12 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Elisabeth Suzanne Tannetje van Oppen - Kaan Henk de Nood Karei Johannes van Son - Karei - Adrie Burgel Neel Guiran-Slabbekoorn Neel Guiran Betty Met verdriet nemen we afscheid van onze lieve, markante broer, zwager en oom "Zeeuw in hart en nieren" Hij werd 81 jaar Wij zullen hem missen. Onze gedachten gaan uit naar schoonzus Rie, haar kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen veel sterkte toe. Vlissingen: Adrie Middelburg: Willem en Ineke Krimpen a/d IJssel: Jos Veere: Anneke en Cees Neven en nichten In liefdevolle herinnering: Jan, Laura, Dick, Marian Correspondentieadres: Rie de Nood-Kasse Warande 90 8316 CS Marknesse ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Thuis in zijn vertrouwde omgeving is plotseling van ons heengegaan onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader weduwnaar van Jannetje de Jonge Goes, 10 april 1923 Goes, 25 januari 2021 "We zullen hem heel erg missen." Kattendijke Kloetinge Goes Dorus en Anneke Karei en Linda Lara - Björn Jacqueline en Roel Tim - Charlotte - Jochem Janny André en Linda Fay - Jill Jessica en John Jari Rinus en Edith Joyce en Arnold Gwenn - Tess Rieneke en Stephen Eli - Emmie Jeroen en Jacqueline Correspondentieadres: Oude Singel 83,4461 RS Goes In verband met de regelgeving rondom het coronavirus zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn lieve zuster en onze tante Wemeldinge: Jannie Zoeteweij-Slabbekoom Suzanne en Mels Tom en Jolanda woensdag 27 januari 2021 PM Groot was haar liefde Groot is het verdriet Prachtig zijn de vele mooie herinneringen die zij achterliet Dankbaar dat zij niet langer heeft hoeven lijden, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat van ons heen is gegaan onze moeder, oma en omi weduwe van Ronny van Oppen Terneuzen, 3 juli 1933 Oost-Souburg, 22 januari 2021 Karin van Oppen Vivianne en Richard, Jenna, Elena Daniëlle en Brendan, Eli, Rif Sebastiaan en Chantal, 7 Annette van Oppen Jimmy en Andrea, Devin, Mia Ruben en Carina en kinderen Onze grote dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum De Zoute Viever, afdeling Zonnebloem. Wij zullen in besloten kring afscheid van haar nemen. In zijn Hand Ergens buiten de rand van het bestaan ligt wat geen mens kan weten waarom we komen, waarom we gaan Een is er die het heelal omspant en ons geborgen houdt in zijn Hand Speciale dank voor Thuiszorgteam SVRZ- Erasmuspark voor alle goede zorg die aan hem is gegeven. Op 23 januari is overleden Kats, 8-6-1943 Ermelo, 23-1-2021 Adrie was een dochter van: Arjaan Burgel en Pietje Eikenhout en zus van Wies Burgel Adrie is geboren met een hersenbeschadiging en leefde met een ernstige verstandelijke beperking. Nagenoeg heel haar leven verbleef Adrie in 's Heerenloo te Ermelo, een instelling voor mensen met een verstandelijke beperking. Bij deze spreek ik heel veel waardering uit voor een liefdevolle verzorging van de groep(en) waar Adrie verbleef. Adrie is in alle stilte gecremeerd. Deze advertentie geldt als enige berichtgeving Namens: Wies Burgel, Anna Paulownaplein 8,4461 RC Goes Op zondag 24 januari 2021 is overleden onze tante Peter Kok en Connie Karelse Daan Kok en Heieen Kok-van der Brugge Janet Lavooij-Kok en Kees Lavooij Sanjo Steijvers-Kok en Eugène Steijvers Erika Visscher-Kok en Léon Visscher

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44