FAMILIEBERICHTEN 13 Paulus Christiaan van Koeveringe Paul Henk Kievit Gelukkig wie de God van Jakob tot hulp heeft, wie zijn hoop vestigt op de HEER, zijn God. Psalm 146:5 Dankbaar voor al die jaren dat hij bij ons was, maar diepbedroefd, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan, mijn geliefde man, onze zorgzame vader en lieve opa in de leeftijd van 69 jaar. Zijn handen hebben voor ons gewerkt Zijn hart heeft voor ons geklopt. Zijn ogen hebben ons tot het laatst gezocht Rilland: Matthy van Koeveringe-Wagenaar Waarde: Kees en Erika Mare, Jonathan, Anna Rilland: Jaap Hansweert: Jean-Paul en Monika 23 januari 2021 Oude Rijksweg 43a, 4411 NK Rilland. De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Indien u de begrafenis bij wilt wonen kunt u vrijdag 29 januari om ongeveer 14.45 uur aansluiten bij de begraafplaats te Waarde. Piet van der Vliet Na een kort ziekbed is overleden onze buurman Marie en Leen t Ina en Toon t Corrie en Dirk Piet en Lia Ingrid Leo Einar Snorrason Jan Cornelis Hamelink WilTieman Wilhetmina Christina Maria Neeltje Woudina Verbrugge - Neeltje - 'f^OVERIGE BERICHTEN Telefoon 0113-3403811 Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I infb@uitvaartpeterbutler.nl Stiltehuis Peter Butler, Kitskinderseweg 1 Kapelle voor een persoonlijke uitvaart begeleiding Het adres voor een respectvol afscheid. COLOFON Familieberichten dpg woensdag 27 januari 2021 PM Op 20 januari 2021 is in Dronten overleden onze lieve broer en zwager Op de leeftijd van 90 jaar 's-Gravenpolder Dronten Kapelle Canada Dronten Nel Hundersmarck Kees van der Vliet Rjnus en Lies van der Vliet Jan en Sylvia van der Vliet Janny van der Vliet Correspondentieadres De Dukdalf85, 8251 GE Dronten Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-leerling Einar was 6 jaar leerling van onze school. Wij zullen Einar blijven herinneren als een lieve, enthousiaste jongen, die op zijn eigen mooie manier van alles om hem heen genoot. Wij wensen zijn ouders, broer, familie en vrienden veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Team SBO De Springplank Terneuzen Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker Jan was werkzaam bij de afdeling Expeditie en heeft vanaf 1970 tot aan zijn pensionering bij Elopak gewerkt. Wij herinneren hem als een heel fijne en betrokken collega. Jan was een Elopakker in hart en nieren. Zolang zijn gezondheid het toeliet, was hij graag aanwezig op het jaarlijkse uitstapje met onze gepensioneerde collega's. Ook kwam hij graag naar de jaarlijkse uitreiking van de kerstpakketten om zijn oud-collega's weer te kunnen zien. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie en wij wensen hen heel veel sterkte toe in deze verdrietige tijd. Directie en personeel Elopak B.V. Terneuzen Je hebt nu rust gevonden, al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet kunnen helpen, dat was onze grootste smart. Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos... ik Rotterdam, 1 maart 1943 tTerneuzen, 24 januari 2021 Hans Kerklaan t Eric Marken Nancy Correspondentieadres: Inghelosenberghe 72,4564 DJ St. Jansteen De begrafenis van Wil vindt plaats in besloten kring. De Heer is mijn Herder Psalm 23 We geven u kennis dat na een liefdevolle verzorging in Verpleeghuis 'Ter Schorre' is overleden in de leeftijd van 89 jaar. Uit aller naam: Fam. D. de Braai Terneuzen, 25 januari 2021 Correspondentieadres: Peter van Anrooylaan 174 4536 CK Terneuzen De rouwdienst wordt gehouden op vrijdag 29 januari om 10.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat Na de begrafenis ontmoeten we elkaar in het genoemde uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar de units A29 en R14 van Ter Schorre voor alle zorg en aandacht. ORG Peter Butler Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. I madia l|l' familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45