FAMILIEBERICHTEN 13 Bernhard van Trirum Ben Neeltje Jozina Guiran-Slabbekoorn Jannie Philipse de heer Hans ter Welle Jannie Stoorvogel-Philipse Jannie Stoorvogel-Philipse Tom Stoorvogel Jannie Jannie Stoorvogel-Philipse Degene die ik liefheb verlaat ik, degene die ik liefhad vind ik terug Dankbaar voor de liefde waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd, delen wij u verdrietig mee dat wij afscheid hebben genomen van onze zorgzame, dappere mama en oma echtgenote van Hendrik Anthonie Guiran f 4 december 2012 Krabbendijke, 27 september 1928 Middelburg: Zoutelande: Krabbendijke: Dorpsstraat 79C 4413 CD Krabbendijke f Krabbendijke, 24 januari 2021 Addy Heberlein-Guiran Wim Heberlein Robert Rasmus Anja Guiran Liesbeth Kievit-Guiran John Kievit Ruud en Sarah Mirjam en Lars De afscheidsdienst en begrafenis vinden in besloten kring plaats vrijdag 29 januari 2021 om 13.30 uur. U kunt de dienst met ons meeluisteren via www.kerkomroep.nl Protestantse Gemeente Krabbendijke. Onze dank gaat uit naar Buurtzorg Krabbendijke voor de betrokken en deskundige zorg. Dankzij hen kon mama/oma tot het laatst toe zelfstandig blijven wonen. dinsdag 26 januari 2021 ZV In vertrouwen op het onbekende Verdrietig nemen we afscheid van onze lieve, betrokken zus en inspirerende tante Echtgenote van Tom Stoorvogel *Zaamslag, t Hulst, 15-01-1936 22-01-2021 Voor altijd in ons hart Rienk t en André t Dees-Philipse Lenie en Rinus t de Vries-Philipse Adri en Wim t Slabbekoorn-Philipse Neven en nichten Met veel verdriet in ons hart nemen we afscheid van onze lieve Ze was zeer dierbaar voor ons gezin. We wensen Tom heel veel sterkte met dit grote verlies en hopen hem nog lang in ons midden te mogen houden. Ivana en Pauline, Hector en Ellen, Laura en Esmée, Joan en Pedro, Paris. Never Be Forgotten....— Hulst, 22 januari 2021. Openbaring 21, vers 4: "En God zal alle tranen van hun ogen afwissen." Jannie, liefste, hier sta ik heel alleen en ook nog met lege handen Angstig zie ik om mij heen als 'n piloot die niet weet waar te landen. Een troost is, dat ik weet dat je nu gelukkig bent bij Leendert, waar je zo van hield en heel erg naar verlangde. Een verlangen dat altijd bleef, ook na jaren niet verzandde. En ik hoop, dat als ook mijn tijd zal gekomen zijn, wij beiden zullen samen zijn met hem die ons zo vroeg reeds werd ontnomen. Ik mis je.... Tom Mijn aller, allerliefste Jannie is niet meer... echtgenote van Zaamslag, 15 januari 1936 t Hulst, 22 januari 2021 Hulst: Tom Stoorvogel Leendert in herinnering Van der Maelstedeweg 102, 4561 GV Hulst In verband met de huidige maatregelen rondom het Coronavirus zijn we genoodzaakt om in besloten kring afscheid te nemen van Jannie. We hopen op uw begrip hiervoor. Door noodlot kwamen we elkaar tegen Heeft een innige band gebracht Mooie tijden, soms tranen als regen Dierbare herinneringen, rust nu zacht Veel liefs, Erminio Ingrid Michelle Claire Voor altijd in mijn hart Tot mijn groot verdriet heb ik afscheid moeten nemen van mijn dierbare vriendin Wat zal ik haar missen. Anny Picavet- Faas Wijsheid, Kracht en Schoonheid Onze lieve, creatieve, humoristische en unieke Rotterdam, 18 april 1940 Goes, 23 januari 2021 heeft in de leeftijd van tachtig jaar zijn aardse werktuigen neergelegd en is het Eeuwig Oosten ingegaan. We zullen mijn man, onze (schoon)vader en opa enorm missen. Goes Inemarie van Trirum-van Meurs Hilversum Angelique en Harry Jacco en Loes Amsterdam Simon en Haidy Goes Alexander en Marit Noël, Raphael, Annika Rumpt Mascha en Allard Meike en Marte Florian Curasao Feite en Ramona Erin Den Helder Eleni en Keimpe Amsterdam Evanne Correspondentieadres: Westwal 77,4461CN Goes Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Ben in rouwcentrum 'De Bevelanden' Geldeloozepad 20 in Goes. Je kunt hiervoor met Inemarie van Trirum een afspraak maken via telefoonnummer 0113-231118. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats in besloten kring. Je kunt het afscheid live volgen op vrijdag 29 januari om 13:30 uur via www.uitvaartzorgcentrum.nl Een herinnering in liefde, is een herinnering voor altijd is overleden In de periode 1971 - 2007 was Hans ter Welle in diverse functies aan onze school verbonden. Gedurende de laatste periode van zijn loopbaan was hij lid van de Centrale Directie. Voor veel leerlingen heeft hij in die rollen een wezenlijk verschil gemaakt. Zijn betrokkenheid bij zowel de school als bij leerlingen was groot. Dit zullen wij altijd blijven waarderen. Wij wensen zijn familie de kracht toe om zonder hem verder te gaan. Namens directie, medewerkers en (oud-) leerlingen CSW, F.C. van der Knaap MME, Directeur-bestuurder CSW COLOFON i familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 55