FAMILIEBERICHTEN 13 Salomon Lodewijk Frans Jansen OVERLEDEN Adrie Burgel Jan Cornelis Hamelink -Sam- Maartje Jansen - Geensen Elisabeth Suzanne Tannetje van Oppen - Kaan WilTieman Wilhelmina Christina Maria Einar Snorrason Paulus Christiaan van Koeveringe Paul Henk Kievit Betty Neeltje Woudina Verbrugge - Neeltje - Psalm 146:5 Dankbaar voor al die jaren dat hij bij ons was, maar diepbedroefd, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan, mijn geliefde man, onze zorgzame vader en lieve opa in de leeftijd van 69 jaar. Rilland: Matthy van Koeveringe-Wagenaar Waarde: Kees en Erika Mare, Jonathan, Anna Rilland: Jaap Hansweert: Jean-Paul en Monika 23 januari 2021 Oude Rijksweg 43a, 4411 NK Rilland. De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Indien u de begrafenis bij wilt wonen kunt u vrijdag 29 januari om ongeveer 14.45 uur aansluiten bij de begraafplaats te Waarde. Na een kort ziekbed is overleden onze buurman Marie en Leen t Ina en Toon t Corrie en Dirk Piet en Lia Ingrid Leo dpg' woensdag 27 januari 2021 Op 23 januari is overleden Kats, 8-6-1943 Ermelo, 23-1-2021 Adrie was een dochter van: Arjaan Burgel t en Pietje Eikenhout en zus van Wies Burgel Adrie is geboren met een hersenbeschadiging en leefde met een ernstige verstandelijke beperking. Nagenoeg heel haar leven verbleef Adrie in 's Heerenloo te Ermelo, een instelling voor mensen met een verstandelijke beperking. Bij deze spreek ik heel veel waardering uit voor een liefdevolle verzorging van de groep(en) waar Adrie verbleef. Adrie is in alle stilte gecremeerd. Deze advertentie geldt als enige berichtgeving Namens: Wies Burgel, Anna Paulownaplein 8,4461 RC Goes Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker Jan was werkzaam bij de afdeling Expeditie en heeft vanaf 1970 tot aan zijn pensionering bij Elopak gewerkt. Wij herinneren hem als een heel fijne en betrokken collega. Jan was een Elopakker in hart en nieren. Zolang zijn gezondheid het toeliet, was hij graag aanwezig op het jaarlijkse uitstapje met onze gepensioneerde collega's. Ook kwam hij graag naar de jaarlijkse uitreiking van de kerstpakketten om zijn oud-collega's weer te kunnen zien. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie en wij wensen hen heel veel sterkte toe in deze verdrietige tijd. Directie en personeel Elopak B.V. Terneuzen Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve man, vader, schoonvader en opa echtgenoot van Terneuzen, 2 maart 1930 t Terneuzen, 25 januari 2021 Maartje Inge en Jolanda Rob en Annette Anne en Sven Bas en Mant Correspondentieadres: Alberdingk Thijmstraat 33 4532 CZ Terneuzen De crematieplechtigheid zal op vrijdag 29 januari om 15.00 uur in familiekring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van SVRZ De Blide en in het bijzonder van locatie Maria van Artois, voor de liefdevolle vezorging. Groot was haar liefde Groot is het verdriet Prachtig zijn de vele mooie herinneringen die zij achterliet Dankbaar dat zij niet langer heeft hoeven lijden, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat van ons heen is gegaan onze moeder, oma en omi weduwe van Ronny van Oppen Terneuzen, 3 juli 1933 Oost-Souburg, 22 januari 2021 Karin van Oppen Vivianne en Richard, Jenna, Elena Daniëlle en Brendan, Eli, Rif Sebastiaan en Chantal, S? Annette van Oppen Jimmy en Andrea, Devin, Mia Ruben en Carina en kinderen Onze grote dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum De Zoute Viever, afdeling Zonnebloem. Wij zullen in besloten kring afscheid van haar nemen. Je hebt nu rust gevonden, al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet kunnen helpen, dat was onze grootste smart. Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos... Rotterdam, 1 maart 1943 tTerneuzen, 24 januari 2021 Hans Kerklaan t Eric Marken Nancy Correspondentieadres: Inghelosenberghe 72,4564 DJ St. Jansteen De begrafenis van Wil vindt plaats in besloten kring. De Heer is mijn Herder Psalm 23 We geven u kennis dat na een liefdevolle verzorging in Verpleeghuis 'Ter Schorre' is overleden in de leeftijd van 89 jaar. Uit aller naam: Fam. D. de Braai Terneuzen, 25 januari 2021 Correspondentieadres: Peter van Anrooylaan 174 4536 CK Terneuzen De rouwdienst wordt gehouden op vrijdag 29 januari om 10.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat Na de begrafenis ontmoeten we elkaar in het genoemde uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar de units A29 en R14 van Ter Schorre voor alle zorg en aandacht. Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-leerling Einar was 6 jaar leerling van onze school. Wij zullen Einar blijven herinneren als een lieve, enthousiaste jongen, die op zijn eigen mooie manier van alles om hem heen genoot. Wij wensen zijn ouders, broer, familie en vrienden veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Team SBO De Springplank Terneuzen Gelukkig wie de God van Jakob tot hulp heeft, wie zijn hoop vestigt op de HEER, zijn God. Zijn handen hebben voor ons gewerkt. Zijn hart heeft voor ons geklopt. Zijn ogen hebben ons tot het laatst gezocht COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. ii- familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 60