'WH 9 Tekst Valeska Nastaly en foto Marieke Mandemaker re hebben net een woning ge boord en gefreesd in Nieuw- Haamstede. Op zaterdag ja, want het is druk in de bouw. Normaal werken we een keer of acht in een jaar op zaterdag, maar daar zitten we nu al bijna aan. We zijn blij, want we waren hier in een ochtendje klaar. We eten eerst nog een frietje en gaan straks naar huis. Een biertje erbij op zaterdag smaakt altijd goed." ,,We zijn met zijn drieën in het bedrijf, Minderhoud Betonboringen. We boren, frezen, zagen en slopen in beton en steen. Mijn broer Len is ermee begonnen en Niels en ik zijn er later bijgekomen. Ik werk ook nog ergens anders. Ik ben assis tent teamleider bij Strandexploitatie Veere. In de zomer voor 32 uur en in de winter 24, zodat ik nu 16 uur in het fami liebedrijf werk. Eigenlijk help ik mee met de boekhouding, maar omdat het druk is, ga ik mee klussen." Saai ,,Ik ben in Aagtekerke opgegroeid, maar dat was saai. Op mijn 22ste kocht ik mijn eerste huis in Westkapelle en toen is de rest van mijn familie daar ook komen wo nen en is mijn broertje daar zijn bedrijf begonnen." ,,Het was op zaterdag altijd voetballen bij De Noormannen, maar dat ligt stil hè. En 's morgens ben ik meestal thuis bezig met klussen. Nu zijn we bij mijn broer be zig die pas een huis heeft gekocht. En mijn vader heeft een zomerhuisje waarin we bezig zijn." Bespreking ,,Met mijn broers samen werken gaat goed. Dat hebben we wel moeten leren. Elke eer ste woensdag van de maand houden we een bespreking met elkaar. Dan zeggen we ook wat ons niet zint. Even dingen uitspreken met elkaar en dan een biertje drinken." zaterdag 30 januari 2021 GO VAN DE STRAAT Verhalen van mensen liggen op straat. Een verslaggever en foto graaf tekenen ze elke week op. Omdat het druk is, aa ik mee klussen Locatie: Ring, Haamstede Tijdstip: 13.06 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 37