'O' 18 FAMILIEBERICHTEN Pkt&r (Jokannis Rie,me,ns Jf OVERLEDEN Jan C&vwfii V&JwM - Ja/i - Peggy van de Velde - Bierstekers Louis Philip Westhoff DANKBETUIGING Izaak Antheunis van Cadsand Piet Marije Freer van der Heyden Heel erg verdrietig en ontdaan zijn we door het overlijden van onze collega en onze juf echtgenote van Martin van de Velde, in de leeftijd van 43 jaar. Collega's, leerlingen en ouders leven enorm mee met Martin en de kinderen Hugo, Isa en Jasper. Voor altijd zal ze met haar energie, positiviteit en stralende lach in onze harten zijn. Collega's, leerlingen en ouders van Na een lang leven waarin hij veel voor ons en anderen heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde Amsterdam 11 november 1927 Goes 27 januari 2021 Drager van de Landsteinerpenning Officier in de Orde van Oranje-Nassau We gaan hem missen. Middelburg: Aad Westhoff-Hubée Sao Bras de Alportel (Portugal): Hans Westhoff en Tiina Westhoff-Lehtinen Amsterdam: Klaas Westhoff en Frans Marcelis Den Haag: Koos Westhoff en Bettine Hilbrands Sam en Shamaila Isha Louis Marlou en Torsten Sarah Aagje en Henk Zaandam: Rein Westhoff Simon Esther Middelburg: Erik Jacobs en Heieen Slimmen De uitvaart vindt in besloten kring plaats op donderdag 4 februari om 14:00 uur en is te volgen via een Iivestream. De link voor de Iivestream kunt u aanvragen via onderstaand e-mailadres. Correspondentieadres: KNSM laan 523, 1019 LG Amsterdam of: uitvaart.louis.westhoff@gmail.com Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze (schoon-)vader, groot- en overgrootvader E. van Cadsand-van de Steeg Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, januari 2021 Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank voor de vele blijken van belangstelling na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa weduwnaar van Wilhelmina Elisabeth Schijve Nieuwvliet, 29 maart 1926 Terneuzen, 12 december 2020 Oostburg: Jan en Rens Riemens Martin Zelzate: Jos Riemens Het heeft ons bijzonder gesterkt en getroost. zaterdag 30 januari 2021 ZV Eerst komt het levendan de Strijd, daarna de Dood en men is alles kwijt. Met intens verdriet heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve bonusmoeder Neeltje Utrecht, 14 maart 1937 t Breskens, 15 januari 2021 Vind rust en krijg nu al het goede wat je toekomt Marianne Nel was strikt in haar uitvaartwensen en vraagt geen blijk van medeleven te betuigen. Zoveel moed getoond, zo intens gestreden. Niet eens voor zichzelf, de liefde voor ons en om te blijven was zijn reden. In liefde gedenken wij mijn lieve man, onze pa, opa en overgrootopa echtgenoot van Mien Hamelink Hoek, 12-10-1936 t Terneuzen, 28-1 -2021 Mien Verhelst-Hamelink Ad en Elles Verhelst Marijn en Sharona Eden, Vieve Willemijn en Martijn Sep Rodenbachstraat 83 4532 GA Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden op woensdag 3 februari om 10.00 uur. U heeft de mogelijkheid om de dienst via een Iivestream te volgen. Meld u zich hiervoor aan via lnfo@deridder-uitvaart.nl het Element t Tweemaster-Kameleon Archipelschool Archipel-Daftonschool Bij het overlijden van hebben zo ontzettend veel mensen hun warme medeleven betuigd, dat het voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom spreken wij op deze manier onze welgemeende dank uit voor uw medeleven in de vorm van bloemen, brieven en bemoedigende woorden en uw aanwezigheid bij haar afscheid. Het is heel fijn om te weten dat zij zo geliefd was. Peter van der Zanden Frederik, Mirjam, Lodewijk, Tooske, Hugo, Fenne en Pepijn Een speciaal woord van dank aan allen die Marije in deze moeilijke periode hebben bijgestaan. Langs deze weg willen wij u dank zeggen voor uw steun en medeleven welke wij mochten ontvangen na het overlijden van echtgenoot van Gilda de Bock daar het door de vele blijken van belangstelling voor ons niet mogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken. Een bijzonder woord van dank aan de thuiszorg en het verplegend personeel van wzc Antonius te Kloosterzande voor hun toegewijde zorgen. Namens de families van der Heyden en de Bock Nieuw-Namen, januari 2021 Rouwcentrum Waem/Boonman, Nieuw-Namen. Telnr. 0114 345 695

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 133