tb 1O It FAMILIEBERICHTEN 19 (pieterneCCa (Dingemanse-Jfouterman !NeC~ Gerard van den Berg Jaap van de Velde Jannie Nieuwenhuize Willy Volleman v Door de coronomaatregelen hebben we op 4 januari j.l. in kleine kring afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en over-oma Adriana Vink-Slabbekoorn Toch hebben heel veel mensen met een kaart of een berichtje laten voelen dat ze met ons meeleefden. Dit hebben we erg gewaardeerd. Onze hartelijke dank daarvoor. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Axel, januari 2021 In het bijzonder willen we het personeel van de Vurssche, afd. Fort/Watertoren voor de langdurige, liefdevolle verzorging nogmaals danken. Ma had een echt thuis bij jullie! Dankjewel aan iedereen voor de overweldigende belangstelling, mooie woorden, bloemen, fijne brieven en kaarten, die wij mochten ontvangen naar aanleiding van het overlijden van mijn lieve man, onze papa en opa, Het heeft ons goed gedaan in deze moeilijke tijd. Lily van den Berg-Feyen, kinderen en kleinkinderen Jack Frederik Peter Waterman Cornells Johannes van Driel Gerard Pieter de Pooter ffann^^Vediell&t -jBoa&èen Lieve mensen Bedankt voor de steun, voor alle gebaren van liefde en vriendschap. Het doet ons goed om te weten dat zovelen meevoelen met het verlies van onze lieve pa en opa Miranda en Peter Levi en Sophie Linsie en Bart Januari 2021 Simon van Hoeve Klazina Janna Mechielsen-de Kam Herinner mij, maar niet in sombere dagen, herinner mij zoals we elkaar in mooie tijden zagen. Herinner mij in de stralende zon, herinner mij toen ik alles nog kon. Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze moeder, oma en omi Irma Riemens-Wijngaerd Namens alle kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Axel, januari 2021 COLOFON Familieberichten zaterdag 30 januari 2021 ZV Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa, opa en over-opa Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Een speciaal woord van dank aan Miranda Brasser van DELA voor de goede begeleiding van de uitvaart. Celien Volleman-Maenhout Nelly en Wilfried Klein-en achterkleinkinderen Wij willen iedereen bedanken voor de vele kaarten, telefoontjes, berichtjes, bloemen en belangstelling, die wij als familie ontvingen na het overlijden van onze geliefde, zorgzame, sterke moeder en trotse oma weduwe van Rinus Dingemanse Woorden schieten te kort, maar weet dat alle reacties een grote troost voor ons zijn. André en Wilma Ella en Sjaak Marion en Rob En kleinkinderen Wissenkerke, januari 2021 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben mogen ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat de vele brieven en kaarten ons erg goed gedaan hebben en een grote steun voor ons zijn geweest. Jo Nieuwenhuize Kinderen en kleinkinderen Breskens, januari 2021 Overweldigd door de vele bloemen, kaarten, brieven, telefoontjes bij het heengaan van willen wij u heel hartelijk bedanken. Het heeft ons veel troost gegeven in deze moeilijke periode. Familie Waterman Domburg, januari 2021 Langs deze weg willen wij u bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader, groot- en overgrootvader F. van Driel- de Kraker Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Axel, januari 2021. Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneerje iemand die je lief hebt, missen moet Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van onze broer, zwager en oom Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zo velen geliefd was. Familie de Pooter Zaamslag, januari 2021 Voor de vele blijken van betrokkenheid bij het overlijden van mijn lieve vrouw, onze opgewekte moeder en trotse oma wil ik u, mede namens mijn kinderen en (achter) kleinkin deren bedanken voor de kaarten, lieve brieven, en uw aanwezigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd zij was en hoe zij werd gewaardeerd. Dick Verhelst Zaamslag, januari 2021 De vele kaartjes en telefoontjes en het meeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, opa en overgroot-opa hebben ons een enorme steun gegeven. Langs deze weg willen wij iedereen daarvoor bedanken. kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Januari 2021 N Voor uw blijk van medeleven, ons betoond na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder willen wij u oprecht dank zeggen. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Vlissingen, januari 2021 Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 134