FAMILIEBERICHTEN 13 dpg Daan de Lange Daan de Lange Lilian Valentine Harding-Raes DANKBETUIGING Dina Pieternella Harthoorn-Vader Pia van Sabben-Hoogwater ■li' Niet meer in ons midden maar voor altijd in ons hart We bedanken u voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma Uw kaarten, mooie teksten en troostende woorden hebben ons goed gedaan. Tineke en Sicco Piet en Helma Anniek en Youri Vera Kruiningen, januari 2021 Voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma mochten ontvangen, willen wij u hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij zo velen geliefd was. Jaap van Sabben Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, januari 2021 FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. familieberichten dinsdag 26 januari 2021 PM Ga nooit weg zonder te groeten Ga nooit heen zonder een zoen Want wat je 's avonds niet gedaan hebt Kun je misschien 's morgens niet meer doen Na een langdurig en moedig gedragen ziek-zijn is toch nog onverwacht, zacht en kalm, van ons heengegaan mijn lieve man en maatje, onze pa en opa 26 april 1948 24 januari 2021 Leny de Lange-van Slooten Erik en Sandra Lotte en Tom Linda Hugo Marcel en Natascha Nikita en Mare Nina Correspondentieadres: Reigersberg 33 4363 BN Aagtekerke Er is gelegenheid om afscheid van Daan te nemen en ons op gepaste afstand te condoleren op vrijdag 29 januari van 17.00 tot 17.45 uur in uitvaartcentrum H. Jobse aan de Bachweg 2 te Middelburg. Op maandag 1 februari om 13.30 uur zullen wij in familiekring afscheid van hem nemen. Deze dienst is te volgen via de livestream op www.hjobse-uitvaart.nl Toch nog plotseling hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Nel en Gerrit (In liefdevolle herinnering) Martijn en Sharon Astrid en Paul Marja en Kees Roel en Jessica Jacqueline en Martin Michiel en Marcello Jaap en Maria Rogier Stefan Coby en Karei Irene en Sander Lennart en Samantha En alle kleinkinderen Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma, schoonmoeder, trotse oma en overgrootmoeder sinds 16 januari 2004 weduwe van Ben Harding Sas van Gent, 1 oktober 1945 t Terneuzen, 23 januari 2021 Rudy Harding Merel en Gayito Aydjeano Guusje Edward Harding Samira Demi Deborah en William Harte-Harding Kendra en Marco Caithlynn Mitchel Donald en Erika Harding-Folkersma Mare Harding Woonzorgcentrum "De Blide" K 104 Correspondentieadres: Smaragdboog 7, 4533 AZ Terneuzen Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van "De Blide", voor de liefdevolle en goede verzorging. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 L. media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45