12 FAMILIEBERICHTEN Wilhelmina de Weerd - van der Est Lilian Valentine Harding-Raes Lena Janssen-de Kort Jan Bakker OVERLEDEN Einar Snorrason Einar Einar Theo Janssen Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent, als je mensen ziet, maar ze niet echt meer herkent, als je toch blijft strijden, om bij ons te leven, geloven wij datje nu rust bij de Heer is gegeven. Met verdriet, maar ook dankbaar wat hij voor ons betekend heeft, geven wij kennis dat de Here tot Zich heeft genomen mijn lieve manonze lieve vader en allerliefste opa echtgenoot van Dini Koster Axel, 13-9-1937 'en Ik zal hun tot een God zijn.' Gen. ij: 8b (Trouwtekst 6-5-1965) AxelDini Bakker-Koster TholenNellie en David Oppeneer-Bakker Marvin en Suela Yordi en Angela Correspondentieadres: Oosterstraat 68-15 4571GP Axel De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden op vrijdag 29 januari om 13.30 uur. De dienst is via de website van de kerk te volgen: www.gkvaxel.nl Onze dank gaat uit naar Zorg Thuis van het Kasteeltje en het personeel v<m afd. Drieschouwen in de Vurssche voor de liefdevolle verzorging. Einar Snorrason dinsdag 26 januari 2021 ZV Onze lieve en markante moeder, schoonmoeder en grootmoeder is na een actief en betrokken leven vredig ingeslapen. Ridder in de Deense Orde van de Dannebrog Amsterdam, 26 december 1927 Middelburg, 20 januari 2021 echtgenote van Rente Jacob de Weerd 11977 Den Haag Rente de Weerd Saskia Bruines Amsterdam Catharina de Weerd Biggekerke Joost de Weerd Marlies van Dijk Amsterdam Anthe de Weerd Ede Maren de Weerd Yoram Hoogers Brussel Lyde-Jette de Weerd Michael Kuhn De begrafenis zal plaatsvinden in besloten kring op donderdag 28 januari 2021 op begraafplaats Zorgvlied te Amsterdam. Naar de wens van onze moeder zou in plaats van bloemen een gift voor Unicef bijzonder worden gewaardeerd. IBAN: NL86 INGB 0000 0001 21 t.n.v. UNICEF Nederland Correspondentieadres: R.M. de Weerd Doornstraat 23 2584 AL Den Haag E-mail: wilvanderest@gmail.com Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma, schoonmoeder, trotse oma en overgrootmoeder sinds 16 januari 2004 weduwe van Ben Harding Sas van Gent, 1 oktober 1945 t Terneuzen, 23 januari 2021 Rudy Harding Merel en Gayito Aydjeano Guusje Edward Harding Samira Demi Deborah en William Harte-Harding Kendra en Marco Caithlynn Mitchel Donald en Erika Harding-Folkersma Mare Harding Woonzorgcentrum "De Blide" K 104 Correspondentieadres: Smaragdboog 7,4533 AZ Terneuzen Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van "De Blide", voor de liefdevolle en goede verzorging. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. fferbolopi, Zo snel weggenomen, maar je blijft bij ons waar je ook bent. Intens verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve zoon en mijn broer Almere, 23-12-2000 f Terneuzen, 20-1-2021 Snorri Björnsson Sigriöur Jakobsdóttir Óskar Snorrason Berkelstraat 14 4535 CJ Terneuzen We nemen in besloten kring afscheid van Einar. Woorden schieten te kort na het zo plotseling overlijden van onze lieve buurjongen Sigga, Snorri en Óskar, in gedachten zijn we bij jullie. We willen jullie heel veel sterkte en kracht wensen met dit intense verdriet. Naaste buren Ina Blommaert George en Angèle van Eijl Cas en Paula Broere Jan en Ria Schut Met verdriet en diepe verslagenheid hebben wij ken nis genomen van het overlijden van onze buurjongen Wij leven intens mee met Sigga, Snorri en Óskar, wij wensen jullie enorm veel kracht toe. Woorden voor zoveel verdriet zijn er niet. buurtbewoners Berkelstraat/Amstelstraat Twee werkende handen die liggen nu stil. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, trotse oma en overgrootmoeder weduwe van Hengstdijk, 6 mei 1926 t Kloosterzande, 23 januari 2021 Vogelwaarde: Marlies en René Vogelwaarde: Wim en Nelly Lekkerkerk: AnneliesenGerrie Vogelwaarde: JoenLenie Klein-en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Schoolstraat 4a, 4581 CC Vogelwaarde De uitvaartdienst vindt, vanwege de huidige situatie, helaas in besloten kring plaats. Wel kunt u de dienst op internet volgen op donderdag 28 januari om 14.00 uur via de volgende link: https://youtu.be/UuvgYQCuFkM Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van woonzorgcentrum Antonius, afdeling C3 in Kloosterzande, voor de liefdevolle verzorging. Axel, 22-1-2021 Op 21 januari kregen we het verdrietige bericht dat oud-leerling van praktijkschool De Sprong geheel onverwachts is overleden. Einar was tot de zomer van 2020 leerling van onze school. We hebben al die tijd genoten van zijn mooie persoonlijkheid. Einar was sportief, lief, creatief en deed altijd enthousiast aan alles mee. Wij wensen zijn ouders, broer, familie en vrienden veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Klasgenoten team praktijkschool De Sprong Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 54