c% ONLINE MASTERCLASSES Voorwoord De eeuwige zoektocht naar geluk Nederlandse hiphop: waar gaat het over? Wat is dan precies gelukkig zijn? Bekijk het aanbod op pzc.nl/masterclass Wat is er fijner dan iets nieuws te leren? Het is nooit te vroeg of te laat om onze kennis bij te spijkeren. Al is het maar om op een verjaardag - wanneer het weer mag - een mooi verhaal te hebben. Of voor bij de (virtuele) koffieautomaat. DPG Media voorziet in deze behoefte door een flink aantal kranten en andere titels uit te geven, maar nu is er iets nieuws voor meer verdieping: online colleges. Elke week staat er een andere topspreker op het programma die je ongetwijfeld al kent als expert in zijn of haar vakgebied of van televisie. Alle colleges zijn dus online te volgen, dus je partner of huisgenoot kan ook lekker meekijken. Uiteraard is er ook de mogelijkheid tot het stellen van vragen. De meeste colleges starten om 20.30 uur, waardoor je van die avondklok niet zo veel last hebt! Wat zijn de drie grootste misvattingen omtrent geluk? Je kunt tegenwoordig Instagram niet openen, een magazine openslaan of de Xenos binnenlopen, of je vindt wijze leuzen over geluk. We willen allemaal een gelukkig leven, maar wat is dit eigenlijk? En hoe combineren we dit met een druk werkleven? In deze keynote maakt Thijs een einde aan de fabels omtrent geluk. Je ontdekt praktische tips en tools om in je werk én privéleven meer geluk te ervaren. Wat rappers als Snelle en Frenna ons willen vertellen Spotify Wrapped 2020 zegt het: de vijf meest beluisterde artiesten in Nederland zijn hiphopartiesten. Ouders, journalisten, politici: allemaal hebben ze wel een woordje klaar over Nederlandse hiphop. Maar weet jij nou eigenlijk wat rappers als Josylvio of Snelle precies vertellen? In dit college neemt Aafje de Roest je mee langs hun verhalen Biografie Commerciële bijlage Online masterclass van ruim 1 uur: Donderdag 11 maart I 20.30 uur Thijs Lindhout is ondernemer en geluksonderzoeker en is een van de meest gevraagde sprekers van Nederland op het gebied van geluk en succes. Hij heeft meer dan 200 experts over dit onderwerp geïnterviewd. Met zijn uitverkochte theatershows heeft hij heel Nederland laten kennismaken met een combinatie van inspiratie en entertainment. Tijdens deze digitale lezing gaat hij in op thema's als 'geluk' en 'veerkracht' in deze bijzondere periode. Online masterclass van ruim 1 uur: Dinsdag 9 maart I 20.30 uur Aafje de Roest (1993) promoveert aan de Universiteit Leiden op de vraag hoe Nederlandse jongeren hun culturele identiteit vormen aan de hand van hedendaagse Nederlandse hiphop. In 2017 studeerde zij cum laude af als literatuurwetenschapper en neerlandica met haar afstudeeronderzoek Buurtvaders, over het vertegenwoordigen van de straat, buurt of stad in hiphop. Haar onderzoek werd bekroond met de Vliegenthart Scriptieprijs 2017 van de Universiteit Utrecht en de prijs voor Beste Masterscriptie 2016-2017 van de Maatschappij der Nederlandse Letterkunde. Vanaf 2020 is Aafje een van de Faces of Science, een samenwerking van de Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen en NEMO. "Early bird prijs is geldig tot één week voor de online masterclass. Voor alle voorwaarden ga je naar www.pzc.nl/masterclass

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 50