels Hij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Arnemuiden: Jolanda en Norbert Tim en Delano Sharon en Joey Zwitserland: Lieneke Middelburg: Rita Terneuzen, 23 januari 2021 Correspondentieadres: Molenweg 48,4341 BE Arnemuiden De rouwdienst met aansluitend de begrafenisplechtigheid heeft in een besloten kring plaatsgevonden. Bijzonder woord van dank aan de huisartsenpraktijk Bruijnzeel en het thuiszorgteam van Zorgstroom voor hun liefdevolle verzorging. Johanna Catharina Peggy van de Velde - Bierstekers Archipel Peggy van de Velde-Bierstekers Peggy van de Velde - Bierstekers Jannie Francke Lieve (o)pa en (o)ma in Grijpskerke, ZfWevu fje£S van harte gefeliciteerd met jullie 40-jarig huwelijksjubileum! Veel liefs van Wouter, Hilde, Amelie, Floris, Wende, Benjamin, Lisa en Brent. Met verdriet hebben we kennis genomen van het overlijden van onze zwager en oom We wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Zoetermeer: Wim en Han Aarnoutse-van Maare Oost-Souburg: Mien en Joop Kroonen-Aarnoutse Middelburg: Cathrien Aarnoutse Oostkapelle: Maatje en Krien Poppe-Aarnoutse Neven en nichten Na jarenlange vriendschap heb ik met veel verdriet afscheid moeten nemen van Mina Dingemanse Until we meet again Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft is op 72-jarige leeftijd plotseling heengegaan onze lieve tante Wij wensen Angelo, Lisa, Stephanie, Dominique en de kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Obed en Jos Manu, Karen, Resa en Jayden Giovanni, Stella, Sheyera, Kayra en Raylee Sjaak, Suzzy, Siano, en Imani Ik heb de vaste grond gevonden woorin mijn onker eeuwig hecht Lied 440 Na een liefdevol en rijk leven is, in de stilte van de nacht, overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Middelburg t Middelburg 2 november 1929 28 januari 2021 In liefde verbonden met Ad Tevel (t 6 juli 2004) Erna en Aalt Bakker-Tevel Sanne t Daan en Lianne Thijn Linde Correspondentieadres: Zandlaanó, 6717LP Ede Het afscheid vindt plaats in besloten kring. Wij zijn alle medewerkers van Noordbolwerk 33 dankbaar voor de liefdevolle zorg en aandacht. zaterdag 30 januari 2021 Veel te jong en nog midden in het leven Mocht jij je dromen niet meer beleven Jouw liefdeenthousiasme en lach op jouw gezicht Blijven voor altijd in ons geheugen gegrift Na een oneerlijke, moedige en niet te winnen strijd hebben wij tot ons grote verdriet veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en allerliefste mama. Zij mocht helaas maar 43 jaar oud worden 29 juli 1977 28 januari 2021 Martin van de Velde Hugo Isa Jc/sper-* Correspondentieadres: Hans Warrenstraat 33, 4335 SG Middelburg De uitvaartbijeenkomst zal in besloten kring plaatsvinden. Scholen Verdrietig, geschokt en ontdaan zijn we door het toch nog plotseling en veel te vroeg overlijden van Peggy was al 21 jaar een bevlogen en enthousiaste leerkracht op onze scholen "Het Element" en "Tweemaster-Kameleon". Zij was zeer betrokken bij haar leerlingen én collega's. Haar drive om het beste uit zichzelf en de kinderen te halen, kenmerkte haar. Wij leven intens mee met haar man Martin en hun kinderen en wensen hen veel sterkte en kracht voor nu en voor de toekomst. Henk Zielstra, Voorzitter College van Bestuur Archipel Scholen Medewerkers bestuurskantoor Heel erg verdrietig en ontdaan zijn we door het overlijden van onze collega en onze juf echtgenote van Martin van de Velde, in de leeftijd van 43 jaar. Collega's, leerlingen en ouders leven enorm mee met Martin en de kinderen Hugo, Isa en Jasper. Voor altijd zal ze met haar energie, positiviteit en stralende lach in onze harten zijn. Collega's, leerlingen en ouders van het Element Tweemaster-Kameleon Archipelschool Archipel -Dalton school Toch nog onverwacht overleden onze schoonzus Mien Francke - Priester Ada Reijerse - Francke Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44