Zullen we het even over seks hebben? €29,95 Toch op reis: stap in voor een trip langs de planeten Zo leer jij wat er omgaat in je puber Meer spanning in bed zonder stress PbREAM Wees er snel bij! Voor veel colleges geldt een speciale early bird prijs! Bekijk het aanbod op pzc.nl/masterclass 4 Commerciële bijlage Gaan tijdens de seks jouw gedachten uit naar de boodschappen die je nog moet doen of de presentatie die je morgen moet geven? Stress kan een behoorlijk grote invloed hebben op onze sex drive. Seksuologe Eveline Stallaart kan hier alles over vertellen en leert jou hoe je ervoor zorgt dat zowel je brein als je lichaam klaar zijn voor een potje seks. Online college: Dinsdag 2 februari I 20.30 uur Eveline Stallaart (1982) ziet het als haar missie om taboes rondom seks te doorbreken. Ze is seksuoloog en psycholoog en is onder andere bekend van RTL Boulevard en Married at First Sight. Sinds 2013 heeft ze haar eigen seksuologiepraktijk in Amsterdam. Daar ziet ze mannen en vrouwen die problemen hebben op het gebied van seksualiteit, intimiteit en/of relaties. Eveline is een luisterend oor en geeft professioneel advies, zonder dat het wollig of ongemakkelijk wordt. Ze heeft ook haar eigen sextoy ontwikkeld: de L'Eve. BEKEND VAN TV TEACHERS Met planeetonderzoeker Sebastiaan de Vet het zonnestelsel door Na een reis van een halfjaar, komt dit voorjaar een vloot van satellieten en Marskarretjes aan op Mars, om daar onderzoek te gaan doen. Maar hoe is het nou om op een planeet rond te rijden? Tijdens dit college neemt onderzoeker Sebastiaan de Vet je mee op een reisje door het heelal. Dat gaat namelijk een stuk makkelijker dan je denkt! Je krijgt tien reistips om het zonnestelsel van dichtbij te ontdekken. Er zijn namelijk plekken op aarde die zó sterk overeenkomen met het landschap op bepaalde planeten, dat deze gebruikt worden voor planeetonderzoek. Ga je mee op reis? Online masterclass van ruim 1 uur: Zondag 28 februari 117.00 uur Eveline Crone vertelt je hoe het brein van een puber werkt Eveline Crone is een autoriteit op het gebied van de ontwikkeling van het puberbrein. Waar veel ouders - en kinderen - de puberteit ervaren als een moeilijke periode, benadrukt Eveline ook graag de positieve kant van deze (soms) jarenlange strijd. Ze leertje in dit college op een wetenschappelijke manier kijken naar het gedrag van jongeren, en helpt je beter te communiceren met je puber. Online masterclass van ruim 1 uur: Donderdag 11 februari I 20.30 uur Biografie Biografie Inclusief opdracht voor koppels om hun seksleven een boost te geven. Wordt toegankelijk op website van Eveline, met een wachtwoord zodat alle deelnemers van het college erbij kunnen. EARLY TICKET Planeetonderzoeker Sebastiaan de Vet wil wetenschap begrijpelijk maken, ook voor mensen buiten de universiteit. Hij geeft lezingen door heel Nederland en in de media om te vertellen over nieuwe ontdekkingen binnen het planeetonderzoek. Sebastiaan is verbonden aan de Faculteit Luchtvaart- en Ruimtevaarttechniek van de TU Delft en is gespecialiseerd in landschappen en de processen die het landschap vormgeven. Hij trekt de grens daarbij niet bij onze eigen planeet. Hij schreef in 2016 het populairwetenschappelijke boek Praktisch planeetonderzoek voor de zaterdagochtend. Eveline Crone (1975) is het hoofd van een van de meest vooraanstaande onderzoekscentra op het gebied van hersenen en ontwikkeling. Ze was hoogleraar neurocognitieve ontwikkelingspsychologie aan de Universiteit Leiden, en is sinds dit jaar werkzaam op de Erasmus Universiteit. Eveline is gespecialiseerd in puberhersenen. Ze schreef meerdere (wetenschaps)boeken, waaronder in 2018 het boek Het puberende brein: over de ontwikkeling van de hersenen in de unieke periode van de adolescentie. "Early bird prijs is geldig tot één week voor de online masterclass. Voor alle voorwaarden ga je naar www.pzc.nl/masterclass

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 52