c% Persoonlijke ontwikkelin in eigen hand Voeding Expert Fotografie Expert Photoshop training Design Expert Basistraining programmeren Social Media Expert Bloggen en vloggen Bekijk het aanbod op pzc.nl/cursus Commerciële bijlage Het afgelopen jaar hebben we veel na kunnen denken over onszelf. Maar hoe haal je nu het beste uitje tijd? Af en toe kunnen we daar best wat hulp bij gebruiken en dat is helemaal niet erg. Een online cursus kan een goed begin zijn om gewoontes aan te passen en jezelf te ontwikkelen. Heb je altijd al eens willen weten hoe je moet bloggen en/of vloggen, wil je nu echt een keer een gezond lichaam of is het tijd om geld te besparen? We weten dat voeding invloed heeft op het lichaam. Deze cursus geeft je meer inzicht en tips over wat voeding kan doen voor jouw lichaam. Deze online cursus bestaat uit 15 trainingen en is inclusief certificaten. Lees dan verder over onze dertien online cursussen. Deze cursus bestaat uit drie top online trainingen, namelijk Fotografie voor beginners, Fotomarketing en Photoshop. Allen met certificaat. Hiernaast ontvang je gratis stockmateriaal! Deze eenvoudige cursus Photoshop CC maakt het makkelijk om snel onder de knie te krijgen hoe je iedere foto aan uw wensen aan kunt passen. Inclusief examen en certificaat. Een goede website is een must have voor elk bedrijf. Tijdens deze cursus leer je in een aantal modules hoe je een mooie website kunt bouwen, Deze cursus, bestaande uit 16 trainingen is incLusief certificaten. Wil jij programmeur worden voor webapplicaties? Dan biedt deze cursus alLes watje nodig hebt. Het pakket biedt verschillende trainingen met video's en ebooks aan. Zo kun je een training volgen voor webhosting, Wordpress, Javascript, HTML etc. In deze cursus leer je alles over de social media kanalen en hoe je ze kunt gebruiken voor jouw bedrijf. Daarnaast krijg je handvatten voor het opzetten van jouw social media strategie en het creëren van content. Bijna alle ondernemers hebben een blog. Ook steeds meer personen willen graag hun kennis delen via een blog. Maar hoe kun je nu écht succesvol bloggen? Je leert het allemaal met behulp van deze online trainingen. Voor alle voorwaarden ga je naar www.pzc.nl/cursus

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 54